Nejčastější otázky

FAQ

 • Nabídka pronájmu - jaké vozíky zahrnuje vozový park STILL?

  Moderní a pravidelně obměňovaná pronájemní flotila STILL nabízí výběr ze širokého portfolia manipulační techniky STILL.

  Nejsilnějšími zástupci jsou elektrické, dieselové a plynové vysokozdvižné vozíky, skladová technika se stojícím i sedícím operátorem, ručně vedené skladové vozíky, retraky, vychystávací vozíky, tahače a plošinové vozíky. K našim strojů dodáváme také rozmanitý sortiment přídavných zařízení a doplňků.

 • Nabídka pronájmu - Kde se nachází vaše půjčovna vozíků?

  Stroje našim zákazníkům v ČR zavážíme ze dvou pronájemních středisek, v Praze a Olomouci.

 • Nabídka pronájmu - Na jak dlouho si mohu vozík pronajmout?

  Půjčovna STILL Vám nabízí zapůjčení techniky na flexibilní časové období, ať už jde o dny, týdny, nebo měsíce.

  Ať už jsou Vaše plány ohledně nájmu vozíků krátkodobé, nebo dlouhodobé, můžete se spolehnout na ideální řešení pronájmu strojů STILL.  Budete tak vždy připraveni na období zvýšené kapacity, nebo na případné selhání některého z Vašich strojů.

 • Pronájem vozíků - Musím pronajatý stroj pojistit ?

  Pojištění stroje je již zahrnuto v pronájemní sazbě. Každý pronájemní stroj jsme pojistili proti poškození, havárii, zničení a krádeži, současně uzavřeli i povinné ručení. Není tedy nutné uzavírat další pojištění pronajatých vozíků.

 • Pronájem vozíků - Kdy dostanu fakturu?

  Fakturu za pronájem obdržíte hned na začátku doby pronájmu. Pokud si vysokozdvižný vozík nebo jinou manipulační techniku pronajímáte na několik měsíců, faktura vám bude automaticky chodit každý měsíc.

 • Pronájem vozíků - Co dělat, když budu mít otázky během zápůjční doby?

  STILL tým je Vám při ruce po celou dobu pronájmu. Jsme tu pro Vás pro případ jakýchkoli otázek, provedení opravy a údržby a dalších záležitostí v rámci plného servisu. Samozřejmě si můžete prodloužit dobu pronájmu, a to i po začátku nájemní doby. Prosíme respektujte Závazky uživatele definované v Všeobecných smluvních podmínkách pronájmu STILL.

  Zde najdete kontakt na osobu ve Vašem místě.

 • Pronájem vozíků - Dovezete mi vozík, nebo si ho mám vyzvednout?

  Půjčovna STILL Vám vozík na přání přiveze až do místa určení a/nebo odveze. Tato služba je zpoplatněna. Vypůjčený stroj si však můžete odvézt i sami, případně si jej nechat odvézt jiným dopravcem.

 • Pronájem vozíků - Jak dostanu smlouvu o pronájmu?

  Po vyjasnění Vašich požadavků obdržíte konkrétní nabídku, kterou podepíšete a pošlete zpět STILL. Ve shodě s Všeobecnými smluvními podmínkami pronájmu STILL se podepsaná nabídka stane Vaší smlouvou o pronájmu.

 • Úhrada škody - Co se stane, když dojde k poškození stroje?

  Způsobené škody na stroji jsou hrazeny v rámci pojistného plnění pojišťovnou, zákazník hradí pouze částku ve výši spolúčasti, popř. opravy pojistkou nekryté.

  Ať už je poškození zapříčiněno čímkoli a jakkoli, bude rychle opraveno profesionály ze STILL.

 • Příslušenství - Mohu si pronajmout i inteligentní tažnou soupravu ?

  Ano, pronajímáme také E- rámy, C - rámy a vozíčky k  tahačům CX-T.

 • Příslušenství - Mohu si k vozíku pronajmout také příslušenství pro specifické potřeby?

  K pronájemním strojům STILL nabízíme také rozmanitý sortiment přídavných zařízení a doplňků, vždy na základě požadavku zákazníka.

 • Příslušenství - Kde seženu náhradní baterie, například při vícesměnném použití stroje?

  Při běžném provozu vydrží baterie po dobu jedné směny, poté musí být dobita. Pro vícesměnný provoz STILL nabízí výměnné baterie pro většinu pronájemní techniky.

  Jedna baterie se může nabíjet, zatímco druhá je v provozu, a tak může být vozík využíván nepřetržitě. Pokud zažádáte o náhradní baterii, STILL samozřejmě zajistí také nezbytné příslušenství a dobíjecí kabel.

 • Servis a pojištění - Na co nezapomenout?

  Pronájem STILL samozřejmě zahrnuje plný servis, tzn. provádění údržby a oprav strojů, dále povinné ručení a pojištění pro případ poškození, havárie, zničení a odcizení stroje.

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.