Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 3,5-5,0 t

Dokáže vše.
A bez výfukových plynů.

 • Nosnost 5000 kg
 • Jmenovitý zdvih 7180 mm
 • Rychlost 20 km/h

Vrcholový sportovec

Připrav se na výjimečný elektrický vysokozdvižný vozík.

Na energií nabitého vrcholového sportovce v nosnostní třídě 3,5 až 5,0 tun. RX 60-35/50 zvládne všechny disciplíny a od první sekundy prokazuje své umění: zvedá, zrychluje a manipuluje v rekordním čase. Nabízí neuvěřitelně intuitivní interakci, zatímco chytrými asistenčními systémy aktivně podporuje řidiče při práci. Dlouhá výdrž baterie a možnost rychlého a decentrálního dobíjení přináší disponibilitu bez kompromisů. Na přání je nabíječka integrovaná přímo ve vozíku. Potřebovat ji ovšem budeš překvapivě zřídka, protože i přes vysoký výkon spotřebuje vozík RX 60 méně energie než jiné vozíky v této třídě. Využij rozmanitost variant a vybavení a sestav si vysokozdvižný vozík, který bude perfektně odpovídat tvému profilu nasazení.

Nech se nadchnout produktivitou svého na míru vyrobeného vrcholového sportovce. Protože RX 60 dokáže vše – a bez výfukových plynů

NOVÝ

Nezávazná nabídka

PRONÁJEM

Nezávazná nabídka pronájmu

POUŽITÝ

Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: RX 60 3,5-5,0 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*

Špičkový výkon v sériové výbavě

K ještě rychlejšímu přepravení zboží do cíle využij vynikající sílu vozíku RX 60 při překládce! Vozík zvedá a spouští břemena v rekordním čase, zrychluje na více než 20 km/h a zvládá stoupání a jízdy na rampách jako žádný jiný vysokozdvižný vozík v této třídě. Nech se elektrizovat – výkonností, která je daleko před ostatními.

Najet a přepravit břemeno do vzdálenosti 15 metrů? Za 5,7 sekundy! →
Zvedá rychleji! →
324 tun za 3 600 sekund →

Najet a přepravit břemeno do vzdálenosti 15 metrů? Za 5,7 sekundy!

Plnou parou vpřed: Silou překypující elektromotor vozíku RX 60 zajišťuje energické zrychlení. Tak prudké, že prvních 15 metrů z klidu zvládne za pouhých 5,7 sekundy – s břemenem.

Zvedá rychleji!

Nahoru, dolů, nahoru, dolů, nahoru, dolů… Nový vozík RX 60 šetří při každém cyklu cenné sekundy. Za jednu sekundu zvedne nebo spustí břemeno o půl metru.

324 tun za 3 600 sekund

Přemisťuj větší množství zboží za kratší dobu: S novým vozíkem RX 60 přepravíš 324 tun. Za hodinu.

Delší výdrž, nižší spotřeba

Vozík RX 60 nabízí výkonnost na nejvyšší úrovni. Kolik energie k tomu potřebuje? Méně! Intralogistický vrcholový sportovec boduje minimální spotřebou energie při maximálním výkonu. Bez přestávky na nabíjení zvládne až dvě kompletní pracovní směny. Lithium-iontové baterie s možností průběžného dobíjení umožňují dokonce nepřetržité nasazení. Údržba vozíku RX 60 je zároveň tak snadná, že z návštěvy servisního technika STILL se stává rychlá zastávka v boxech.

Specialista na dlouhé tratě →
Velmi nízká spotřeba energie →

Specialista na dlouhé tratě

Spolehni se na dlooooouhá nasazení na jedno nabití baterie. Nebo použij rovnou lithium-iontovou baterii s možností krátkých dobíjení pro nepřetržitá nasazení. A díky na přání dodávané integrované nabíječce můžeš vozík flexibilně nabíjet tam, kde je k dispozici elektrická zásuvka.

Velmi nízká spotřeba energie

Maximální výkon, minimální spotřeba: Vozík RX 60 spotřebuje méně energie: Na překládku břemen v rekordním čase stačí již 8,7 kW/h.

Když se obsluha a vozík dokonale propojí

Posaď se do nového prostorného pracoviště řidiče. Vyzkoušej, jaké to je, když máš v každé sekundě vše plně pod kontrolou. Vozík RX 60 se vyznačuje vynikajícím výhledem na intuitivně umístěné ovládací prvky a chytrými asistenčními systémy. Zažij jedinečnou interakci s vozíkem a zvládej své úkoly lépe, rychleji a bezpečněji než kdykoli předtím.

Ergonomický zážitek →
Vozík, který tě zdokonalí →
Posaď se – a pokochej se →

Ergonomický zážitek

Použij širokou stupačku, chytni se chytře umístěných madel, ověř si vynikající výhled do všech stran a nastav si ovládací prvky zcela podle svých přání. Tomu se říká ergonomie.

Vozík, který tě zdokonalí

Digitálně vedená kontrola vozíku před zahájením práce. Rychlý start, jakmile se posadíš. Ochrana proti přetížení, pokud bys chtěl zvedat příliš mnoho příliš vysoko. Automatické přizpůsobení rychlosti, když projíždíš zatáčkou. Vozík RX 60 ti pomáhá vydat ze sebe do nejlepší.

Posaď se – a pokochej se

Vítej na svém velkorysém místě řidiče! Každý ovládací prvek je přesně tam, kde je to pohodlné. A s chytrým palubním počítačem STILL Easy Control máš přímý přístup ke všem funkcím a výkonovým parametrům.


RX 60 3,5-5,0 t v detailu

Faktory „Simply Efficient“: výkonnostní atributy jako měřítko vysoké efektivity

Simply easy

Intuitivní ovládání:
jednotná koncepce ovládání celé konstrukční řady RX

Zvyšující výkonnost:
komfortní nastupování a velmi ergonomická kabina pro řidiče

Palubní počítač STILL Easy Control:
přehled relevantních informací, aktivace výkonnostních funkcí jedním kliknutím

V řádu sekund:
snadno proveditelná boční výměna baterie

Simply powerful

Intralogistická elektrárna:
výkon překládky na nejvyšší úrovni ve své třídě

Zvýšení výkonnosti:
režim Sprint pro zvládání výkonnostních špiček aktivovatelný stiskem tlačítka

Optimální využití energie:
nejdelší dojezd na jedno nabití baterie

Ještě rychlejší rozjezdy a zvedání:
ve variantě High Performance s extra silnými pojezdovými a zdvihovými motory

Inteligentní podpora:
kontrola trakce a další asistenční funkce

Nepřetržitá připravenost k provozu:
na přání dodávaná lithium-iontová technologie STILL pro maximální disponibilitu

Simply safe

Precizní a bezpečná manipulace:
dokonale přesná hydraulika a agilní jízdní vlastnosti

Bezpečné nastupování:
velké madlo, protiskluzná gumová rohož a široká stupačka

Optimální výhled do všech stran:
úzký stožár a extra velká okna

Bezpečnost se systémem:
na přání dodávaná funkce Pre-Shift-Check na displeji podporuje při každodenní bezpečnostní kontrole

Bezpečnost při každém nasazení:
řada dalších možností vybavení – od ukazatele směru jízdy na displeji přes bezpečnostní osvětlení Safety Light 4Plus až po automatické snížení rychlosti v zatáčkách Curve Speed Control

Simply flexible

Flexibilní možnosti ovládání:
vícepákové ovládání, minipáky, dotykové ovládání nebo Joystick 4Plus

Přizpůsobitelná dynamika výkonu:
parametry jako rychlost pojezdu a zdvihu lze stiskem tlačítka přizpůsobit osobním preferencím

Individuální vybavení:
rozmanité možnosti vybavení pro každý profil nasazení

Simply connected

Optimální propojitelnost:
na přání dodávané rozhraní pro napojení do softwaru pro řízení flotil, jako je STILL neXXt fleet

Kontrolované používání:
na přání dodávaná kontrola přístupu chrání před nesprávnou obsluhou

STILL Li-Ion Technology inside

Dokonale sladěný pohonný systém přinášející snížení provozních nákladů a zvýšení disponibility vozíků.

Více o technologii STILL Li-Ion

Oblasti použití

Zkonstruován pro využití uvnitř budov A TAKÉ venku.

Ať v zásobování výroby nebo ve venkovním skladu: vozík RX 60-35/50 poskytuje vysokou produktivitu tam, kde je to potřeba. A nenechá tě na holičkách, ani když prší.

Individuální řešení

Přesné zaskladňování nebylo nikdy snazší: jemná hydraulika vozíku zaručuje precizní a jemné pohyby. A díky funkci Dynamic Load Control máš neustálý přehled o aktuální hmotnosti břemene a maximální výšce zdvihu.

Snadná manipulace s těžkými břemeny

S vozíkem RX 60 je manipulace s až pět tun těžkými břemeny neuvěřitelně snadná. Každý povel se převede do plynulých, precizních pohybů, které můžeš nepřetržitě kontrolovat.

Zkonstruovaný do těsných prostor

Díky kompaktním rozměrům vozíku RX 60-35/50 můžeš bezpečně pracovat i v těch nejužších pracovních uličkách. A díky malému poloměru otáčení je možné sklad ještě více zahustit.

Pracoviště řidiče, které tě nadchne

 Dokonale uspořádané ovládací prvky, chytrý palubní počítač STILL Easy Control a jedinečný výhled do všech stran: pracoviště řidiče ve vozíku RX 60 nadchne v každé sekundě. 

Vytrvalec

Je tu pro tebe 43 200 sekund, 720 minut nebo 12 hodin v kuse: tak dlouho trvá, než je nutné vozík RX 60 s největší baterií dobít. S lithium-iontovou technologií a krátkými přestávkami na dobíjení je vozík k dispozici dokonce nepřetržitě – a nabíječku může mít na přání přímo na palubě. 

Požadavek na: RX 60 3,5-5,0 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*

Asistenční systémy a funkce

Safety Assist

STILL Kontrola před změnou

Bezpečnost na prvním místě: digitálně vedená kontrola před změnou

Prostřednictvím funkce Pre-Shift Check v palubním počítači STILL Easy Control STILL dosahuje novou úroveň bezpečnosti pro řidiče a vysokozdvižný vozík: před začátkem každé změny anebo v uživatelem stanovených intervalech musí řidič potvrdit funkčnost pomocí palubního počítače před uvedením vozidla do provozu se všemi jeho funkcemi.

Zákazník si může zvolit kritéria bezpečnostní kontroly. Kromě standardního dotazu je možné na displej palubního počítače uložit několik jednotlivých dotazů. A pokud je odpověď negativní Zákazník má všechny možnosti.

Například může v systému definovat, že výkon vozidla je automaticky omezený, pokud dotaz ukáže negativní výsledek testu.

Další informace

Výstražné světlo STILL

Ideální doplněk ke STILL SafetyLight

Výstražné světlo STILL promítá dva luminiscenční pruhy vlevo a vpravo od vysokozdvižného vozíku. Toto volitelné vybavení slouží jako vizuální varování pro chodce a ostatní řidiče v blízkosti díky promítání luminiscenčních pruhů na podlahu haly po stranách vysokozdvižného vozíku. Výstražné světlo STILL proto skvěle doplňuje STILL SafetyLight, které promítá modrý kužel světla před vozík ve směru jízdy.

Další informace

Zádržné systémy

EasyBelt

Díky systému EasyBelt je bezpečnostní pás již diagonálně napnutý přes sedadlo řidiče. Při nastupování si řidič jen musí sednout za předem napnutý pás. Díky rychlé a pohodlné manipulaci se systémem EasyBelt je zapínání pásu hračkou.

Výhody pro vás:

 • levný doplněk k bezpečnostnímu pásu, který zajišťuje správné a nenáročné zapínání pásu
 • Umožňuje rychlé zapínání a rozepínání bezpečnostního pásu, což má pozitivní vliv na produktivitu
 • Vysoká úroveň pohodlí v pracovním prostoru řidiče pro rychlou a snadnou manipulaci s bezpečnostním pásem – výsledkem je velká míra spokojenosti řidičů vysokozdvižných vozíků
 • Snadné dodatečná instalace – EasyBelt lze snadno dodatečně nainstalovat do vašich vysokozdvižných vozíků s protizávažím

Zádržný systém Sauermann

Tento systém je k dispozici v různých variantách – mechanický nebo elektrický. Zádržný systém je nainstalovaný na boku vysokozdvižného vozíku a může se otevírat buď ručně nebo automaticky. Každá z možností zajišťuje nejvyšší úroveň ochrany obsluhy a umožňuje řidiči rychle a snadno nastupovat a vystupovat z vysokozdvižného vozíku.

Další informace

Oprávnění k přístupu

V případě potřeby můžete omezit používání vašeho vysokozdvižného vozíku na konkrétní osoby nebo skupiny osob prostřednictvím udělování oprávnění k přístupu. Můžete si zvolit, zda se přístup bude přidělovat pomocí klíčového spínače nebo s využitím systému digitálních kódů s deseti nastavitelnými přístupovými kódy.

Další informace

Kontrola zapnutí bezpečnostního pásu

Jste připoutaní? Pokud ne, kontrola zapnutí bezpečnostního pásu zajistí automatické snížení rychlosti jízdy. Ve vozících s kabinou se systém zapojuje pouze v případě, že jsou otevřené dveře kabiny.

Další informace

Zadní opěra

Udržení zboží na místě: zadní opěra stabilizuje přepravované zboží na nosiči vidlic, takže může být bezpečně přepraveno z místa A do místa B.

Další informace

Denní osvětlení

Vždy bezpečný provoz: LED denní osvětlení zajišťuje, že vysokozdvižný vozík je vždy jasně viditelný i v tmavších oblastech.

Další informace

Výstražné světlo

Výstražné světlo zvyšuje bezpečnost ve skladu a upozorňuje ostatní zaměstnance pracující ve skladu na vysokozdvižný vozík pomocí blikajícího žlutého světla.

Další informace

STILL SafetyLight 4plus

Vizuální výstražný systém pro snížení počtu nehod

Modré výstražné světlo STILL SafetyLight 4plus podstatně zvyšuje bezpečnost práce v oblastech, které jsou nepřehledné nebo plné zatáček. Modré světelné body se promítají asi 5 m před a za vozíkem a varují osoby o blížícím se vozíku, čímž se předchází hrozícím kolizím.

Další informace

FleetManager

Kdo je oprávněn používat které vozíky a v jaké oblasti? Jaká je kapacita vozíku? Kdy došlo k nárazu? Věci, které lze poměrně snadno řídit, pokud je vozíků jen pár, ale s jejich narůstajícím počtem ve vozovém parku je to stále složitější. Náš chytrý systém FleetManager nabízí řešení. Prostřednictvím tohoto inovativního softwaru budete moci řídit svůj vozový park efektivněji a účinněji než kdy dříve.

FleetManager se skládá z několika modulů:

 • Oprávnění k přístupu
 • Přehled provozních údajů propojený s ovladačem vozíku
 • Detekce nehod s reakcí vozíku (např. pomalá rychlost)
 • Rozpoznání nákladu pomocí tlakového senzoru v hydraulickém systému zdvihu bez indikace hmotnosti na displeji a se dvěma datovými kartami
 • Detekce nárazu ve spojení se systémem FleetManager: vysokozdvižný vozík detekuje potenciální kolizi a přepne se na pomalý pohyb, vydá signál nebo se zcela vypne
 • Možnost konfigurace podle přání zákazníka

Čtečka karty FleetManager je snadno přístupná vlevo vedle sloupku řízení. Přístup k systému FleetManager vyžaduje zvláštní oprávnění.

Další informace

Zvukový signál při couvání

Zvukový signál během couvání zvyšuje bezpečnost ve skladu. Kolegové si díky němu rychle všimnou vysokozdvižného vozíku, i když jsou k němu otočeni zády.

Další informace

Drive Assist

Assistant Truck Control

Kompaktně spojený základní bezpečnostní balíček: chytrý asistenční systém Assistant Truck Control nabízí několik funkcí, které detekují potenciálně kritické jízdní situace a informují o nich obsluhu, případně i jednají nezávisle.

Součástí tohoto asistenčního systému jsou následující funkce:

 1. Bezpečný odchod/parkování: pokud se sedadlo uvolní, aniž by byla zatažena ruční brzda, zazní výstražný signál. Předchází se tak zaparkování nezajištěného vozíku.
 2. Kontrola zapnutí bezpečnostního pásu: není-li zapnutý bezpečnostní pás, automaticky se sníží rychlost jízdy. Ve vozících s kabinou se systém zapojuje pouze v případě, že jsou otevřené dveře kabiny. Pracovník obsluhy je také upozorněn, že si má zapnout bezpečnostní pás.
 3. Omezovač rychlosti podle úhlu natočení kol (Řízení rychlosti při zatáčení): rychlost jízdy se v zatáčkách automaticky přizpůsobí. Prostřednictvím omezovače rychlosti, který se řídí podle úhlu natočení kol, se předchází možnému poškození zboží díky nastavení vhodné rychlosti jízdy do zatáčky.
 4. Omezovač rychlosti při zdvižených vidlicích: pokud jsou vidlice během jízdy zdviženy nad „požadovanou hodnotu až do 500 mm“, rychlost vysokozdvižného vozíku se automaticky sníží. Výhodou této funkce je bezpečná jízda i v případě zdvižených vidlic.
Další informace

Jízdní programy

Správný jízdní program pro všechny požadavky: obsluha může vybírat mezi třemi předdefinovanými a dvěma volně konfigurovatelnými jízdními programy ve třech provozních režimech: Blue-Q, normální a sprint Jízdní programy lze vybírat podle situace pro dosažení maximálního výkonu nebo úspory energie.

Chytrý autopilot: režim Blue-Q (modré tlačítko) se aktivuje po stisknutí tlačítka. Chytrou optimalizací pohonu uspoříte energii v době, kdy není v rámci pracovního procesu využívána.

Až 10 % úspor spotřebované energie v závislosti na profilu používání a vybavení vysokozdvižného vozíku.

Další informace

Snížení rychlosti při zdvižení vidlic

Pro bezpečnou přepravu zboží: při jízdě se zdviženými vidlicemi existuje riziko převržení naložených palet a poškození zboží. Aby se tomu předešlo, snižuje se rychlost jízdy automaticky v závislosti na výšce zdvihu.

Další informace

Řízení rychlosti při zatáčení

Automatická změna rychlosti v zatáčkách

Omezovač rychlosti řízený úhlem natočení kol snižuje riziko poškození zboží z důvodu nevhodné rychlosti v zatáčce. Tato asistenční funkce je k dispozici pro různé vysokozdvižné vozíky a technologická skladová zařízení a automaticky reguluje rychlost jízdy podle úhlu natočení kol. Jinými slovy, řidič se při zatáčení nemusí starat o rychlost. Vozík automaticky zpomalí na přesnou rychlost potřebnou pro bezpečný průjezd zatáčkou.

Další informace

Load Assist

Laser pro určování pozice

Větší bezpečnost, větší komfort: volitelné laserové světlo pro určování pozice promítá zelenou linii ve výšce vidlice na nakládací prostor – funguje tedy jako optické prodloužení vidlice. To usnadňuje orientaci při zaskladňování a vyskladňování zboží a zvyšuje se tím kapacita překládky a úroveň bezpečnosti.

Laser pro určování pozice lze snadno zapnout a vypnout stisknutím tlačítka a laser není nebezpečný pro lidské oko.

Další informace

Měření nákladu

Systém detekuje náklad od 5% jmenovitého zatížení vysokozdvižného vozíku a zobrazuje informaci pracovníkovi obsluhy na displeji.

Další informace

Zobrazení náklonu stožáru

Řidič vidí na displeji úhel náklonu stožáru. Proto vždy má nejvyšší míru kontroly nad naloženým zbožím. Funkce je skutečným pomocníkem při zaskladňování a vyskladňování, protože pracovník obsluhy může přesně kontrolovat, zda je paleta na vidlicích správně umístěna.

Další informace

Panoramatická skleněná střecha

Optimální viditelnost: ochranná střecha s vyztuženým skleněným panelem je dostupná jako volitelná možnost pro lepší viditelnost během zaskladňování a vyskladňování.

Další informace

Zobrazování výšky zdvihu

Standardně integrovaný LED senzor výšky zdvihu zajišťuje nejvyšší míru přesnosti od prvního milimetru. Systém funguje s opakovanou přesností pod +/- 5 mm. Řidič na displeji stále vidí výšku zdvihu. Vždy tak zná výšku špičky vidlic a je schopen s jistotou zajistit, aby se při zvedání palety nedotkly regálu.

Další informace

Mediální centrum

{{ filteredVideos.length }} Videa

Přehled modelu

Model
Maximální nosnost (kg)
Maximální výška zvedání (mm)
Cestovní rychlost (km/h)
Napětí baterie (V)
RX 60-35/600 / Li-Ion 3.500 7.180 20 80
RX 60-40 / Li-Ion 4.000 7.180 20 80
RX 60-40/600 / Li-Ion 4.000 7.180 20 80
RX 60-45 / Li-Ion 4.500 7.180 20 80
RX 60-45/600 / Li-Ion 4.500 7.180 20 80
RX 60-50 / Li-Ion 4.990 7.180 20 80
RX 60-50/600 / Li-Ion 4.990 6.880 19 80

Informace ke stažení

 • Datový list RX 60 3.5 - 5.0 t PDF, 1 MB