Časté otázky

Nabídka pronájmu - co vše zahrnuje nájemní flotila STILL?

V Německu vám společnost STILL nabízí široký výběr z 60 různých typů vozidel. Máte zde k dispozici více než 7 400 položek nájemního zařízení! Troufáme si tvrdit, že jsme schopni nabídnout to správné zařízení pro jakýkoliv úkol. Ať už jde o klasické vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonem, dieselovým motorem nebo motorem na LPG, skladové vozíky (ruční nebo přípojná zařízení), vozíky s výsuvným zvedacím zařízením nebo vychystávací vozíky a tahače, máme vše, co potřebujete! V naší nájemní nabídce jsou zahrnuta i speciální příslušenství a pomocné prvky, jako jsou zařízení pro přestavbu, speciální vidlice, svěrací čelisti na balíkové role nebo dvojité paletové svěrací čelisti. Výhody pro vás: vše můžete získat pod jednou střechou!

Nabídka pronájmu - kde si mohu zařízení pronajmout?

 

Společnost STILL je vám všude a za všech okolností k dispozici! 36 půjčoven v Německu vám zaručuje maximální dostupnost. Naši zkušení odborníci na pronájem jsou vám k dispozici a rádi vám poradí. Na základě osobního jednání najdeme to správné zařízení podle všech požadavků. Zde najdete kontaktní osobu pro individuální konzultaci.

Nabídka pronájmu - do jaké míry může být pronájem flexibilní?

Ve společnosti STILL vám nabízíme flexibilní pronájem zařízení, ať už jde jen o pár dní, týdny nebo měsíce. Ať už jste se rozhodli jen pro krátkodobé řešení nebo dlouhodobé plány: na naše nájemní služby se můžete vždy spolehnout! Budete tak vždy optimálně připraveni i v době obzvláště vysokého výrobního výkonu nebo když některé z vašich zařízení selže.

Pronájem - musí být pronajaté zařízení pojištěno?

 

Nájemce je v zásadě povinen uzavřít dostatečné pojištění odpovědnosti pro každé pronajaté vozidlo. Dále musí nájemce pojistit pronajaté vozidlo proti požáru a krádeži. Zákazník má možnost uzavřít pojištění proti poškození stroje u poskytovatele pojištění dle svého výběru nebo využít nabídku produktu STILL Rental Plus. V obou případech je nájemní zařízení pojištěno. Více informací o této problematice lze nalézt v podmínkách.

Pronájem - kdy obdržím fakturu?

(První) fakturu za pronájem obdržíte ihned po začátku doby pronájmu. Pokud bude doba pronájmu trvat více měsíců, bude vám zaslána faktura automaticky každý měsíc. Po vrácení nájemního zařízení vypracuje společnost STILL záznam o vrácení a pak budou vyúčtovány případné škody na nájemním vozidle.

Pronájem - co když budu mít během pronájmu nějaké otázky?

 

Společnost STILL vám bude po celou dobu pronájmu k dispozici. V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů ohledně údržby a servisních prací, společnost STILL je tu pro vás. Dobu pronájmu si po zahájení pronájmu samozřejmě můžete prodloužit. V této souvislosti upozorňujeme, že je nutno plnit povinnosti uživatele, které jsou stanoveny v podmínkách. Zde můžete vyhledat kontaktní osobu pro vaši oblast.

Pronájem - bude vozidlo dodáno nebo si ho musíme vyzvednout sami?

Společnost STILL může zajistit dopravu tam i zpět a přepravit vozidlo přímo na místo použití. Za tuto službu se účtuje poplatek. Můžete si však také nájemní zařízení vyzvednout sami, nebo si jej nechat vyzvednout.

Pronájem - jakým způsobem obdržím smlouvu o pronájmu?

Po stanovení vašich přesných požadavků obdržíte konkrétní nabídku, kterou podepíšete a zašlete zpět společnosti STILL. Ve spojení se Všeobecnými podmínkami smlouvy o pronájmu se podepsaná nabídka stane vaší smlouvou o pronájmu.

Postup při poškození - co se stane, když bude zařízení poškozeno?

Zákazník nese odpovědnost za všechny škody, které „nejsou způsobeny opotřebením“. Veškeré škody je povinen neprodleně oznámit společnosti STILL. Zákazníkovi bude společnost STILL účtovat tuto škodu v rozsahu stanovenou dle Všeobecných podmínek nájemní smlouvy. Pokud dojde k poškození: společnost STILL poškození rychle a odborně opraví - společnost STILL trvale zajistí připravenost nájemního zařízení k provozu. V případě delší opravy obdrží zákazník ihned náhradní zařízení!

Příslušenství - je možné si také pronajmout jednotlivé prvky tažných souprav?

Pro svou tažnou soupravu CX-T si můžete od společnosti STILL také pronajmout E-rámy, C-rámy a vozíky.

Příslušenství - lze si pronajmout i příslušenství pro speciální účely?

Pro všechny vysokozdvižné vozíky nabízí společnost STILL k pronájmu také příslušenství. Společnost STILL má širokou nabídku příslušenství od zařízení pro boční přemísťování, přes speciální vidlice, až po zařízení pro nastavení vidlic či dvojité svěrací čelisti. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše požadavky, nebo jaké operace se mají s nájemním zařízením provádět, ve společnosti STILL jistě naleznete to správné příslušenství!

Příslušenství - kde mohu získat náhradní baterie, např. pro vícesměnný provoz?

Při normálním používání baterie vydrží nabitý po dobu celé směny, než bude potřeba ji znovu nabít. Pro vícesměnný provoz společnost STILL nabízí náhradní baterie pro většinu nájemních vozidel. To znamená, že jeden baterie se může nabíjet, když se druhý baterie používá a vozidlo je tak po celý den připraveno k provozu. Při požadavku na náhradní baterii společnost STILL samozřejmě dodá také potřebné vybavení a nabíjecí kabel.

Servis a pojištění - co je dobré znát?

Pronájem moderní flotily společnosti STILL zaručuje efektivní práci s využitím nejnovějších technologií. Samozřejmě, že pronájem u společnosti STILL zahrnuje kompletní servis, tj. bez pozdějších nákladů na údržbu nebo opravy. S balíčkem STILL Rental Plus Vám navíc nabízíme možnost pojištění rizika poškození stroje za pevnou sazbu.