STILL cubeXX

Šest v jednom

Jak musí manipulační vozíky fungovat, aby byly správně připraveny na intralogistickou budoucost? cubeXX nabízí odpověď na logistické výzvy a spojuje celou řadu koncepcí tak, aby budoucí pracovní den probíhal skutečně optimálně.

  • Nabízí řešení pro výzvy budoucnost v intralogistice
  • Dovoluje vysoký stupeň automatizace procesů při velké reakceschopnosti a přizpůsobivosti
  • Kompaktní konstrukce umožňuje optimalizované skladování

Řešení se systémem

Ve stále flexibilnějším světě intralogistiky je cubeXX řešením mnoha budoucích požadavků. Kombinace šesti osvědčených druhů vozidel nabízí maximální flexibilitu, přesně podle hesla "„šest v jednom“:

  • horizontální vychystávací vozíky
  • vysokozdvižné vozíky
  • tažné soupravy
  • vozíky pro manipulaci 2 palet nad sebou
  • nízkozdvižné vozíky
  • vysokozdvižné vozíky s protizávažím
cubeXX: six in one

cubeXX a zdvih budoucnosti

Zdvih budoucnosti - překládací centrum s možností stěhování - lze jednoduše přizpůsobit změněným podmínkám. Manipulační, přepravní a skladovací techniku ve zdvihu by mělo být možné převést na nové požadavky během několika málo dní, kompletní zdvih bude schopen provozu na novém stanovišti během několika týdnů. V projektu »Hub2Move« spolupracují STILL GmbH a IML (Fraunhofer-Institut für Materialfluss und Logistik) se čtyřmi dalšími průmyslovými partnery na tomto zařízení buducnosti.

Logistika se v budoucnu bude muset přizpůsobovat stále rychleji se měnícím požadavkům. Proto musí být i naše logistické sítě a distribuční centra vybavena takovým technickým zařízením, které jim v co nejkratší době umožní převzít nové úkoly a dokonce budou muset být schopná měnit stanoviště.

Přesně takovým flexibilním systémem je cubeXX.


Nejlepší vlastnosti cubeXX

cubeXX není pouze mimořádně malý, je také velmi obratný. V závislosti na tom, zda je nebo není naložen, mohou být kola natočena tak, aby se mohl na místě otáčet o 360°. Šířka uliček ve skladech a neustále se zdražující skladovací plochy přestanou být omezujícími faktory a bude možné skladování optimalizované z hlediska místa

V automatizovaném režimu nebo v režimu klidu bude nejen možné zasunout kabinu, ale i dočasně nepoužívané vidlice se snadno sklopí těsně ke sloupku. S takto optimalizovanou potřebou místa bude možné Li-Iontové baterie nabíjet i mezi regály.Potřeba místa tím bude výrazně snížena.


STILL & SAP zajistily, že cubeXX umí inteligentně komunikovat

Cloudová platforma HANA vytvořená v SAP zpracovává obrovská množství dat v reálném čase a zpřístupňuje zakázkové údaje on-line - tím dodává zařízení cubeXX samostatnost a zprostředkovává manažerům logistiky transparentní přehled o vozovém parku.

cubeXX firmy STILL nejen že sám rozhodne, s jakou funkcí se přiblíží svému cíli, ale umí také reagovat na nečekané překážky. Již brzy by měl být navíc schopen vstupovat samostatně do kontaktu s dalšími stroji a vozidly a spolupracovat s nimi. To umožňuje integrace koncepce vozidla do cloudové platformy HANA vyvinuté SAP, inovativní aplikace IT, která dokáže v reálném čase zpracovávat a zobrazovat neuvěřitelné velké množství dat.

To přináší výhody i manažerům logistiky, kteří nyní mohou senzory a procesní data celého vozového parku sledovat z jakéhokoli místa a včas mohou zahájit případná potřebná nápravná opatření - i ta samozřejmě v reálném čase.


Podívejte se, jak cubeXX pracuje


Galerie


Máte otázky k tomuto tématu?

Další informace vám ochotně poskytnou naši odborní poradci, kteří zodpoví i všechny otázky týkající se naší nabídky.

Kontakt

+420 274 001 411

Požadavek na: cubeXX

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*