Zprávy

Safety first: Nový zádržný systém netProtect účinně chrání řidiče vysokozdvižného vozíku při bočním převržení vozíku. Moderní řešení z Hamburku se skládá z pevného zádržného třmenu na pravé straně vozíku a motorem ovládaného třmenu na levé straně, který po nastoupení napne ochrannou síť.

Bezpečnost na prvním místě

10.04.2007

Nový zádržný systém Still

Setkání s mimozemšťany: hamburská společnost Still GmbH představuje jediný vysokozdvižný vozík na světových trzích s hybridní technologií budoucnosti, RX 70, na velké show. Přitom budou i obyvatelé planety COST přesvědčeni o pozitivních vlastnostech vysokozdvižného vozíku – zejména jeho koncepcí pohonu s nízkou spotřebou.

Still představuje nejúspornější vysokozdvižný vozík ve své třídě

27.02.2007

Showtime v hamburském Billbrooku: srdce tlukoucí pro vysokozdvižný vozík s hybridní technologií

Hybridní technologie budoucnosti

27.02.2007

Still představuje RX 70 – nejúspornější vysokozdvižný vozík ve své třídě

Maximalizovaná síla: nový RX 60-40/45/50 je s nosností mezi 4 a 4.99 tunami nejsilnějším členem rodiny RX 20/RX 60. Stručně jeho výhody: Nejnižší spotřeba energie a konstrukce nenáročná na údržbu, modulární konstrukce a optimální výhled přinášejí nejlepší hodnoty při Total Cost of Ownership (TCO).

Přírůstek do rodiny elektrických vysokozdvižných vozíků

27.02.2007

Nový RX 60 s extrémně nízkou spotřebou energie

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.