Smart Energy Unit

Inteligentní řízení zátěže v intralogistice

Inteligentní správa vozového parku je základním předpokladem pro udržení konkurenceschopnosti v dynamickém světě intralogistiky. Důležitou součástí je inteligentní nabíjení, které zajišťuje dostupnost, flexibilitu, energetickou účinnost a transparentní řízení nákladů. Pouze pokud víte, kdy, kde a kolik energie je potřeba a kolik se jí spotřebuje, můžete spolehlivě plánovat procesy nabíjení. Tím pádem zajistit, že vozidla budou dostupná v momentě, kdy jsou potřeba, aby zajistily plynulý provoz ve vašem provozu.

Díky inteligentnímu nabíjení STILL můžete přehledně sledovat a řídit procesy souvisejících s bateriemi a nabíjením. STILL Smart Energy Unit (SEU) umožňuje propojení vašich stacionárních nabíječek a zajišťuje efektivní distribuci energie. Lze tak analyzovat úrovně nabíjení, plánovat kapacity a upřednostňovat procesy nabíjení. S pozoruhodnými výsledky: Díky inteligentnímu nabíjecímu algoritmu je váš vozový park vždy připraven, takže se vyhnete frontám před nabíječkami.

Prostřednictvím přístrojové desky budete mít vždy naprostý přehled o úrovni nabití baterií, spotřebě energie a chování při nabíjení. Koneckonců definováním časových intervalů nabíjení, priorit a limitů výkonu se vyhnete nákladově náročným špičkám při nabíjení. Díky tomu budete moci dosáhnout znatelného snížení celkových nákladů za energii. To je chytré nabíjení s lithium-iontovou technologií STILL.


Smart Energy Unit za 3 minuty

  • Optimalizované náklady:
    Díky chytré distribuci energie a definici časových úseků nabíjení se vyhnete nákladným špičkám energie.
  • Transparentnost :
    Přehledná vizualizace všech relevantních údajů o nabíjení na jednom uživatelsky přívětivém panelu.
  • Energetická účinnost:
    Optimalizované využití zdrojů díky chytré správě nabíjení algoritmu.

Všechno na očích

Přístrojová deska

Přístrojový panel jednotky STILL Smart Energy Unit poskytuje přehled o všech důležitých informacích týkajících se správy nabíjení. Zahrnuje nejen stav systému a počet aktivních nabíječek, ale také priority při nabíjení a aktuální provozní výkon. Spodní část přístrojového panelu poskytuje podrobný přehled nejdůležitějších parametrů pro každou připojenou nabíječku.

Profil nabíjení

V oblasti "Load Profiles" (Profily zatížení) má provozovatel k dispozici přehled údajů o nabíjení ze všech připojených nabíječek. Lze vybírat různé časové úseky, zobrazit libovolný počet zařízení v porovnání a stáhnout vyhodnocení. Z údajů lze získat užitečné informace pro optimalizaci nabíjecích procesů, např. pro zamezení špiček zatížení nastavením vhodných limitů nabíjení.

Obecná nastavení

Tlačítko "General Settings" (Obecná nastavení) nabízí také řadu individuálních možností nastavení. Například lze definovat limity výkonu v kW, konfigurovat časové intervaly nabíjení nebo nastavit osobní priority na základě kategorií, jako jsou "Chargers" (Nabíječky), "Status of  charging (SoC)" (Stav nabíjení) a "Truck ID" (ID nákladního vozidla).

Máte otázky k tomuto tématu?

Poradenství v oblasti pohonných systémů od odborníků na energii ze společnosti STILL
Využijte naše odborné znalosti v oblasti udržitelné intralogistiky. Rádi Vám pomůžeme při rozhodování o energetickém systému Vaší budoucnosti.

Kontakt

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 725 547 366

Požadavek na: Chytrá energetická jednotka

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Ke stažení na

  • Návod k používání Smart Energy Unit PDF, 4 MB Stáhnout

Mohlo by vás také zajímat