Zprávy

Produktová ofenziva STILL-nový RX 70

26.03.2009

STILL – společnost zabývající se intalogistikou a výrobou vysokozdvižných vozíků – představuje nový plynový/dieselový vysokozdvižný vozík RX 70 s nosnostmi 1,6 až 2,0 tuny.  Tyto vysokozdvižné vozíky jsou vhodné především pro náročné intralogistické úkoly ve stísněných prostorových podmínkách...

Všechno začalo na Václavském náměstí…

29.10.2008

Letos slaví jeden z předních dodavatelů manipulační techniky a intralogistických řešení - firma STILL ČR 15 let na trhu v České republice. S jakou bilancí, s jakými zkušenostmi?

Komplexní přeprava dílů a dat: s novým systémem řízení materiálových toků (MMS.i) výrazně zlepšila hamburská společnost Still GmbH integraci hardwaru a softwaru. Inteligentní manipulační technika (fotografie) bez problémů komunikuje prostřednictvím moderních terminálů v rámci zásobovacího řetězce.

Společnost Still přinesla novinky do systému řízení materiálových toků

10.04.2007

MMS.i – modulární kompletní řešení intralogistiky

Safety first: Nový zádržný systém netProtect účinně chrání řidiče vysokozdvižného vozíku při bočním převržení vozíku. Moderní řešení z Hamburku se skládá z pevného zádržného třmenu na pravé straně vozíku a motorem ovládaného třmenu na levé straně, který po nastoupení napne ochrannou síť.

Bezpečnost na prvním místě

10.04.2007

Nový zádržný systém Still

Setkání s mimozemšťany: hamburská společnost Still GmbH představuje jediný vysokozdvižný vozík na světových trzích s hybridní technologií budoucnosti, RX 70, na velké show. Přitom budou i obyvatelé planety COST přesvědčeni o pozitivních vlastnostech vysokozdvižného vozíku – zejména jeho koncepcí pohonu s nízkou spotřebou.

Still představuje nejúspornější vysokozdvižný vozík ve své třídě

27.02.2007

Showtime v hamburském Billbrooku: srdce tlukoucí pro vysokozdvižný vozík s hybridní technologií