Náhradní díly

Filtry

Technologie nejjemnějšího filtrování, dlouhá životnost

Originální filtry STILL splňují nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti, výkonu, životnosti a efektivity nákladů. Naše filtrační systémy jsou vyráběny značkovými výrobci v souladu s vysokými standardy kvality společnosti STILL a jsou podrobovány přísným kontrolám kvality. To platí nejen pro filtry hydraulických olejů, ale také pro palivové, vzduchové a olejové filtry pro všechny naše vozíky a zařízení.

/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Filters/images/STILL_Grafikproduktion_Service_Ersatzteile_Filter_4K.jpg

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

Kontakt

+420 274 ​​001 456

Požadavek na: Filtry

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*

Palivové filtry

Nečistoty v palivu mohou způsobovat zvýšené opotřebení spalovacích motorů. Naše originální palivové filtry STILL odstraňují nečistoty z paliva a zvyšují životnost motoru. Znečištěné palivo může poškodit palivové čerpadlo a vstřikovače vznětového motoru. Originální palivové filtry od společnosti STILL odstraňují z paliva nečistoty, jako jsou prachové částice nebo částice rzi. Díky tomu součásti vydrží déle a jsou spolehlivější. Při výrobě originálních palivových filtrů STILL se používají pouze vybrané materiály vysoké kvality. Stejně jako všechny výrobky STILL jsou i naše palivové filtry vyráběny na zakázku a chrání naše součásti STILL před únikem.

Vaše výhody:

 • čištění paliva a odstraňování nečistot
 • zvýšení životnosti stroje
 • ochrana vozidla před znečištěním a poškozením

Vzduchové filtry

Dieselové motory STILL fungují nejlépe jen s optimalizovaným poměrem směsi paliva a vzduchu. Originální vzduchové filtry STILL zajišťují svým optimalizovaným průtokovým odporem vysokou a stabilní efektivitu a nízkou spotřebu paliva. Naše originální filtry STILL odstraňují ze vstupního vzduchu nečistoty, jako je prach, písek či rez. To přispívá k optimálnímu spalování a nízkým emisím škodlivých látek. Kromě toho se spalovací komora chrání před nečistotami, které mohou vést k poškození či opotřebení motoru.

Vaše výhody:

 • optimální průtokový odpor
 • optimální spalování a nízké emise znečišťujících látek
 • ochrana před nečistotami

Olejové filtry

Moderní, účinné motory vyžadují dostatečný přívod oleje k mazaným částem, jako jsou písty, pístní kroužky a válce. Naše originální olejové filtry STILL zajišťují optimální přívod oleje, zabraňují poklesu výkonu a chrání před poškozením motoru. Motorový olej v motorech může být znečišťován zbytky po spalování, prachem, uhlíkem a rzí. Použitím originálních olejových filtrů STILL se čistí okruh maziva a zabraňuje se předčasnému opotřebení motoru. Při dodržení předepsaných intervalů údržby oleje a filtrů zaručují originální filtry STILL stabilní a vysoký výkon motoru.

Vaše výhody:

 • optimální přívod oleje
 • čištění okruhu maziva
 • zajištění konzistentního výkonu motoru

Filtry hydraulického oleje

Dostupnost strojů a výkon válců nábojů, naklápění a řízení jsou důležitými vlastnostmi flotily STILL, kterou využíváte. Používáním originálních filtrů hydraulického oleje STILL chráníte naše moderní hydraulické systémy před opotřebením. Částice pevných látek vznikající třením a erozí a vodní a vzduchové bubliny jsou nejčastějšími druhy nečistot v hydraulických systémech. Naše originální filtry hydraulického oleje STILL tyto nečistoty z oleje odstraňují. Používání originálních filtrů hydraulického oleje STILL zvyšuje výkon a dobu funkčnosti vašeho motoru.

Vaše výhody:

 • vysoká dostupnost vašich strojů
 • ochrana proti opotřebení
 • zajištění výkonu motoru a dostupnosti stroje