Ceny a vyznamenání

Ocenění IFOY Award 2019

STILL se zúčastnil ve třech kategoriích

Večer 26. dubna byl skutečně slavnostní - nominovaní účastníci, porota a podporovatelé, hosté zvučných jmen z oblasti politiky, vědy a hospodářství se setkali při příležitosti udělování IFOY AWARD Night 2019, které se tento rok konalo ve Wiener Hofburg. Díky spolupráci s LOGISTIK.Kurier a Rakouskou hospodářskou komorou se ceny poprvé udělovaly v rámci akce HERMES Verkehrs.Logistik.Preis.

Firma STILL pokračovala ve vítěžné sérii s IFOY Award a získala trofej uznávanou v celém světě intralogistiky – a sice v kategorii „AGV & Intralogistics Robot“.

Oskar oboru patří automatizovanému elektrickému tahači LTX 50 kombinovanému s rámem LiftRunner s funkcí automatického nakládání a vykládání. Řešení jako vůbec první zajišťuje plně automatický transport a manipulaci s břemeny do 1 200 kg pro jeden přívěs. V podobě logistického vlaku zvládne elektrický tahač budoucnosti LTX 50 přepravovat ve výrobním prostoru přívěsy o celkové hmotnosti až 5 000 kg.

Zde je náš vítěz:

 

LTX 50

V kategorii "AGV & Intralogistics Robot" zvítězila společnost STILL s automatizovaným elektrickým tahačem LTX 50 v kombinaci s rámem LiftRunner s funkcí automatického nakládání a vykládání. Toto řešení poprvé plně automaticky zvládá přepravu a manipulaci s břemeny o hmotnosti až 1 200 kg na každém přívěsu. Jako inteligentní tažná souprava tahá moderní elektrický tahač LTX 50 přívěsy o celkové hmotnosti až 5 000 kg se zachováním věrnosti stopě ve výrobních zařízeních.


IFOY Award 2018

Společnost STILL opět na špici mezi "Best in Intralogistics"

RX 20-16

Nový elektrický vysokozdvižný vozík RX 20 s nosností od 1,4 do 2,0 tuny je kompaktní, výkonná a současně energeticky úsporná řada s maximálním dojezdem. Jde o první řadu v prémiovém segmentu, která umí využívat bateriovou kabeláž typu A a typu B. Díky tomu je vozík v kombinaci s bateriovými fondy velmi flexibilní a lze snížit počet potřebných baterií. Zákazníci jsou připraveni na nové bateriové technologie budoucnosti s většími kapacitami, díky využití běžného typu bateriového prostoru A a B.

 

Dojmy z ceny IFOY Award 2018