MMS Hardware

Řízení materiálových a datových toků

V kontextu systému řízení toku materiálů STILL se termínem hardware rozumí všechny součásti, které tvoří systém společně se softwarem. Hardware označuje vše, co souvisí s počítači a sítí: pracovní stanice, servery, bezdrátová komunikační zařízení a terminály, jako jsou terminály na vozících, mobilní a pevné tiskárny štítků a skenery. Jako hardware jsou označovány také další součásti, jako jsou transpondéry (RFID) a mobilní pracoviště pro přijaté zboží a vychystávání objednávek. Vedle celé řady hardwarových součástí od renomovaných výrobců nabízí společnost STILL také vlastní hardwarové součásti, například dotykový terminál STILL a součásti STILL Pick-by-Voice.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

+420 725 981 780

Požadavek na: MMS Hardware

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

STILL Pick-by-Voice - optimalizujte svou práci reálným dialogem

Pick-by-Voice označuje hlasové dialogové systémy používané k optimalizaci pracovních procesů. Řešení STILL Pick-by-Voice vás přesvědčí nejen svými technickými funkcemi, jako je rozpoznání hlasu nezávisle na mluvčím, ale také softwarem. Nový systém STILL Voice-Client je předním produktem na trhu systémů nezávislých na mluvčím a má moderní design. Klient s on-line komunikací s aplikačním serverem poskytuje veškeré výhody hlasového systému s rádiovým přenosem:

  • robustní hardware, vhodný pro použití v průmyslu
  • nezávislost na mluvčím: není třeba „zaučování“, mezi uživatelem a přístrojem neexistuje závislost
  • neustále aktuální zásoby ve WMS, například rychlá reakce (doplnění atd.)
  • výstupní texty si může zákazník upravit
  • rozhraní se STILL MMS
  • k dostání v mnoha jazycích (aktuálně: německy, francouzsky, španělsky a česky)

Dotykový terminál STILL - přímé spojení se STILL MMS z vozíku

Počítačem řízené systémy řízení toku materiálů vyžadují odolný terminál na vozíku, který vydrží zátěž při každodenním používání. Dotykový terminál STILL zajišťuje online spojení mezi vozíkem a počítačem, který řídí tok materiálů ve skladu a pohyb vozíků. Přepravní operace jsou zobrazovány přímo na vozíku. Odebírání zboží, zásoby a další transakce jsou zaznamenávány online. Nejvyšší prioritu má však uživatelská přívětivost. Dotykový terminál STILL byl speciálně vyvinut tak, aby odolal náročným podmínkám průmyslového použití a využívá technologii určenou pro nepřetržité používání. Dotykový terminál STILL je ideální pro mobilní i pevné použití ve výrobě, obchodu a logistice. Dotykový terminál STILL je velký, vysoce kontrastní displej s velikostí 10,4 palce, který jasně zobrazuje i podrobné údaje a grafické prvky. Je vybaven 4 GB RAM a 16 GB flash pamětí a je vhodný pro venkovní provoz při teplotách -30 až +40 stupňů Celsia. Má stupeň ochrany IP 65. Všechny skladové vozíky STILL do velmi úzkých uliček mohou být na přání zákazníka vybaveny elektrickým a mechanickým rozhraním pro dotykový terminál STILL. Mechanické rozhraní splňuje normu VESA 75.


Další hardware STILL MMS

  • Tiskárna štítků
  • Ruční terminály
  • Ruční skenery
  • Bezdrátové komunikační zařízení