Plynový vysokozdvižný vozík RX 70 1,6-2,0 t

Obratný a úsporný

  • Dieselelektrický pohon s výkonným průmyslovým motorem umožňuje vysokou disponibilitu, delší dobu nasazení a nízké provozní náklady
  • Vysoká energetická účinnost v režimu úspory energie Blue-Q
  • Pohodlná a bezpečná manipulace s nákladem díky preciznímu a přímému ovládání hydrauliky
NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: RX 70 1,6-2,0 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Plynový vysokozdvižný vozík RX 70-16/20 s nosností až dvě tuny kombinuje výhody výkonného spalovacího motoru s přesným ovládáním elektrického pohonu. To zaručuje vysokou disponibilitu a delší dobu provozu s nižšími provozními náklady. Kompaktní konstrukce a vysoká obratnost společně citlivým ovládáním pojezdu a zdvihu zajišťují vysoký výkon překládky. Všechny součásti pohonu jsou zapouzdřeny, aby se zabránilo vnikání prachu a vlhkosti.

Díky tomu je tento vysokozdvižný vozík ideální pro použití ve vnitřních i venkovních prostorách na staveništích, u prodejců stavebních materiálů, na pilách a v kovoprůmyslu, v potravinářském a nápojovém průmyslu, i ve společnostech zabývajících se dopravou a logistikou.Zvedací zařízení s vysokou tuhostí v ohybu a krutu umožňuje bezpečnou manipulaci i s těžkými břemeny s vysokou zbytkovou nosností. Pohodlná kabina řidiče byla navržena podle nejnovějších ergonomických principů, aby se minimalizovala únava řidiče a zvýšila bezpečnost. Chování při jízdě a zvedání lze přizpůsobit použití nebo návykům řidiče. K dispozici je pět předdefinovaných jízdních programů. Úsporný režim Blue-Q umožňuje stiskem tlačítka úsporu 10 % spotřeby energie bez negativního vlivu na výkon.