Pronájem

Pronájem STILL RX 70 4,5 t
12.600,- Kč / Týden
bez DPH
Vybrat stroj
Poptávka pronájmu
Nákupní vozík: 0
Mobile-Ansicht

Opravdu chcete odstranit všechny stroje z nákupního vozíku ?

Prosím zadejte požadovanou dobu pronájmu.

Stroj úšpěšně uložen

Jakou verzi ?

2. Stroj

Vybrat stroj
Nosnost
Nosnost
Typ
Nosnost
Typ
Typ
Typ

3. Konfigurace stroje

Všechny ceny bez DPH Změnit pronájemní podmínky

4. Poptávka

Pronájemní podmínky: Ceny:
Půjčovna STILL

Informace o pronájmu VZV a skladové techniky STILL:

Naši linku

PronájemPronájemní flotilaKontaktyNejčastější otázky (FAQ)Pronájem u STILLPodmínky pronájmu

Pronájem vysokozdvižných vozíků!

Půjčovna STILL nabízí vše, co potřebujete. Elektrické vysokozdvižné vozíky, dieselové a LPG vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné a vysokozdvižné paletové vozíky, plošinové vozíky a tahače. K dispozici Vám je v České republice více jak 600 strojů. Pronájemní střediska najdete v Praze a Olomouci.Maximální flexibilita!

STILL nabízí manipulační techniku na flexibilní časové období. Ať již jde o dny, týdny, nebo měsíce, o krátkodobou potřebu, nebo dlouhodobé plány, můžete se spolehnout na půjčovnu STILL. Budete tak vždy připraveni na období zvýšené potřeby, nebo na případné selhání některého z Vašich strojů.Plný servis!

V půjčovně manipulační techniky STILL jsme hrdi na náš servis, kterým garantujeme funkčnost Vašeho pronajatého vozíku. Všechny náklady na údržbu a servis jsou započteny v ceně za pronájem. Součástí našeho servisu je i pojištění strojů pro případ poškození, havárie, zničení i krádeže, spolu s povinným ručením.


Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.