Intralogistické systémy STILL pro prostory ohrožené explozí

Bezpečnost na prvním místě

 

Spolehlivost STILL s ověřenou kvalitou – pro zóny s nebezpečím exploze.

Tisíckrát prověřená sériově vyráběná technika tvoří spolehlivý základ manipulační techniky vhodné pro provoz v prostředí s nebezpečím exploze.

Profesionální servis STILL pro oblasti s nebezpečím exploze

Zaručená bezpečnost počínaje strojem a konče opravami a údržbou. Servisní technici STILL mají speciální školení pro ochranu v explozivních prostředích a zajistí ve vaší firmě maximální bezpečnost.

Servisní oddělení STILL plošně nabízí široký servis pro všechny vozíky STILL i pro oblasti s nebezpečím exploze.

Certifikace ATEX a certifikace typu

Všechny díly používané do prostředí ohroženého explozí jsou certifikovány nezávislými, uznávanými evropskými zkušebními instituty a kompletní vozík má certifikaci typu.

Vozík EXU s vybavením do prostředí s nebezpečím exploze

Optimální obratnost – kombinovaná s maximální bezpečností: vozík STILL EXU v provedení vhodném do prostředí s nebezpečím exploze.

Integrovaná ochrana pro nasazení vozíku v prostředí s nebezpečím exploze zaručuje obvyklé „Touch-and-Feel“ manipulační techniky STILL.

Vozík RX 60 / RX 20 s vybavením pro nasazení v prostředí s nebezpečím exploze

Integrovaná ochrana pro nasazení vozíku v prostředí s nebezpečím exploze zaručuje obvyklé „Touch-and-Feel“ manipulační techniky STILL. Žádné nástavby nebo přídavné vybavení neomezují výhled nebo manipulaci s vysokozdvižným vozíkem.

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.