Posuvný systém Modern-Expo pro STILL

Celkový pohled na regálový systém se satelitními vozíky.

Pohled na satelitní vozík + zakládací kanál v parkovací poloze = připraven k přesunu do alternativní lokace.

Satelitní vozík připraven k prvnímu závozu palety na konec regálového systému.

Mezinárodní společnost Modern-Expo, přední výrobce a dodavatel maloobchodních řešení, završila svou práci na dalším projektu. Tentokrát v České republice.

STILL je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a nejmodernějších intralogistických systémů. S více než 8 000 zaměstnanci, 4 výrobními závody, 14 pobočkami v Německu, 20 dceřinými společnostmi v zahraničí a sítí 246 dealerů po celém světě působí STILL úspěšně v mezinárodním měřítku.

V Hustopečích společnost Modern-Expo vyrobila posuvný systém pro 1 300 paletových pozic. Vznikly tři posuvné systémy ISAT 1012 s plochou přes 300 m2. Tento posuvný systém se stal prvním svého druhu v Hustopečích. Předtím firma nepoužívala v tomto městě podobné skladové řešení s vysokými regály.

Společnost Modern-Expo rovněž zajistila technické parametry a dodávku a instalaci dalšího vybavení. Spolupráce společností Modern-Expo a STILL se stala dalším příkladem úspěšného úsilí a vytvořila vynikající příležitosti pro budoucí projekty.

First Modern-Expo Shuttle System for STILL
Firma STILL nabízí řešení vnitropodnikové logistiky a inteligentní kombinace vysokozdvižných vozíků, skladové techniky, softwaru, služeb a servisu. Aktivity zakladatele firmy Hanse Stilla, který se v roce 1920 pustil do podnikání s obrovskou mírou kreativity, podnikatelského nadšení a kvality, rychle přerostlo v celosvětově známou a silnou značku.

Česká pobočka německého společnosti má v České republice zastoupení od roku 1991. Již desítky let se řadí knejdůležitějším dodavatelům vysoko– i nízkozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů, nejmodernějších systémů intralogistiky a po více než 25 letech se právem pyšní vlastním střediskem, 200 zaměstnanci a stabilním managementem. Navíc se může pochlubit i zcela unikátním projektem mobilního mycího zařízení manipulační techniky – mobilní myčka vozíků. Tento výrobek vroce 2018 získal ocenění Technická a technologická inovace roku 2018. Klíčem úspěchu celé společnosti jsou vysoce efektivní produkty, které sahají od specifických komplexních nabídek pro malé a velké provozy v různých oborech až po počítačové logistické programy pro řízení skladů a materiálových toků. Navštivte STILL také na internetu www.still.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/STILLCzechRepublic.

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.