Ocenění

IFOY Award

Náš vítěz

Oceněná automatizace vyrobená na míru

Náš STILL vítěz Ceny IFOY 2021 v kategorii „Integrované skladové řešení“ ukazuje, o čem je efektivní skladování: Pro nový výrobní sklad společnosti Danfoss Power Electronics A/S v dánském Tingleve dodala společnost STILL perfektně koordinované řešení sestavené ze tří automatizovaných sériových vozíků ((MX-X a EXV), inteligentní nástroj iGo insights, který využívá princip strojového učení, optimalizuje systém prostřednictvím cloudu a poskytuje zákazníkovi doporučení pro činnost a také bezpečnostní systém ELOshield, kterého komponenty navzájem komunikují prostřednictvím rádia a chrání kolemjdoucí před blížícími se vozidly.

IFOY Winner 2021

Vzbudili jsme vaši zvědavost?

Poznejte našeho vítěze:

Projekt Danfoss

Oceněná automatizace vyrobená na míru - vítěz IFOY 2021
Vyšší efektivita v automatizovaném skladě s umělou inteligencí (AI) Danfoss: Nový výrobní sklad v dánském Tingleve od společnosti Danfoss Power Electronics A/S přesvědčil zákazníka i porotu IFOY automatizací projektu orientovaného na poptávku a inteligentní nástroje s podporou umělé inteligence.

Projekt Danfoss - Kontrola inovací IFOY

Význam pro trh ++
Benefity zákazníků ++
Stupeň novosti / inovace +
Funkčnost / Typ implementace ++

Přehled: Cena IFOY 2020

V roce 2020 se uskutečnila premiéra: Vítězové letošní Ceny IFOY (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year) byli kvůli koronakrizy poprvé vyhlášení online prostřednictvím videa.

RX 60-25/35

S žádným jiným vysokozdvižným vozíkem nepřesunete víc zboží za několik sekund. Nový RX 60-25/35 je nejvýkonnější vysokozdvižný vozík ve své třídě. Jestli vysoké, široké anebo oboje - s každou přepravovanou paletou ušetříte díky našemu urychlovači cenné vteřiny. Díky jeho dokonale ovládatelnému výkonu dostanete zboží tam, kde má být, v nejlepším možném čase. Vyvinutý a skonstruovaný pro aplikace, při kterých potřebujete místo vysýpání vykládat.


 

Přehled: Cena IFOY 2019

STILL vloni vyhrál závod elektrický tahač LTX 50 v kategorii „AGV & Intralogistics Robot“ a zajistil si tak již po šesté od první Ceny IFOY v roce 2013 vytoužené ocenění.

Řešení tažní soupravy s LTX 50

Hlavní inovací automatizovaného LiftRunneru s LTX 50 je kombinace automatizovaného řízení a automatizované manipulace s nákladem pro různé velikosti kontejnerů. Doposud byla možná buď automatizovaná jízda, anebo automatizovaná manipulace s nákladem, ale ne kombinace obou. Elektrický tahač LTX 50 tahá bez zanechání stopy i přívěsy s celkovou hmotností až 5 000 kilogramů.


Náš vítěz Ceny IFOY 2018:

Elektrický vysokozdvižný vozík RX 20

Model STILL RX 20 nabízí víc všeho: víc výkonu, větší dynamiku a větší dostupnost. Z nejnovější generace nejprodávanějšího elektrického vozíku STILL je model RX 20 nejlepší, jaký kdy společnost STILL vyvinula. Svoje silné stránky ukazuje hlavně tam, kde se vyžaduje malá šířka pracovní uličky v náročném dvojsměnném anebo třísměnném provozu.

Dojmy z Ceny IFOY 2018


Naši vítězové Ceny IFOY 2017:


Naši vítězové Ceny IFOY 2015:


Náš vítěz Ceny IFOY 2014:

iGo Easy

Cenu IFOY 2014 v kategorii AGV „Automaticky řízené vozíky“ získal náš iGoEasy. Nová kombinace iPadu a paletového vozíku bez řidiče přináší výhody automatizovaných řešení i do míst, kde byla přeprava zboží rozumná jenom s ručně vedeným stohovačem.


Náš vítěz Ceny IFOY 2013:

Hybridní vysokozdvižný vozík RX 70 Hybrid

Závod o Cenu IFOY 2013 v kategorii „Čelní vozík s protizávažím“ vybojoval RX 70 Hybrid. První sériově vyráběný hybridní vysokozdvižný vozík na světě tak rozhodl o nejvyšší lize vysokozdvižných vozíků. Rozhodujícím faktorem pro výběr modelu RX 70 Hybrid byl vyšší stupeň inovace. Byl prvním naftovým vysokozdvižným vozíkem s obnovou energie a přenosem elektrické energie, který stanovil standardy ve vývoji vysokozdvižných vozíků a vedl vyvažování ekologie a ekonomiky do nové éry.