Elektrický tahač a plošinový vozík LTX 50 / LTX-T 06

Inteligentní tažná síla

  • Vysoký výkon překládky díky maximálnímu tažnému zatíženídosahujícímu až 5 000 kg a rychlosti jízdy až 14 km/h
  • Nejvyšší míra ergonomie dosahovaná prostřednictvím volitelnéhoprostoru pro stání řidiče s pneumatickým tlumením a přestavitelnéhovolantu STILL Easy Drive
  • Vhodné i pro nejužší pracovní uličky díky kompaktním vnějšímrozměrům
NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: LTX 50 / LTX-T 06

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Spolehlivé manipulační sekvence prováděné v přesném taktu – to je speciální oblast použití typu LTX 50. Při použití jako součást tažné soupravy dokáže tento pokrokový elektrický tahač ve vašich výrobních objektech naprosto přesně přemísťovat přívěsy o celkové hmotnosti až 5 000 kg. Díky maximální rychlosti 14 km/h zvládá i delší přepravní trasy v nejlepších časech. Tímto způsobem můžete realizovat efektivní a štíhlé zásobování výroby, snížit hustotu vnitropodnikového provozu a ušetřit finanční prostředky. Pracovníky obsluhy potěší jedinečný volant STILL Easy Drive s integrovaným displejem. Jeho obslužné prvky jsou uspořádány tak promyšleně, že je lze pohodlně ovládat každou rukou bez nutnosti přehmatávání.

Kromě toho umožňuje přesné a lehce ovladatelné elektrické řízení, které je vybaveno funkcí automatické nulové polohy, bezpečné a stálé udržování jízdní stopy. Příslib zvýšeného pracovního komfortu představují také plošina řidiče s pneumatickým tlumením, která je dodávána na přání, a volitelné sklopné sedadlo s výškově přestavitelným opěradlem. Díky vysokým kapacitám baterií je typ LTX 50 skutečným běžcem na dlouhé tratě a volitelná technologie Li-Ion zajišťuje dokonce nepřetržitou provozuschopnost po celý den. Ve verzi plošinového vozíku utáhne LTX-T 06 ještě 5 000 kg; při naložení až 600 kg utáhne v kombinovaném nasazení ještě 2 000 kg.