Intralogistické poradenství

Přímo k věci

Řešení pro vaše úkoly zaměřená na cíl

Společnost STILL má za sebou téměř 100 let zkušeností v oblasti skladové techniky, intralogistiky a výroby vysokozdvižných vozíků. Na poli intralogistiky jsme odborníci, autority a průkopníci a aktivně formujeme - od cílově orientovaného poradenství až po realizaci.
Konkrétně to znamená, že navrhujeme pouze taková řešení, o nichž jsme si jisti, že je budeme schopni realizovat a které budou stále fungovat i v budoucnu. Abychom to zajistili, navštěvujeme naše zákazníky přímo ve skladových a výrobních prostorách, hovoříme se zaměstnanci a pečlivě zkoumáme všechny příslušné procesy.
Vytvoříme si ucelenou představu o vašich individuálních úkolech a následně pro vás vypracujeme řešení na míru, abyste mohli dosáhnout maximální efektivity nákladů. Pracujeme s plnou rozhodností, klademe velký důraz na férové a transparentní jednání a jasně a přímo vás informujeme o tom, co přesně naši poradci dělají. Vytváříme tak pevný základ pro důvěryhodnou spolupráci k Vaší maximální spokojenosti.


Faktory úspěchu

Stručný přehled nejdůležitějších skutečností

Abychom zajistili potřebné zvýšení efektivity logistických systémů a materiálových toků, budeme s vámi úzce spolupracovat při vývoji různých aplikací a řešení. Poté zkontrolujeme všechny verze z hlediska jejich efektivity nákladů a posoudíme jejich výhody a nevýhody. Výsledkem pak bude optimalizovaná a na míru připravená koncepce. Naše poradenské služby zahrnují také podporu při výběru vhodného regálového systému, vypracování plánu skladu a určení požadavků na průmyslové vozíky.

Náš závazek

Jasnost: hovoříme srozumitelným jazykem a jednáme transparentně

Přesnost:
vypracováváme řešení na míru a vždy orientované na budoucnost

Praktické využití:
chytrá slova proměníme v chytrá řešení

Zkušenosti:
optimalizujeme intralogistiku - a to již více než 100 let

Spolehlivost:
plníme své slovo a sliby našim zákazníkům

Optimalizace procesů

Konceptualizace Naším cílem je minimalizovat náklady na dopravu, skladování a manipulaci.

Kontakt

+420 274 001 411

Požadavek na: Intralogistické poradenství

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Intralogistické poradenství

Transparentnost
Kompletní přehled: naši zákazníci přesně chápou, co poradce dělá a jaký přístup se používá k dosažení společně stanoveného cíle.

Orientace řešení
Spolehlivá realizace: stále hledáme ta nejlepší řešení, aby byla moderní a proveditelná.

Kvalifikace
Desítky let zkušeností: naši poradci jsou odborníky ve svém oboru a jsou schopni realizovat projekty podle nejvyšších standardů a využívat zkušenosti z projektů zákazníků STILL.

Individualita
Bezkonkurenční výsledky: naši poradci mají jedinečnou perspektivu, která jim umožňuje navrhovat originální a efektivní řešení.

Jasnost: hovoříme srozumitelným jazykem a jednáme transparentně

Přesnost:
vypracováváme řešení na míru a vždy orientované na budoucnost

Praktické využití:
chytrá slova proměníme v chytrá řešení

Zkušenosti:
optimalizujeme intralogistiku - a to již více než 100 let

Spolehlivost:
plníme své slovo a sliby našim zákazníkům

Naši poradci jsou inteligentní pracovníci a osobnosti; právě proto mohou nabízet originální a individuální řešení. Budou řešit jakékoliv úkoly v oblasti intralogistiky, bez ohledu na to, jak jsou náročné, a vypracovávají pouze realizovatelné a do budoucna orientované koncepce.

Nespoléhají se na standardní řešení a jejich zázemí společnosti STILL a dlouholeté zkušenosti s optimalizací intralogistiky jsou pro jejich práci velkým přínosem. Velký důraz klademe na transparentnost a důvěru a naše projekty energicky realizujeme. Stručně řečeno, naši poradci jsou „prostě chytří“.

Získávání dat

Vynikající analýza obecně závisí na vysoce kvalitních souborech dat.

Úspěch každého projektu je proto velmi závislý na kvalitě dostupných dat pro plánování. Získávání dat má proto rozhodující význam. Vaše data důkladně kontrolujeme, abychom zajistili jejich úplnost a konzistentnost a připravili je pro následnou analýzu.

Analýza Používáme postupy, jako je seskupování, třídění, komprimování a filtrování, abychom získali logistické výsledky s využitím připravených dat, které pak slouží jako podklad pro plánování.

Pomocí grafických metod jsme schopni vizualizovat komplexní procesy, jako jsou materiálové a informační toky. Tím můžeme odhalit potenciál pro zlepšení a určit logistické úkoly s ohledem na další plánování. Naše poradenské služby zahrnují analýzu flotily, modelování obchodních procesů a procesy ekonomické analýzy pro seskupování skladových položek.

Optimalizace Neustálé změny v provozních oblastech mohou vyžadovat úpravu stávajících systémů a procesů.

Naši poradci vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Kontaktujte nás prosím a my rádi zodpovíme vaše dotazy.

  • Datový list Intralogistické poradenství PDF, 1 MB Stáhnout

Intralogistické poradenství přímo k věci

Chcete ze své flotily vytěžit maximum? Žádný problém! Naši intralogističtí experti vám rádi poskytnou nezávislé a transparentní poradenství ohledně nejlepší možné kombinace vozíků a využití flotily. Bez ohledu na to, zda jsou vaše vysokozdvižné vozíky od společnosti STILL nebo jiného výrobce, pomůžeme vám najít takové řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Nejprve vypracujeme komplexní analýzu využití a provedeme kontrolu vašich pracovních procesů a prostorových podmínek přímo na místě. Následně připravíme koncepci flotily podle vašich požadavků, která zohlední veškeré dopravní prostředky, procesy a systémy a může také zahrnovat standardizaci a zefektivnění zařízení nebo rozšíření flotily vysokozdvižných vozíků. To nám umožňuje využít synergii mezi vašimi vozíky a zajistit optimální využití kapacit a efektivní přepravu zboží.