STILLPalletShuttle

Optimální využití skladové plochy.

Čas a skladové místo jsou peníze. Proto má v intralogistice velký význam optimální využití disponibilní skladovací plochy. Nasazením vysoce zahuštěného skladovacího systému v kombinaci se systémem STILLPalletShuttle lze daný prostor optimálně využít i při velké rozmanitosti druhů zboží a palet.

U tohoto inteligentního rozšíření našich najížděcích regálů zajíždí STILLPalletShuttle s nákladovými jednotkami do hloubky regálu. Přitom může být v jednotlivých úrovních kanálu skladováno zboží na sobě nezávisle.

Princip je jednoduchý a efektivní: Shuttle uchopí paletu z vysokozdvižného vozíku na začátku úrovně regálu, odveze ji – zatímco vysokozdvižný vozík může vyskladnit další paletu např. z nákladního automobilu – na vodicích kolejnicích automaticky na konec uličky, opatrně ji odloží stolovým zdvihem na skladovací kolejnice a vrátí se na začátek pro příjem další palety.

Vedle výrazné úspory času zvyšuje STILLPalletShuttle bezpečnost při obsluze skladu, protože odpadají jízdy v regálu a s přepravovaným zbožím je oproti zboží v blokovém skladu zacházeno velmi šetrně. Bezpečný provoz (dle strojírenské směrnice EU) STILLPalletShuttle je sériově zajištěn mobilním zařízením ochrany osob.

STILLPalletShuttle

Výhody pro vás

  • maximální využití objemu přes rozmanitost druhů zboží
  • vysoký výkon překládky
  • současné nasazení Shuttle a vysokozdvižného vozíku
  • není třeba jezdit uvnitř regálu
  • vysoká flexibilita

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.