Efektivní práce s komfortem

Comfort Assist

Ergonomie v pracovním prostředí si získává stále větší zájem veřejnosti. I my neustále pracujeme na vývoji řešení, která podstatně usnadní vaši každodenní práci. Naše funkce Comfort Assist plní požadavky na pohodlné, ergonomické pracovní prostředí díky osvědčené kvalitě STILL, zajišťování jízdy bez námahy a značné úlevy pro pracovníka obsluhy, a to i na delších cestách.


Asistenční systémy a funkce od STILL

 

 

Sklopné sedadlo

Posaďte se a uvolněte se:

Volitelné sklopné sedadlo pro FM-X znatelně zvyšuje ergonomii pracovního prostoru řidiče. Sklopné sedadlo se snadno ovládá a chrání záda a krk řidiče při práci. Zlepšuje také viditelnost při nastupování a vystupování.

 

Nastavení sedadla a stupátka

Vždy ve správné výšce:

Výšku sedadla a stupátka lze proporčně nastavit. Lze tak použít individuální nastavení podle potřeb pracovníka obsluhy pro řízení bez námahy. Tlumení nárazů v pracovním prostoru řidiče chrání svaly zad při jízdě na nerovných podlahách a přes prahy.

 


Další funkce Comfort Assist

Zde najdete kompletní přehled všech asistenčních systémů a funkcí od STILL v oblasti Comfort Assist.

 
Výškově nastavitelné opěradlo

Vždy ve správné pozici: díky výškově nastavitelnému opěradlu lze pozici sezení upravovat podle individuálních potřeb pracovníka obsluhy. To poskytuje úlevu i při dlouhých trasách. K dispozici je také možnost spojení sedadla s pneumatickým odpružením kabiny řidiče.

 
Sklopné stupátko