Regálové systémy Plošina

Optimální skladování ve všech patrech

  • Cenově výhodné zřizování dalších úložných prostor a podlahových ploch
  • Nosnost 250 kg/m2 až 2 000 kg/m²
  • Lze sestavit v libovolných rozměrech a výšce
  • Varianty s vícepatrovým provedením
  • Přizpůsobitelné pro všechny podmínky

Chcete efektivněji využít výšku svého skladu? Přesně to vám umožňují plošiny STILL. Ať už jde o dodatečné skladovací prostory, pracovní nebo výrobní prostory - jejich použití je univerzální. Plošinové systémy jsou samonosné, pochozí a částečně i pojezdové ocelové konstrukce. Nabízení inteligentní prostředky pro znásobení dostupných skladovacích prostor. Počet možných variant provedení je prakticky neomezený. Nabízíme různé nosnosti a povrchy podle vašich konkrétních požadavků.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

+420 602 489 383

Požadavek na: Plošina

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Konstrukce plošiny

Plošiny jsou volně stojící ocelové konstrukce. Podle požadavků lze konstrukci přizpůsobit různým výškám a nosnostem. Je také možné konstrukce demontovat a znovu sestavit bez jakýchkoliv zvláštních požadavků.


Plošiny - díly a součásti

Podpěry

Podpěry jsou sloupky, na kterých spočívá celá konstrukce. Typ a konstrukce podpěr závisí na výšce, požadovaném zatížení a vzdálenosti mezi podpěrami. Nejekonomičtějším řešením je obvykle vzdálenost 4 až 8 metrů mezi sloupky.

Hlavní nosníky

Spolu s podpěrami tvoří hlavní nosníky rám plošiny. Typ a konstrukce podpěr závisí na požadovaném zatížení a vzdálenosti mezi podpěrami (rastr sloupků).

Vaznice

Vaznice slouží k podepření povrchu plošiny. Vaznice jsou namontovány na nosné konstrukci bez omezení výšky. Nesené vaznice mohou konstrukci přesahovat, aby splňovaly specifické stavební požadavky.

Svislé a vodorovné příčné nosníky

Příčné nosníky stabilizují systém plošiny. K dispozici je i speciální konstrukce bez příčných nosníků, která umožňuje průjezd vyšších vozíků pod plošinou.

Plošiny - typ podlahy

Nabízíme různé typy podlah v závislosti na zatížení a požadovaných protiskluzových vlastnostech. Často se používá dřevotříska jako standard. Možné jsou i jiné povrchy, jako jsou slzičkové plechy (strukturovaný plech), potažené desky nebo rošty.

Zábradlí

Zábradlí je kompletně vyrobené z oceli, aby byla zajištěna požadovaná úroveň bezpečnosti ve skladu.

Schody

Velmi robustní schodiště je opatřeno zábradlím na obou stranách. Jednotlivé stupně jsou v mřížovém provedení, ze slzičkového plechu nebo dřevěných desek. V případě potřeby mohou být instalovány podesty mezi jednotlivými schodišti. Schodiště lze umístit podle potřeby. Schodiště může být instalováno s různým sklonem. Může být umístěno pod nebo před plošinou.

Předávací místo zajištěné řetězem

Předávací místo slouží k ukládání nebo vykládání palet. Pro ochranu osob na předávacím místě před pádem přes okraj plošiny je provedeno podle platných místních požadavků a zajištěno odnímatelným řetězem (v souladu s požadavky německého předpisu BGR 234 i ČSN je minimální vzdálenost od okraje plošiny 800 mm).


Plošiny - hlavní příslušenství

Bezpečnostní branka

Bezpečnostní branka je alternativou k zajištění předávacího místa řetízkem a otevírá se a zavírá ručně. Bez ohledu na polohu branky nemůže obsluha na plošině překročit hranu plošiny. Bezpečnostní branka se doporučuje zejména v případech, kdy jsou velmi vysoké bezpečnostní požadavky.


Nákup pracovních plošin

Plánovaný efektivní sklad zaručuje vysokou ekonomickou výhodnost. Využívejte možnosti odborných konzultací s našimi kvalifikovanými pracovníky společnosti STILL již od začátku plánování skladu. Než učiníte rozhodnutí o nákupu, pomůžeme vám ve všech jednotlivých aspektech, tj. od kontroly návrhu vašeho skladu až po diskusi o plánovaných pracovních postupech. Existuje mnoho důvodů, proč byste se měli při nákupu plošiny rozhodnout pro výrobky STILL:

  • mnoho let zkušeností: jsme nablízku svým zákazníkům už více než 95 let.
  • partnerství, na které se můžete spolehnout.
  • špičková holistická koncepce - od poradenství po servis.
  • vždy jsme vám nablízku: pouze v Německu máme 14 poboček, 37 půjčoven a 800 servisních techniků.
  • vyškolený montážní tým zaručuje správnou montáž vaší plošiny.