IFOY Award 2017

Vynikající dvojnásobné vítězství pro STILL


I v roce 2017 patří STILL opět k vítězům ocenění International Forklift Truck of the Year (IFOY) Award. Společnost STILL zvítězila hned ve dvou kategoriích a zajistila si tak od prvního předávání cen IFOY v roce 2013 uznávané ocenění již počtvrté. Ocenění IFOY bylo předáváno na zahajovacím večeru světového logistického veletrhu transport logistic 9. května v areálu BMW Welt v Mnichově.

Zde jsou naši vítězové:

Budoucnost vychystávání začíná nyní.

Co kdyby dokázala manipulační technika samostatně analyzovat jízdní dráhy, reagovat automaticky na změny, identifikovat svého uživatele, rozumět jeho úmyslům a adaptivně plánovat své jízdní trasy? Získali byste čas, ochranu zdraví a bezpečnost.

Autonomně pracující vozíky umožňují skutečnou flexibilitu nasazení. Nastal čas, abychom se podívali za automatizaci a postoupili o krok dále. STILL představuje v podobě vozíku iGo neo CX 20 partnera, který samostatně analyzuje okolí, identifikuje svého uživatele a následuje jej ve skladu na každém kroku.

Inovativní vozík STILL iGo neo CX 20 získal oceněni IFOY Award 2017 v kategorii „Warehouse Truck“.

iGo neo CX 20

C-rám STILL LiftRunner® pro automatické nakládání a vykládání

V moderní a štíhlé logistice výroby jsou inteligentní tažné soupravy pro efektivní materiálový tok již nepostradatelné. Zásobují jednotlivá stanoviště, například místa montáže, podle potřeb materiálem na různých nákladových jednotkách a v různých velikostech dávek.

C-rám STILL LiftRunner® splňuje nejvyšší nároky na funkčnost a kvalitu. Rám inteligentní tažné soupravy byl vyvinut pro automatické nakládání a vykládání nadměrných nákladových jednotek o hmotnosti až 2 tuny. Patentovaný systém přepravy a odběru pojízdných vozíků umožňuje jedinečný komfort obsluhy a díky ovládání přes dotykový displej a použití širokoúhlé kamery zajišťuje maximální přehled a bezpečnost.

Efektivní C-rám STILL LiftRunner® pro automatické nakládání a vykládání získal oceněni IFOY Award 2017 v kategorii „Special Vehicle“.

C-rám


IFOY Award 2015

Společnost STILL získala s vysokozdvižným vozíkem RX 60-80 a s úspěšně realizovaným systémovým řešením pro výrobce plastů Kuraray Trosifol hned dvě renomovaná ocenění IFOY Award!

IFOY Award pro vysokozdvižný vozík STILL RX 60-80 – Budoucnost bude elektrická

Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60-80 se stal vítězem v kategorii „Vysokozdvižné vozíky s protizávažím o nosnosti nad 3,5 t“. Mezinárodní odborná porota IFOY Awards podrobila přihlášené vozíky týden trvajícím testům, které probíhaly v areálu oficiálního logistického partnera Hellmann Worldwide Logistics v Osnabrücku.

STILL RX 60-80

Kromě schopností v praktickém nasazení – především v oblastech hospodárnosti, efektivního využívání energie, životnosti, bezpečnosti, ergonomie a designu – byl hodnocen i inovační přínos vozíků. Vozík RX 60-80 přesvědčil zkušební komisaře ovládáním, které je u vozíku s nosností 8 tun neobvykle snadné a pomáhá řidiči v jeho každodenní práci.

Umožňuje to kompaktní konstrukce, ergonomická koncepce ovládání a dobrý výhled z vysokozdvižného vozíku. Porota u vozíku RX 60-80 ocenila také vysokou míru inovací v této výkonové třídě, protože spojuje promyšlená řešení elektrického vysokozdvižného vozíku, mezi která patří mj. efektivní systém optimalizace spotřeby energie a zjednodušená a časově nenáročná výměna baterie, pro kterou již není třeba jeřáb.

Výsledné hodnocení:
„Vysokozdvižný vozík STILL RX 60-80 s nosností 8 tun je silný a stabilní, jezdí se s ním ale jako s vozíkem s nosností 4 až 5 tun. S tímto paketem síly STILL dokazuje, že se elektrický pohon již stal v tomto segmentu velmi logickou a moderní alternativou.“

Tímto vítězstvím podtrhla společnost STILL vlastní, po desetiletí budovanou kompetenci v oblasti elektrických vysokozdvižných vozíků.

Více o vozíku STILL RX 60-80

Společnost STILL prokázala kompetenci v oblasti velkých projektů – ocenění IFOY Award za systémové řešení pro společnost Kuraray Trosifol

Za realizované řešení automatického skladu surovin získala společnost STILL ocenění IFOY Award v kategorii „Intralogistická řešení“. V této kategorii porota hodnotí inovaci, přínos pro zákazníka, trvalou udržitelnost a konkurenceschopnost integrovaných intralogistických komplexních řešení.

STILL RX 60-80

Zvítězilo systémové řešení pro automatizovaný sklad surovin výrobce plastových fólií Kuraray Trosifol, které navrhla společnost STILL a během devíti týdnů je v Troisdorfu instalovala. Sklad slouží nepřetržitému zásobování výroby a zahrnuje 3300 odkládacích míst pro palety s „Big Bags“. Obsahuje sedm vozíků STILL PalletShuttle, tři automatizované vysokozdvižné vozíky s výsuvným zvedacím zařízením FM-X, dva elektrické vysokozdvižné vozíky RX 60, počítač se systémem řízení materiálových toků a hlavní počítač řízení skladu. Poloautomatické vozíky PalletShuttle poprvé komunikují s automatizovanými vysokozdvižnými vozíky s výsuvným zvedacím zařízením FM-X, aby dopravily suroviny ve správném čase na správnou stanici zásobování výroby.

Řešení vedlo k výraznému zvýšení efektivity skladovacích procesů při optimálním využití stávajících skladových prostor.

K systémovému řešení STILL u společnosti Kuraray

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.