Regálové systémy Plošina

Optimální skladování ve všech patrech

  • Cenově výhodné zřizování dalších úložných prostor a podlahových ploch
  • Nosnost 250 kg/m2 až 2 000 kg/m²
  • Lze sestavit v libovolných rozměrech a výšce
  • Varianty s vícepatrovým provedením
  • Přizpůsobitelné pro všechny podmínky

Chcete efektivněji využít výšku svého skladu? Přesně to vám umožňují plošiny STILL. Ať už jde o dodatečné skladovací prostory, pracovní nebo výrobní prostory - jejich použití je univerzální. Plošinové systémy jsou samonosné, pochozí a částečně i pojezdové ocelové konstrukce. Nabízení inteligentní prostředky pro znásobení dostupných skladovacích prostor. Počet možných variant provedení je prakticky neomezený. Nabízíme různé nosnosti a povrchy podle vašich konkrétních požadavků.

Nabídky

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 274 001 411

Požadavek na: Plošina

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Konstrukce plošiny

Plošiny jsou volně stojící ocelové konstrukce. Podle požadavků lze konstrukci přizpůsobit různým výškám a nosnostem. Je také možné konstrukce demontovat a znovu sestavit bez jakýchkoliv zvláštních požadavků.


Plošiny - díly a součásti

Podpěry

Podpěry jsou sloupky, na kterých spočívá celá konstrukce. Typ a konstrukce podpěr závisí na výšce, požadovaném zatížení a vzdálenosti mezi podpěrami. Nejekonomičtějším řešením je obvykle vzdálenost 4 až 8 metrů mezi sloupky.

Hlavní nosníky

Spolu s podpěrami tvoří hlavní nosníky rám plošiny. Typ a konstrukce podpěr závisí na požadovaném zatížení a vzdálenosti mezi podpěrami (rastr sloupků).

Vaznice

Vaznice slouží k podepření povrchu plošiny. Vaznice jsou namontovány na nosné konstrukci bez omezení výšky. Nesené vaznice mohou konstrukci přesahovat, aby splňovaly specifické stavební požadavky.

Svislé a vodorovné příčné nosníky

Příčné nosníky stabilizují systém plošiny. K dispozici je i speciální konstrukce bez příčných nosníků, která umožňuje průjezd vyšších vozíků pod plošinou.

Plošiny - typ podlahy

Nabízíme různé typy podlah v závislosti na zatížení a požadovaných protiskluzových vlastnostech. Často se používá dřevotříska jako standard. Možné jsou i jiné povrchy, jako jsou slzičkové plechy (strukturovaný plech), potažené desky nebo rošty.

Zábradlí

Zábradlí je kompletně vyrobené z oceli, aby byla zajištěna požadovaná úroveň bezpečnosti ve skladu.

Schody

Velmi robustní schodiště je opatřeno zábradlím na obou stranách. Jednotlivé stupně jsou v mřížovém provedení, ze slzičkového plechu nebo dřevěných desek. V případě potřeby mohou být instalovány podesty mezi jednotlivými schodišti. Schodiště lze umístit podle potřeby. Schodiště může být instalováno s různým sklonem. Může být umístěno pod nebo před plošinou.

Předávací místo zajištěné řetězem

Předávací místo slouží k ukládání nebo vykládání palet. Pro ochranu osob na předávacím místě před pádem přes okraj plošiny je provedeno podle platných místních požadavků a zajištěno odnímatelným řetězem (v souladu s požadavky německého předpisu BGR 234 i ČSN je minimální vzdálenost od okraje plošiny 800 mm).


Plošiny - hlavní příslušenství

Bezpečnostní branka

Bezpečnostní branka je alternativou k zajištění předávacího místa řetízkem a otevírá se a zavírá ručně. Bez ohledu na polohu branky nemůže obsluha na plošině překročit hranu plošiny. Bezpečnostní branka se doporučuje zejména v případech, kdy jsou velmi vysoké bezpečnostní požadavky.


Nákup pracovních plošin

Plánovaný efektivní sklad zaručuje vysokou ekonomickou výhodnost. Využívejte možnosti odborných konzultací s našimi kvalifikovanými pracovníky společnosti STILL již od začátku plánování skladu. Než učiníte rozhodnutí o nákupu, pomůžeme vám ve všech jednotlivých aspektech, tj. od kontroly návrhu vašeho skladu až po diskusi o plánovaných pracovních postupech. Existuje mnoho důvodů, proč byste se měli při nákupu plošiny rozhodnout pro výrobky STILL:

  • mnoho let zkušeností: jsme nablízku svým zákazníkům už více než 95 let.
  • partnerství, na které se můžete spolehnout.
  • špičková holistická koncepce - od poradenství po servis.
  • vždy jsme vám nablízku: pouze v Německu máme 14 poboček, 37 půjčoven a 800 servisních techniků.
  • vyškolený montážní tým zaručuje správnou montáž vaší plošiny.

Nabídky

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 274 001 411

Požadavek na: Plošina

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.