Vysokozdvižný paletový vozík EXV-SF 14-20

Výkon a inovace

 • Optimální využití skladových prostor: vysoká hustota skladování díky velmi vysoké zbytkové nosnosti
 • Šetří záda: plošina pro stojící obsluhu s pneumatickým odpružením, která může být nastavena podle individuální hmotnosti řidiče
 • Vše stále pod kontrolou: na barevném displeji s řadou srozumitelných symbolů stále vidíte všechny důležité funkce
 • Vysoká rychlost manipulace díky vysoké rychlosti jízdy až 10 km/h

NOVÝ

Nezávazná nabídka

PRONÁJEM

Nezávazná nabídka pronájmu

POUŽITÝ

Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: EXV-SF 14-20

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*

Vysokozdvižný vozík EXV-SF je neuvěřitelně rychlý, mimořádně silný a skutečně inteligentní. S vyklopenou plošinou pro řidiče a bočními ochrannými rameny dosahuje rychlosti až 10 km/h a v rekordním čase přepraví palety až do hmotnosti 2 000 kg. Díky vysoké zbytkové nosnosti dokáže uložit zboží do velmi vysoké výšky. Podle typu zvedacího rámu může výška uložení bez problémů přesahovat pět metrů. Tento inteligentní pomocník ve skladu je navíc dosud jediným dostupným vysokozdvižným paletovým vozíkem s barevným informačním displejem. Kromě zobrazování základních informací, jako je stav nabití akumulátoru, usnadňují optimální obsluhu tohoto výkonného vysokozdvižného paletového vozíku srozumitelné symboly.

Společně se silným a na údržbu nenáročným motorem a přesnými ovládacími prvky vhodnými pro praváky i leváky dosáhnete nadprůměrného výkonu překládky palet. Maximální bezpečnost obsluhy zajišťuje mimo jiné displej nosnosti (dodávaný na objednávku), standardně dodávaná funkce regulace rychlosti při jízdě do zatáčky a kombinovaná ovládací oj (dodávaná na objednávku), která umožňuje snadné otáčení a pohyb vozíku EXV-SF i v těch nejtěsnějších prostorách. Se silným a inteligentním vysokozdvižným paletovým vozíkem EXV-SF máte materiálový tok od přepravy břemen do zásobování skladu až po obsluhu regálových systémů vždy pevně pod kontrolou a díky plošině pro stojící obsluhu i na dlouhé vzdálenosti.


EXV-SF 14-20 v detailu

Výkon

 • Optimální využití skladových prostor: vysoká hustota skladování díky velmi vysoké zbytkové nosnosti
 • Výkonný a rychlý: nosnost až 2 000 kg a maximální rychlost 10 km/h
 • Vysoká rychlost manipulace: výkonný, spolehlivý a nenáročný elektrický pohon a motor řízení
 • Správný jízdní program pro všechny situace: ECO, BOOST nebo Blue-Q - maximální rychlost manipulace i maximální účinnost
 • Dostatečná zásoba energie pro vícesměnný provoz: vysoká kapacita akumulátoru a možnost výměny akumulátoru na boční straně
 • Maximální výkon: lithium-iontový akumulátor uchovává vysoké množství energie a umožňuje rychlé a snadné nabíjení
 • Vysoký výkon díky současné přepravě na dvou úrovních s nosností až 2 000 kg

Ergonomie

 • Šetří záda: nastavení může být provedeno podle individuální hmotnosti řidiče, plošina pro stojící obsluhu s pneumatickým odpružením
 • Ergonomické a intuitivní ovládání: procesy pojezdu, zvedání a řízení mohou být ovládány praváky i leváky pouze jednou rukou
 • Snadná výměna akumulátoru: volitelná výměna akumulátoru z boční strany pro ještě lepší dostupnost

Bezpečnost

 • Bezpečnost především: volitelný displej nosnosti ukazuje obsluze aktuální výšku vidlic a příslušnou zbytkovou nosnost
 • Údaje o hmotnosti: funkce dynamické kompenzace zatížení udává hmotnost nákladu a příslušnou výšku zdvihu
 • Bezpečnosti v blízkosti rohů: Regulace rychlosti v zatáčkách automaticky přizpůsobí rychlost úhlu řízení při zatáčení
 • Maximální bezpečná vzdálenost: volitelná ovládací oj combi-tiller nastavuje vzdálenost mezi vozíkem a obsluhou pro zvýšení rychlosti jízdy v ručním režimu na 6 km/h

Přesnost

 • Snadná obsluha bez únavy: přesné a intuitivní elektrické řízení
 • Přesný provoz i ve velmi stísněných prostorách: citlivé řízení proporcionálního ventilu
 • Maximální výhled pro přesnou obsluhu: speciálně navržený nosník a středová ovládací oj zajišťují dobrý výhled na hroty vidlic
 • Spolehlivý i v úzkých prostorách: kompaktní rozměry, velmi dobrá ovladatelnost a skládací plošina pro stojící obsluhu

Kompaktní rozměry

 • Velmi rychlé překládání palet: kompaktní velikost umožňuje rychlý a bezpečný provoz
 • Optimální využití prostoru: vhodný i pro úzké uličky díky svým kompaktním rozměrům a vysoké ovladatelnosti

Asistenční systémy a funkce

Comfort Assist

Nadnášení místo řízení:Nezáleží na tom, jak nerovná je cesta: díky dokonale pneumaticky odpružené plošině řidiče se vibrace snižují až o 28%. Pracovník obsluhy se díky tomu může lehce pohybovat uličkami - bez ohledu na stav podlahy.

Safety Assist

Zadní opěra

Udržení zboží na místě: zadní opěra stabilizuje přepravované zboží na nosiči vidlic, takže může být bezpečně přepraveno z místa A do místa B.

Další informace

STILL SafetyLight 4plus

Vizuální výstražný systém pro snížení počtu nehod

Modré výstražné světlo STILL SafetyLight 4plus podstatně zvyšuje bezpečnost práce v oblastech, které jsou nepřehledné nebo plné zatáček. Modré světelné body se promítají asi 5 m před a za vozíkem a varují osoby o blížícím se vozíku, čímž se předchází hrozícím kolizím.

Další informace

FleetManager

Kdo je oprávněn používat které vozíky a v jaké oblasti? Jaká je kapacita vozíku? Kdy došlo k nárazu? Věci, které lze poměrně snadno řídit, pokud je vozíků jen pár, ale s jejich narůstajícím počtem ve vozovém parku je to stále složitější. Náš chytrý systém FleetManager nabízí řešení. Prostřednictvím tohoto inovativního softwaru budete moci řídit svůj vozový park efektivněji a účinněji než kdy dříve.

FleetManager se skládá z několika modulů:

 • Oprávnění k přístupu
 • Přehled provozních údajů propojený s ovladačem vozíku
 • Detekce nehod s reakcí vozíku (např. pomalá rychlost)
 • Rozpoznání nákladu pomocí tlakového senzoru v hydraulickém systému zdvihu bez indikace hmotnosti na displeji a se dvěma datovými kartami
 • Detekce nárazu ve spojení se systémem FleetManager: vysokozdvižný vozík detekuje potenciální kolizi a přepne se na pomalý pohyb, vydá signál nebo se zcela vypne
 • Možnost konfigurace podle přání zákazníka

Čtečka karty FleetManager je snadno přístupná vlevo vedle sloupku řízení. Přístup k systému FleetManager vyžaduje zvláštní oprávnění.

Další informace

Drive Assist

Řídicí oj OptiSpeed

Pracuje v jakémkoli úhlu

Řídicí oj OptiSpeed automaticky zajišťuje, aby se maximální rychlost jízdy přizpůsobovala podle úhlu. ať již je jakýkoli. Pokud je úhel ostřejší, jednotka se automaticky zpomalí. Řídící oj pomáhá zajišťovat bezpečný pohyb i ve stísněných prostorách. Pracovník obsluhy proto může řídit a pracovat ergonomicky.

Další informace

Kombinovaná řídicí oj

Neúnavný provoz díky elektrickému posilovači řízení: délku řídicí oje můžete snadno upravit pro zajištění vhodné vzdálenosti mezi řidičem a jednotkou. Pro řidiče to znamená výrazné zvýšení bezpečnosti a efektivnější práci. Při vysunutí kombinované řídicí oje se maximální rychlost jízdy zvyšuje na 6 km/h.

Další informace

Jízdní programy

Správný jízdní program pro všechny požadavky: obsluha může vybírat mezi třemi předdefinovanými a dvěma volně konfigurovatelnými jízdními programy ve třech provozních režimech: Blue-Q, normální a sprint Jízdní programy lze vybírat podle situace pro dosažení maximálního výkonu nebo úspory energie.

Chytrý autopilot: režim Blue-Q (modré tlačítko) se aktivuje po stisknutí tlačítka. Chytrou optimalizací pohonu uspoříte energii v době, kdy není v rámci pracovního procesu využívána.

Až 10 % úspor spotřebované energie v závislosti na profilu používání a vybavení vysokozdvižného vozíku.

Další informace

Řízení rychlosti při zatáčení

Automatická změna rychlosti v zatáčkách

Omezovač rychlosti řízený úhlem natočení kol snižuje riziko poškození zboží z důvodu nevhodné rychlosti v zatáčce. Tato asistenční funkce je k dispozici pro různé vysokozdvižné vozíky a technologická skladová zařízení a automaticky reguluje rychlost jízdy podle úhlu natočení kol. Jinými slovy, řidič se při zatáčení nemusí starat o rychlost. Vozík automaticky zpomalí na přesnou rychlost potřebnou pro bezpečný průjezd zatáčkou.

Další informace

Load Assist

Zobrazování nosnosti

Stabilita vždy a všude: volitelné zobrazování nosnosti neustále ukazuje uživateli aktuální výšku zdvihu a související zbytkovou nosnost.

Nosnost a výška zdvihu se zobrazuje na barevných značkách připojených přímo ke stožáru.

Další informace

Dynamic Load Control

Oceníte optimální výkon

Bezpečná a přesná manipulace s nákladem na základě výšky zdvihu

Systém Dynamic Load Control byl vyvinut pro usnadnění práce obsluhy paletových vozíků STILL EXV a FXV s vysokým zdvihem. Chytrý asistenční systém je schopen odhadnout nosnost a hmotnost s vysokou mírou přesnosti. Je k dispozici v různých úrovních. Na displeji řídicí jednotky maximální úrovně DLC 3 se zobrazuje naměřená hmotnost břemene, maximální možná výška zdvihu s touto hmotností a aktuální výškou zdvihu. Druhý údaj je měřen pomocí ultrazvukového senzoru. Po dosažení maximální výšky zdvihu vydá zařízení výstražný signál. Proces zdvihání se automaticky přeruší před překročením maximální výšky zdvihu.

Další informace

Mediální centrum

{{ filteredVideos.length }} Videa

Informace ke stažení

Dokument ke stažení představuje aktuální verzi provozních instrukcí pro standardní vozík. Neobsahuje popisy zákaznických možností. Pro konkrétní vozík si ze servisního centra náhradních dílů STILL vyžádejte odpovídající příručku podle sériového čísla a roku výroby.


Přehled modelu

Model
Maximální nosnost (kg)
Maximální výška zvedání (mm)
Cestovní rychlost (km/h)
Napětí baterie (V)
EXV-SF 14 / Li-Ion 1.400 6.066 10.0 24
EXV-SF 14i / Li-Ion 1.400 6.066 10.0 24
EXV-SF 14 D / Li-Ion 1.400 6.066 10.0 24
EXV-SF 16 / Li-Ion 1.600 6.066 10.0 24
EXV-SF 16i / Li-Ion 1.600 6.066 10.0 24
EXV-SF 16 D / Li-Ion 1.600 6.066 10.0 24
EXV-SF 20 / Li-Ion 2.000 4.026 10.0 24
EXV-SF 20i / Li-Ion 2.000 4.026 10.0 24
EXV-SF 20 D / Li-Ion 2.000 4.026 10.0 24