Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

3. – 7. 10. 2016


Na letošním veletrhu jsme prezentovali průřez celým výrobním programem. Představili jsme jak klasické čelní vozíky, např. vozík s nejnižší spotřebou na trhu, letos zmodernizovaný stroj RX 70 35 s hybridní technologií, největší elektrický vozík v našem portfoliu – osmitunový vozík RX 60 80, tak i inteligentní tažnou soupravu složenou z tahače a inovativních B-rámů nebo ručně vedený vozík s Li-Ion baterií.
Návštěvníky velmi zaujal Ergopick, což je vozík s pohyblivým ramenem s vakuovým zvedákem břemen, mnozí si pak sami vyzkoušeli i manipulaci s ním.

Brněnský strojírenský veletrh vnímáme jako velmi významný prostor pro prezentaci našich produktových novinek a je vidět, že laťku kvality drží stále velmi vysoko. Letošní ročník pro nás znamenal navázání na úspěšnou prezentaci na veletrzích LogiMAT a CeMAT. V Brně jsme tak mohli představit nejnovější stroje i zájemcům, kteří se na těchto německých veletrhů neúčastnili.

Těší nás stále velký zájem našich stávajících zákazníků a obchodních partnerů, kteří každý rok ví, kde náš stánek najdou, a vždy nás navštíví. Letos jsme získali i mnoho nových zajímavých kontaktů. Velmi pozitivně také vnímáme stále vzrůstající zájem studentů nejen o manipulační techniku obecně, ale také o firmu STILL jako o atraktivního potenciálního zaměstnavatele.

Jan Weiss, regionální vedoucí prodeje, STILL ČR

Vozíky STILL se představily v Brně
více

Společnost STILL na MSV 2016 představila:

  • RX 70-35 Hybrid – jediný vozík s hybridní technologií pohonu ve své třídě
  • Ergopick s vakuovým chapadlem pro ergonomické zvedání břemen
  • Osmitunový vozík RX 60-80
  • Nízkozdvižný ručně vedený vozík EXU s jedinečnou Li-Ion technologií
  • a další novinky

RX 70 20-35

Úspěšný vysokozdvižný vozík RX 70 slaví 10leté výročí. K tomuto jubileu byla představena nová modelová řada, kdy vozík získal nejen nový, moderní design, ale vylepšení se dočkal také výkon a jízdní vlastnosti stroje.

RX 70 20-35

 

Ergopick

Všestranně talentovaný pomocník, který zvedá břemena až do hmotnosti 40 kg pomocí vakuového chapadla

Ergopick

 

RX 60-80

Osmitunový elektrický vozík, který získal kromě jiných ocenění i IFOY Award 2015 a svým výkonem může konkurovat vozíkům se spalovacím motorem

RX 60-80

 

EXU s Li-Ion baterií

Silný a spolehlivý vozík, který je díky unikátní lithium-iontové technologii vždy připravený k provozu

EXU s Li-Ion baterií

 

Více o Li-Ion technologii

Obliba baterií s inovativní Li-Ion technologií stále stoupá. Její výhody jsou nesporné, jedná se o klíčovou technologii budoucích pohonů, a proto i STILL reaguje a nabízí stále více vozíků právě s těmito bateriemi.

Více o Li-Ion technologii

 

Mapa

Výstaviště Brno

Výstaviště 405/1
647 00 Brno - Pisárky
ČR

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.