Volný prostor je tu proto, abychom jej využili

Firma STILL nabízí na celém světě komplexní intralogistická řešení a inteligentní kombinaci vysokozdvižných vozíků, skladové techniky, softwaru, služeb a servisu. Aktivity zakladatele firmy Hanse Stilla, který se v roce 1920 pustil do podnikání s obrovskou mírou kreativity, podnikatelského nadšení a kvality, rychle přerostlo v celosvětově známou a silnou značku.

V současnosti je 8 000 kvalifikovaných pracovníků z výzkumu a vývoje, výroby, prodeje a servisu připraveno splnit individuální požadavky všech zákazníků po celém světě. Klíčem úspěchu společnosti jsou vysoce efektivní produkty, které sahají od specifických komplexních nabídek pro malé a velké provozy v různých oborech až po počítačové logistické programy pro řízení skladů a materiálových toků.

Naši pracovníci oceňují  volné pole působnosti pro realizaci vlastních nápadů, vizí a možnost účastnit se rozvoje velké mezinárodní technologické značky. To společně se zažitým týmovým myšlením a otevřenou profesionální firemní kulturou podporuje osobní rozvoj každého zaměstnance STILL.

Vaše perspektivy

Vaše perspektivy

Představte si, že pracujete ve významné společnosti. Velké a přesto osobní…

Vaše perspektivy

Nabídka volných míst

Nabídka volných míst

Pokud jste připraveni převzít zodpovědnost a postavit se každodenním výzvám inovativní společnosti, pak jste na správném místě…

Nabídka volných míst

Přihlášky on-line

Přihlášky on-line

Vaše cesta u společnosti STILL začíná hned zde – on-line přihláškou.

Přihlášky on-line

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.