Ruční paletový vozík

Jednodušší pohyb

Spolehlivé, robustní a snadno ovladatelné ruční paletové vozíky STILL. Univerzální vozíky STILL HPS a STILL HPT přepravují až 3 000 kg ve výrobě, maloobchodu nebo v dílnách. Robustní ocelová konstrukce odolává i při nejnáročnějším použití a díky široké nabídce pneumatik ruční paletové vozíky STILL hladce pojíždějí po jakémkoliv typu podlahy. Díky velkému úhlu řízení ovládací oje máte zaručeno přesné manévrování i v těch nejužších prostorách.  

S funkcí rychlého zvedání vám HPS 25 umožní velmi rychle zvedat břemena, abyste zvýšili svůj obrat. Vstupní válečky pod hroty vidlic usnadňují zvedání palet. Chcete náklad nejen přemisťovat ve vodorovném směru, ale také jej zvedat? Žádný problém! S volitelným elektrickým nebo ručním zdvihem budete moci zvedat břemena o maximální váze 1000 Kg až do výšky 800 mm.

cz.STILL.shop

Objednejte skladovací techniku a další s dopravou zdarma!

  • 715 mm
  • 3000 kg

 

Paletové vozíky – Základní nástroj intralogistiky

Potřeba přepravovat zboží z bodu A do bodu B existuje v téměř všech oblastech výroby, obchodu a služeb. Všude tam, kde se něco dodává – bez ohledu na to, zda se v dalším kroku dále zpracovává, prodává nebo na místě používá – se setkáváme s vnitropodnikovou přepravou.

Firmy, které jsou kvůli zajištění přidané hodnoty pro zákazníky odkázány na rychlost takovýchto pracovních procesů, a u kterých se jedná o velká přepravovaná množství, sázejí často na vysokozdvižné vozíky s protizávažím, nízkozdvižné vozíky, elektrické vysokozdvižné vozíky a speciální skladovou techniku. Nejpoužívanějším nástrojem pro bezpečnou přepravu zboží bez rizika poranění jsou ruční paletové vozíky.

 

„Ruční paletový vozík“

Tak jednoduchý a efektivní, že ho najdeme všude

Jak jsou ruční paletové vozíky oblíbené, ukazuje skutečnost, že se o nich mluví tak často, že se používá zkrácený název: paletové vozíky. Jejich rozšíření v obchodech, malých skladech, zasilatelských službách i ve velkých logistických zařízeních není překvapivé, když si představíme širokou paletu výhod, které přinášejí. Pro použití paletového vozíku neexistují horní omezení hmotnosti.

Osoba obsluhující paletový vozík navíc nepotřebuje žádnou další kvalifikaci. To znamená, že ho může obsluhovat každý, kdo absolvoval školení na svém pracovišti. To má velký vliv na pokrytí personálem v oborech s vysokou fluktuací.

 

Série HPS/HPT – Vlajková loď STILL mezi ručními paletovými vozíky

Každý ruční paletový vozík STILL řady HPS/HPT disponuje robustní ocelovou konstrukcí, je kompaktní a tuhý v krutu. S vysokou nosností a vidlicemi v různými velikostech a variantách – včetně nůžkového zdvihu a velkého výběru kol a opěrných válečků – je možné individuálně přizpůsobit každý paletový vozík příslušným potřebám. Proto jsou paletové vozíky STILL HPS, popř.

HPT široce rozšířené ve výrobě, v maloobchodě, v logistických společnostech, v dílnách s úzkými uličkami, při přepravě zboží a při nakládání a vykládání nákladních automobilů.

Ruční paletové vozíky STILL mají u uživatelů dobré jméno bez ohledu na oblast použití. V neposlední řadě potěší ergonomickým provedením, které zpříjemní práci, od snadno ovladatelné oje přes spolehlivé válečky až po hydraulickou pojistku proti přetížení.

Informace ke stažení

  • Datový list HPS / HPT (Anglicky) PDF, 729 KB Stáhnout

Kontakt

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 602 489 383

Požadavek na: Ruční paletový vozík

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.