Vychystávací vozíky

Naši profesionálové v každém směru

Nová rodina vozíků OPX

Díky velkému množství verzí a funkcí je OPX optimální kamion pro jakýkoli profil aplikace.

  • do 7800 mm
  • do 1000 kg
  • do 10 km/h
  • do 14500 mm
  • do 1200 kg
  • do 13 km/h
  • do 4600 mm
  • do 110 kg
  • do 6,5 km/h
Základní kamion Typ aplikace Operační oblast Speciální / Příloha
O/OP Order Picker Truck
EK Fixed Platform Truck
X X-cellence Application
V Vertical Lift
D Double Stacker Lift
S Scissor Forks
Plus Performance Plus
iGo neo Autonomous

Informace ke stažení

  • Brožura Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stáhnout

Kontakt

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 602 489 383

Požadavek na: Vychystávací vozíky

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

 

Vychystávací vozíky STILL – Tajemství efektivního vyřizování zakázek

Dynamický růst podílu e-commerce na trhu přispívá k vývoji technologií, které zrychlují vyřizování zakázek. Intralogistická řešení, která zrychlují, usnadňují a zefektivňují vychystávání zboží, jsou stále oblíbenější. Jednou z oblastí interní přepravy, která z těchto změn profituje, jsou vychystávací vozíky. V rámci této kategorie pokračuje specializace a jsou zaváděna nová vylepšení přizpůsobená specifickým profilům úkolů.

STILL nabízí jak vozíky pro horizontální vychystávání, tedy vozíky, které umožňují efektivní manipulaci se zbožím v prvních regálových úrovních, tak také regálové vychystávací vozíky s dosahem až 12 metrů, které v tomto ohledu mohou konkurovat vysokozdvižným vozíkům s výsuvným zvedacím zařízením. Sortiment se neustále rozšiřuje a vylepšuje, aby vyhovoval rostoucím požadavkům zákazníků.

 

OPX/OXV – Vozíky pro horizontální vychystávání a vychystávání v několika úrovních

Řady OPX a OXV zahrnují vychystávací vozíky s jmenovitou nosností až 2,5 tuny. Velký výběr možností vybavení umožňuje optimální přizpůsobení příslušného stroje specifikům zařízení, rozměrům a umístěním uliček, vychystávanému sortimentu a nejčastěji prováděným úkolům.

Vychystávací vozíky řad OPX a OXV mají společné, že obsahují řadu řešení pro vylepšení ergonomie, pro zvýšení efektivity a pro minimalizaci průměrné doby potřebné na vyřízení úkolů. U všech vozíků této řady byl optimalizován systém STILL Easy Drive – ovládací jednotka v podobě komfortního volantu. Tato jednotka umožňuje precizní manévrování s vychystávacím vozíkem a na integrovaném displeji informuje o stavu baterie a době provozu.

U vozíků se zvedacím zařízením (např. OXV 08) lze touto jednotkou ovládat i hydrauliku a vertikální pohyby – aniž by řidič sundal ruce z volantu. To znamená, že je vychystávací vozík možné ovládat v první a druhé úrovni nezávisle na pozici kabiny. Je možná i „diagonální jízda“ – současný vertikální a horizontální pohyb při ní přináší výraznou úsporu času.

 

EK-X – Vertikální vychystávací vozíky se zvedatelnou kabinou

Vertikální vychystávací vozíky řady EK-X byly vyvinuty pro vychystávání zboží z vysokých regálových úrovní. Jejich výkon byl optimalizován pro manipulaci se zbožím ve výškách až 12 metrů nad zemí. S vysokými zbytkovými nosnostmi, rychlostmi zdvihu až 0,4 metru za sekundu, rychlostmi jízdy až 13 kilometrů za hodinu a systémem iGo pilot navigation zajišťujícím maximální bezpečnost v každé situaci nabízí vozíky pro vertikální vychystávání EK-X vynikající výkon překládky. Ergonomický design usnadňuje obsluze během směny efektivní práci.

Vysokozdvižné vozíky pro vertikální vychystávání řady EK-X se vyznačují nízkou stěnou kabiny a krátkou vzdáleností mezi řidičem a ložnou plochou. To umožňuje efektivní manipulaci se širokým spektrem velikostí zboží. Na přání dodávané otočné boční mříže ještě usnadňují přístup ke zboží a intuitivně výškově nastavitelný ovládací panel zaručuje komfortní ovládání.