Experience your RX 60 seconds

Využijte svůj čas naplno. Nový vozík STILL RX 60.

Uvelebte se v novém vysokozdvižném vozíku STILL RX 60 a nechte se okamžitě nadchnout. V době, kdy je intralogistika procesů řízena v sekundovém taktu, vám náš efektivní pomocník přináší mnoho cenných sekund. Nechte se od první sekundy uchvátit jeho dokonalou souhrou síly, ergonomie, obratnosti a spotřeby energie. Výkon vozíku RX 60-25/35 je více než vysoký, je nejvyšší: s nejlepším elektrickým vysokozdvižným vozíkem ve své třídě přemístíte 285 tun za pouhých 3 600 sekund. Užijte si nejdelší dojezd na jedno nabití baterie, kdy manipulujete s paletami 32 400 sekund v kuse bez nutnosti dobíjet. Uvelebte se na nejlepším pracovišti, jaké si dovedete představit: dokonale uspořádané ovládací prvky, maximální prostor pro nohy, optimální výhled do všech stran a jedinečný palubní počítač STILL Easy Control! Díky němu vám pro vaše oblíbené funkce stačí jen jedno kliknutí a máte okamžitě přehled o veškerých relevantních údajích. Je čas nastavit nová měřítka. Experience your RX 60 seconds

  • Enormní výkonnost: nejvyšší výkon překládky ve své třídě

  • Maximální disponibilita: maximální dojezd na jedno nabití baterie

  • Nejlepší pracoviště: prostorná kabina řidiče s palubním počítačem STILL Easy Control
Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Šlápněte na plyn – čas pro nového šampiona


Výkonnost

Nejvyšší výkon všech dob

Máte hodně práce? Tak do toho: s žádným jiným vysokozdvižným vozíkem nepřemístíte více zboží za kratší dobu. Nový vozík RX 60 se pyšní nejvyšším výkonem překládky ve své třídě. Vysoko, daleko nebo obojí najednou – s každou přepravenou paletou ušetříte s naším šampionem mezi vozíky cenné sekundy. Jeho dokonale kontrolovatelná výkonnost vám pomůže dostat zboží ve skvělém čase tam, kam je třeba. Vyvinutý a zkonstruovaný pro úkoly, při nichž se zbytečně nemluví, ale dělá.

258 tun za 3 600 sekund

Za 3 600 sekund přemístíte 258 tun do vzdálenosti 200 metrů. Zažijte nejvyšší výkon překládky v této třídě vysokozdvižných vozíků.

7,4 metru za 11 sekund

Za 11 sekund zvedněte náklad do výšky 7,4 metru. Pociťte precizní výkonnost na nejvyšší úrovni.

Jste připraveni na elektrizující výkonnost v každé sekundě?

Prohlédněte si v datovém listu podrobně všechny charakteristiky vozíku nebo si dohodněte schůzku a vyzkoušejte si vozík RX 60 na vlastní kůži.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dostupnost

Držitel nového rekordu v dojezdu.

Síla je hmotnost krát zrychlení. My k tomu přidáváme ještě výdrž! Protože výkon překládky, na který se můžete celou směnu spolehnout, je přesně to, co potřebujete. Posaďte se do nového vysokozdvižného vozíku RX 60 a pracujte osm hodin bez jediného dobíjení, a to díky nejdelšímu dojezdu na jedno nabití baterie v této třídě na světě. A abyste mohli hned začít, spustí se vozík v režimu rychlého startu již ve chvíli, kdy se v něm usazujete.

Příští zastávka na nabíjení? Za 32 400 sekund!

Vozík pracuje elektrizujících 32 400 sekund v trvalém provozu bez dobíjení. Pusťte se do práce s nejdelším dojezdem na jedno nabití baterie ve své třídě.

Start za 0,5 sekund.

Je potřeba jedna elektrizující půl sekunda, než je nový vozík RX 60 připraven ke startu. Probuďte vozík k životu zatímco se v něm usazujete.

Jste připraveni na elektrizující disponibilitu v každé sekundě?

Prohlédněte si v datovém listu podrobně všechny charakteristiky vozíku nebo si dohodněte schůzku a vyzkoušejte si vozík RX 60 na vlastní kůži.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ergonomie

Nejlepší pracoviště. Tečka.

Nadpis je sám o sobě vypovídající, ale abyste to opravdu pochopili, musíte to zažít. Velký prostor pro nohy, dokonale uspořádané ovládací prvky a výhled do všech stran, jaký se jen tak nevidí: místo pro řidiče ve vozíku RX 60 je nejlepší, jaké si dokážete představit. A vždy je na vaší straně: STILL Easy Control – chytrý palubní počítač, kterého se již nebudete chtít nikdy vzdát.

Pohodlí od první sekundy

Po první elektrizující sekundě bude následovat nespočet dalších. Posaďte se na nejlepší pracoviště, jaké si dokážete představit.

Plná kontrola v KAŽDÉ sekundě.

Užijte si elektrizující sekundy s palubním počítačem STILL Easy Control. Zažijte plnou kontrolu: požadované výkonnostní funkce na jedno kliknutí, relevantní údaje o vozíku na jeden pohled.

Jste připraveni na elektrizující ergonomii, která nepoleví ani na sekundu?

Prohlédněte si v datovém listu podrobně všechny charakteristiky vozíku nebo si dohodněte schůzku a vyzkoušejte si vozík RX 60 na vlastní kůži.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nezávislý test vysokozdvižného vozíku F+H

"Překonání výkonnostních překážek"

"Společnost STILL zvítězila v testu vysokozdvižných vozíků, který vás skutečně zaujme."

Podívejte se na nezávislý test časopisu f+h zde

 

„STILL nastavuje nové standardy v segmentu elektrických vozíků s protizávažím s vysoce výkonným modelem řady RX60. Nikdy dříve v naší dlouhé historii testování nebyl vysokozdvižný vozík s elektrickým pohonem tak produktivní.“

 

„Vysoce výkonný model v nové řadě STILL zrychluje, zdvihá a jezdí stejně výkonně jako dieselový vysokozdvižný vozík s protizávažím, avšak bez generování hluku a emisí typických pro spalovací motory.“

 

„Podíváme-li se na jeho skutečnou provozní dobu, náš testovaný vysokozdvižný vozík vydrží pracovat téměř 1,5 pracovního dne na jedno nabití baterie. Doba provozu je teoreticky neomezená, pokud se baterie Li-ion rychle nabíjí v průběhu přestávek.“

Nejlepší vysokozdvižný vozík ve své třídě ve srovnání s

elektrickými vysokozdvižnými vozíky

dieselovými vysokozdvižnými vozíky

LPG vysokozdvižnými vozíky


Fotografie z nasazení

Silný ve stoupání

Plnou silou nahoru a dolů? Pro RX 60 hračka! Náš energický tahoun může například s břemenem 2 500 kg a při stoupání 10 % ujet dráhu 610 m 10krát za hodinu. Přitom si díky rafinované nové koncepci zvedacího zařízení stále zachováte dokonalý přehled.

Jako doma uvnitř budov i venku

Ve skladovací hale i na volném prostranství: všestranný talent se v každém místě nasazení osvědčuje jako ideální pomocník pro nejrůznější úkoly přepravy napříč obory. Díky vysokým kapacitám baterie a jejich boční výměně se vozík RX 60 výborně hodí pro vícesměnné provozy.

Precizně až po hroty vidlic

Zaskladňování zboží probíhá s dokonalou přesností – umožňuje to vysloveně jemná hydraulika vozíku. Díky variantě High-Performance dokáže vozík RX 60-25/35 navíc zrychlovat a zvedat ještě rychleji.

Vždy v dobré společnosti

Nezáleží na tom, před jakou výzvou stojíte, konstrukční řada RX 60 má pro vás díky velké rozmanitosti variant vždy vhodné řešení. Máme model pro každou oblast nasazení – vyrobený na míru pro každý profil díky rozmanitým možnostem vybavení.

Zvenčí tvrďák, útulný zevnitř

Opřete se a uvolněte se hned od první sekundy. Pneumaticky odpružené komfortní sedadlo se spoustou dalších benefitů je skutečná ergonomická výhoda. V prostorné kabině řidiče máte k dispozici řadu odkládacích přihrádek. Palubní počítač Easy Control vám poskytuje přehled o všech relevantních informacích a veškeré výkonnostní funkce navolíte jedním kliknutím.

Mrštnost v těsném prostoru

Do ničeho nenarazí! Díky extrémně malému poloměru otáčení není problém, ani když je někdy těsno: kompaktní rozměry vozíku a extrémní obratnost v součtu umožňují malou šířku pracovních uliček.

Jeden stroj – mnoho možností

Od montážní plošiny před prodloužené vidlice a otoč až po pozicionér: každý z našich modelů RX 60 si můžete bez problémů dovybavit.


Přehled modelů

Model Maximální nosnost (kg) Maximální výška zvedání (mm) Cestovní rychlost (km/h) Napětí baterie (V)
RX 60-25 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25/600 / Li-Ion 3.066 7.390 20 80
RX 60-25L / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25L/600 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-30 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L/600 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-35 / Li-Ion 3.500 7.390 20 80

Stahování


Kontakt

Vyplnit formulář

Vrátíme se k vám co nejdříve.

Zavolejte svému odbornému poradci

Přímý drát k vašemu odbornému poradci

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Experience Your RX 60 seconds!