Hlavní fáze Nájemní vozíky

Nabídka pronájmu STILL

Pronájem od firmy STILL

Výběr vozíku – výpočet ceny – žádost o nabídku

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč využívat flexibilního pronájmu skladové techniky: potřeba maximálního výkonu výroby, manipulace s materiálem při výjimečných situacích nebo při výměně porouchaných strojů. Se svou nájemní flotilou zahrnující přes 26 500 vozíků více než 70 různých kategorií po celé Evropě a širokou nabídkou speciálních zařízení a příslušenství nabízí společnost STILL řešení v případě jakéhokoliv problému.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

Požadavek na: Pronájem STILL

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*

Pronájem ve 37 půjčovnách v Německu

Půjčovny STILL naleznete na 37 místech v Německu - jsme vždy poblíž! Naleznete nás zde: Hamburk, Brémy, Berlín, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Krefeld, Lipsko, Frankfurt, Mannheim, Norimberk, Stuttgart, Freiburg a Mnichov. A také zde: Rostock, Doberlug-Kirchhain, Cottbus, Kirschau, Drážďany, Poelzig, Erfurt, Eichenzell, Wiesbaden, Sinzig, Saarlouis, Michelfeld, Schwerin, Neubrandenburg, Magdeburg, Genthin, Halberstadt, Zeitz, Neumuenster, Kassel, Bad Schlema, Frankfurt nad Odrou a Neu-Ulm.

Eröffnung unserer neuen Miet- und Servicezentren

Maximální flexibilita!

Společnost STILL nabízí pronájem vozíků na různě dlouhou dobu. Ať už na dny, týdny nebo měsíce, urgentně nebo na základě dlouhodobého plánování: na pronájem STILL se můžete vždy spolehnout. Budete tak vždy optimálně připraveni jak v době zvýšené výroby tak i v případě, že některý z vašich stojů selže.

Kompletní servis!

V pronájmu STILL jsme velmi hrdí na výhody našich služeb, díky kterým vám můžeme zaručit funkčnost vašich vozíků. Veškeré náklady na údržbu a servis jsou zahrnuty v ceně pronájmu. 

Vynikající dostupnost - více než 7 400 vozidel jen v Německu

V Německu společnost STILL nabízí široký výběr z 60 různých typů strojů. Máte zde k dispozici více než 7 400 položek nájemního zařízení! Troufáme si tvrdit, že jsme schopni nabídnout to správné zařízení pro jakýkoliv úkol. V naší nabídce jsou zahrnuta i speciální příslušenství a pomocné prvky, jako jsou zařízení pro přestavbu vidlic, speciální vidlice, svěrací čelisti na balíkové role/role nebo dvojité paletové svěrací čelisti. Vše v jednom - pronájem STILL!