Dostupnost. Spolehlivost. Rychlost.

Dostupnost. Spolehlivost. Rychlost.

Služby

Sháním
Téma
Oslovení*

Můžete se na nás spolehnout

Vše, co děláme, hodnotíme podle spokojenosti našich zákazníků. Co se týče dostupnosti vaší intralogistiky, neznáme žádné kompromisy.

Dostupnost

Dostupnost

Náš specializovaný tým STILL tvořený regionálním manažerem
a servisními techniky je k dispozici nepřetržitě a – díky rozsáhlé servisní síti – je vždy někdo poblíž.

Spolehlivost

Spolehlivost

Naše technické zkušenosti, vysoká kvalita a dostupnost originálních náhradních dílů STILL Original Parts®, stejně jako naše mezinárodní partnerství s dodavateli náhradních dílů, zaručují vždy bezproblémový a úspěšný servis.

Rychlost

Rychlost

Reagujeme okamžitě na jakýkoli požadavek. Naše standardizované, digitálně řízené a optimálně plánované opravy a servisní procesy, stejně jako dodání náhradních dílů přes noc, nám umožňují udržovat prostoje na absolutním minimu.

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Servisním technikům STILL nic neunikne. Díky odbornému školení, které jim umožňuje získat kompletní přehled o vašem systému, mohou okamžitě zjistit, kde a jak by bylo možné zdokonalit vaše vozíky a vybavení skladu.


Přehled našich služeb

Řada služeb perfektně přizpůsobených vašim činnostem a procesům – od oprav po smlouvy o plném servisu.

Nenašli jste, co jste hledali?

Naši odborní konzultanti jsou vždy k dispozici, aby zodpověděli vaše dotazy o našem portfoliu služeb.

Stáhněte si servisní brožuru
Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Digitální služby

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a neúnavně pracujeme na zdokonalování našich digitálních služeb. S tisíci zákazníků, kteří již využívají správy vozového parku STILL je připravena a spuštěna „generace neXXt“. Budoucnost je zde a je digitální – zůstaňte s námi.


Případové studie


Spolehlivost

Stejně jako každý produkt STILL je i náš Servis pro vás velmi cenově efektivní. Naše řešení se vyznačují jednoduchým používáním, výkonností, flexibilitou a snadným propojením s digitálními systémy – využívají co nejméně vašich ekonomických a lidských zdrojů. Proto jsou řešení STILL klíčem k vašemu ekonomickému úspěchu. Jednoduše efektivní.

Test

Kooperativní diagnostika

Chceme zajistit, aby vám Servis STILL přinášel velký užitek. Pevně věříme, že jediným způsobem, jak si získat vaši důvěru, je pozorně naslouchat, pochopit vaše požadavky a naprosto spolehlivě tyto požadavky splnit. Jediný, kdo může posoudit, zda se nám to daří, jste vy. To je také důvod, proč každý rok žádáme více než 10.000 zákazníků našich servisů o zpětnou vazbu k jejich spokojenosti s našimi službami a analyzujeme výsledky, abychom zjistili, jak se můžeme zlepšovat. Naše míra spokojenosti 97 procent* zákazníků potvrzuje, že toho hodně děláme dobře a současně nás motivuje k dalšímu rozvoji našich služeb v partnerství s vámi.


Ke stažení

 

Kontaktujte nás

Naši odborníci jsou vám vždy k dispozici a zodpoví vaše dotazy k našemu portfoliu

Vyplňte formulář

Kontaktujeme vás co nejdříve.

Zavolejte poradci

Vaše přímá linka na naše odborníky

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.