Ocenění

IFOY Award 2020

Náš vítěz

Nulové emise. Plný výkon. Vítěz ceny.

RX 60 25-35 – Vítěz IFOY

Tento rok se konala premiéra. Poprvé v historii byli vítězové letošních cen IFOY Award (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year) kvůli probíhající koronakrizi vyhlášeni online.

V kategorii "Vozíky s protizávažím do 3,5 tuny" jsme opět získali prestižní cenu. V tomto roce přihlásila intralogistická společnost se sídlem v Hamburku do soutěže svůj nový elektrický vysokozdvižný vozík RX 60-25/35.

„Vozíkem RX 60-25 ve vysoce výkonné verzi nastavuje STILL laťku pro elektrické vozíky v tomto segmentu. Nikdy dříve nebyl elektrický vysokozdvižný vozík tak produktivní. Přidejte k tomu výhody, jako je nízká hlučnost, flexibilita, nižší náklady na elektřinu ve srovnání s dieselem nebo plynem, snadná obsluha, menší nároky na údržbu a velmi intuitivní manipulace. Jsou zde tedy zkombinována všechna kritéria přemožitele spalovacího motoru," shrnula mezinárodní porota. S tímto novým elektrickým vozíkem v hmotnostní třídě od 2,5 do 3,5 tuny nabízí STILL skutečnou alternativu k vozíkům se spalovacími motory. Na porotce zapůsobila především rychlost zdvihání generovaná 25 kW motorem čerpadla RX 60. Testovací tým naměřil rychlost bez břemene vyšší než 66 cm/s a rozhodl: "rekord v této třídě."

Vozík STILL RX 60-25/35 nastavuje však také nové standardy v testované kombinaci zrychlení, jízdy a zdvihání. V tomto testu dosáhl produktivity 363 palet za osm hodin. "Naměřená produktivita nebyla v testu IFOY nikdy tak vysoká," zněl závěr poroty.

  • Detailní zprávu o testování naleznete zde: PDF, 114 KB Stáhnout

Vzbudili jsme vaši zvědavost?

Seznamte se s naším vítězem

RX 60-25/35

S žádným jiným vysokozdvižným vozíkem nepřesunete více zboží během několika sekund. Nový RX 60-25/35 je nejvýkonnější vysokozdvižný vozík ve své třídě. Ať již vysoko či daleko nebo obojí - s každou přepravenou paletou šetříte cenné sekundy díky našemu akcelerátoru. Díky jeho dokonale ovladatelnému výkonu přesunete za nejkratší možný čas zboží tam, kde ho potřebujete mít. Vyvinut a zkonstruován pro situace, kdy potřebujete zakládat místo vyklápění.