Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 3,5 – 5,0 t

Vrcholový sportovec

  • Nosnost 5000 kg
  • Jmenovitý zdvih 7180 mm
  • Rychlost 20 km/h

Dokáže vše. A bez výfukových plynů.

Využijte chytrou výkonnost výjimečného a efektivního vozíku. Vozíky RX 60-35/600 až RX 60-50/600 od první sekundy nadchnou dokonalou vyvážeností síly, ergonomie, obratnosti a spotřeby energie. Intralogistický paket síly jezdící rychlostí až 20 km/h se vyznačuje jedinečným dojezdem na jedno nabití baterie ve svém segmentu. Zároveň vozíky RX 60-35/600 až RX 60-50/600 přesvědčí výkonem nejvyšší úrovní překládky v nosnostní třídě do 5,0 tun. Kdo se rozhodne pro naši lithium-iontovou technologii STILL, zvládne i trojsměnný provoz bez náhradní baterie.

Bez ohledu na profil nasazení lze vozík RX 60 intuitivně a precizně ovládat v každé situaci. A díky režimu rychlého startu je obratný vozík připraven k provozu, jakmile se posadíte do prostorné kabiny řidiče. Přivítá vás zde další trumf: palubní počítač STILL Easy Control. Poskytuje vám přímý přístup k nejdůležitějším funkcím a přehled o všech relevantních informacích o vozíku. Nechte se elektrizovat elektrickým vysokozdvižným vozíkem, který vždy a při každém profilu nasazení jednoznačně přesvědčí.

NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: RX 60 3,5 – 5,0 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Špičkový výkon v sériové výbavě

K ještě rychlejšímu přepravení zboží do cíle využij vynikající sílu vozíku RX 60 při překládce! Vozík zvedá a spouští břemena v rekordním čase, zrychluje na více než 20 km/h a zvládá stoupání a jízdy na rampách jako žádný jiný vysokozdvižný vozík v této třídě. Nech se elektrizovat – výkonností, která je daleko před ostatními.

Najet a přepravit břemeno do vzdálenosti 15 metrů? Za 5,7 sekundy! →
Zvedá rychleji! →
324 tun za 3 600 sekund →

Najet a přepravit břemeno do vzdálenosti 15 metrů? Za 5,7 sekundy!

Plnou parou vpřed: Silou překypující elektromotor vozíku RX 60 zajišťuje energické zrychlení. Tak prudké, že prvních 15 metrů z klidu zvládne za pouhých 5,7 sekundy – s břemenem.

Zvedá rychleji!

Nahoru, dolů, nahoru, dolů, nahoru, dolů… Nový vozík RX 60 šetří při každém cyklu cenné sekundy. Za jednu sekundu zvedne nebo spustí břemeno o půl metru.

324 tun za 3 600 sekund

Přemisťuj větší množství zboží za kratší dobu: S novým vozíkem RX 60 přepravíš 324 tun. Za hodinu.

Delší výdrž, nižší spotřeba

Vozík RX 60 nabízí výkonnost na nejvyšší úrovni. Kolik energie k tomu potřebuje? Méně! Intralogistický vrcholový sportovec boduje minimální spotřebou energie při maximálním výkonu. Bez přestávky na nabíjení zvládne až dvě kompletní pracovní směny. Lithium-iontové baterie s možností průběžného dobíjení umožňují dokonce nepřetržité nasazení. Údržba vozíku RX 60 je zároveň tak snadná, že z návštěvy servisního technika STILL se stává rychlá zastávka v boxech.

Specialista na dlouhé tratě →
Velmi nízká spotřeba energie →

Specialista na dlouhé tratě

Spolehni se na dlooooouhá nasazení na jedno nabití baterie. Nebo použij rovnou lithium-iontovou baterii s možností krátkých dobíjení pro nepřetržitá nasazení. A díky na přání dodávané integrované nabíječce můžeš vozík flexibilně nabíjet tam, kde je k dispozici elektrická zásuvka.