Kronika

We present the STILL history, to shed a light on the development lines of our company. These lines of development have guided STILL from its foundation to being the leading group of companies providing intralogistics solutions worldwide.

Here you can download the book "STILL – The History" (ePaper):
STILL – The History

History

Síla a nezávislost - 90 let firmy STILL

Více než 90 let profitují naši zákaznící ze spolehlivosti našich výrobků a služeb. Naše cesta přitom vedla od opravy motorů přes vývoj mobilních generátorů až k nabídce kompletního servisu v oblasti intralogistiky.

V oblasti intralogistiky nabízíme obsáhlý koncept pro výměnu relevantních informací mezi přístroji a sousedními systémy. Náš komplexní přístup přitom zajišťuje efektivní souhru všech intralogistických prvků včetně Manpower.

STILL zajišťuje díky kvalitě a rychlému servisu vysokou disponibilitu. Naše výrobky jsou při ovládání uživatelsky příjemné a tím šetří čas. Pomocí analýzy toku materiálu a informací přímo na místě můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi individuální řešení.

Díky inovativním a inteligentním nápadům můžeme dostát naší zodpovědnosti za ochranu životního prostředí. Program na úsporu energií Blue-Q například umožňuje u našich zařízení úsporu 10-20 procent při stejném užitečném výkonu.

Naši kompetentní pracovníci jsou pro vás vždy to správnou kontaktní osobou, protože osobní kontakt je základem dlouhodobého obchodního vztahu.

Kronika shrnuje nejdůležitější milníky historie naší firmy.

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.