Diagnostika a opravy

Konec náhod!

Opravy

STILL vyvinul speciální diagnostický systém (včetně příslušné diagnostické techniky), kterým se drasticky redukuje zkoušení při vyhledávání poruch. Významným základem tohoto inovativního systému jsou a budou bohaté zkušenosti našich servisních techniků. A přímý tok informací od servisu v závodě k technikovi na místě. Neboť v tom spočívá známé know-how STILLu, ze kterého profitujete.

Zkušenosti jsou nezbytné

Zkušení servisní technici vypracovávají pro každou konstrukční skupinu našich vozíků racionální postupy při opravách. Od motoru přes zvedací zařízení až po elektrické součásti. Nashromážděné poznatky jsou zaznamenány ve speciálních dílenských příručkách STILL, kde jsou obsaženy mj. i předpisy pro kontroly a bezpečnostní předpisy.

Náhradní díly made by STILL

Pravý STILL je produktem desítek let zkušeností a výzkumu. Proto byste neměli experimentovat ani při výběru náhradních dílů - ale měli byste se spolehnout na originální náhradní díly STILL. Neboť: Přesnost a kvalita náhradních dílů STILL je kontrolována a testována tak přesně, jako kdyby se z nich měl vyrábět nový vozík. A nejen to.

Náhradní díly STILL mají i mnoho jiných výhod:

  • vysokoobrátková seriová výroba
  • přísné kontroly kvality
  • vysoká funkčnost
  • zajištěné ručení za výrobek
  • rozsáhlé záruky
  • vždy nejmodernější konstrukce

A vy máte jistotu, že náhradní díly STILL také skutečně odpovídají všech zákonným předpisům a bezpečnostním nařízením.

Objednání servisních prací:
+420 274 001 456

Fax: +420 274 001 450
E-mail:
servis@still.cz
Hot Line Servis:
+420 724 794 313

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.