Regálové systémy Vjezdové a průjezdné regály

Ukládáním do větší hloubky ušetříte místo

  • Kompaktní skladování s maximálním využitím prostoru
  • Bezpečné ukládání zboží, které je citlivé na tlak
  • Ideální pro skladování velkého množství stejných produktů
  • Vynikající přehled o velkých skladových zásobách

Chtěli byste ve vašem skladu skladovat především velké množství identických výrobků kompaktním způsobem? Pak byste se měli seznámit s úspornými vjezdovými a průjezdnými regály STILL. Díky své flexibilní konstrukci nabízí tento typ regálů mimořádně efektivní využití prostor ve skladu. Pokud jsou regály konstruovány jako vjezdové regály, materiál se ukládá a odebírá na jedné straně regálu.

Tento skladový systém je ideální pro skladování několika palet zboží za sebou. Regál je navržen tak, aby umožňoval pohyb průmyslových vozíků do regálových kanálů pro ukládání nebo odebírání palet. Tento typ skladování je ideální pro zboží citlivé na tlak nebo pro sklady, kde se skladuje sezónní zboží, protože tyto výrobky obvykle zůstávají v kanálech po dlouhou dobu. Obvykle platí, že se provoz ve vjezdových regálech řídí principem LIFO (poslední dovnitř, první ven). Průjezdné regály je také možné provozovat podle principu FIFO (první dovnitř, první ven).

Kontakt

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 274 001 411

Požadavek na: Vjezdové a průjezdné regály

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Vjezdové a průjezdné regály - konstrukce

Vjezdové a průjezdné regály umožňují skladovému vozíku vjet do regálu za účelem uložení nebo odebrání palet. Palety jsou umístěny za sebou a mohou být stohovány na několika patrech. Palety v tomto typu regálového systému jsou v kanálech skladovány obvykle po delší dobu. Pro bezpečnou jízdu vozíku v regálu jsou na podlaze namontovány vodicí lišty.

Konstrukce nosných lišt je zase důležitá pro správnou funkci regálového systému, protože palety jsou uloženy na nich. Je důležité, aby vzdálenost mezi lištovými podpěrami byla dostatečně velká, aby se průmyslové vozíky mohly pohybovat v regálu a palety byly bezpečně umístěny na lištovou podpěru. Ve standardním provedení jsou lištové podpěry přišroubovány ke konzolám s háčky, které připojují nosné lišty k rámům.


Vjezdové a průjezdné regály - konstrukce

Regálové podpěry

Regálové podpěry jsou vyrobeny ze speciálních ocelových profilů a tvoří pevné části osvědčených vjezdových a průjezdních regálů STILL. Dvě podpěry jsou přišroubovány k rovným profilům, se kterými tvoří sloupek. Pro lepší stabilitu jsou regálové podpěry pevně ukotveny k podlaze. Distanční kusy pak spojují jednotlivé sloupky.

Vodorovné příčné nosníky a podélné nosníky

Sloupky vjezdových a průjezdních regálů jsou podélně spojeny podélnými nosníky, které zvyšují stabilitu regálu.

Svislé příčné nosníky

Svislé příčné nosníky poskytují systému potřebnou stabilitu.

Nosná lišta

Palety jsou uloženy na nosných lištách, které jsou připevněny ke sloupkům pomocí konzol. Výšku každého patra lze individuálně nastavit po 50 mm. Široké nosné plochy a zužující se boční stěny zajišťují bezpečné umístění palet.