Dieselový a LPG vysokozdvižný vozík RX 70 2,0-3,5 t

Výkon v kombinaci s efektivitou

 • Silný, efektivní a precizní: STILL Performance System s dokonale vzájemně sladěnými komponentami
 • Plná kontrola: palubní počítač STILL Easy Control – výkonnostní funkce ovládané stiskem tlačítka, přehled relevantních informací
 • Volný výhled vpřed: vynikající výhled díky úzkému zvedacímu zařízení, velkým oknům a nízké přístrojové desce

NOVÝ

Nezávazná nabídka

PRONÁJEM

Nezávazná nabídka pronájmu

POUŽITÝ

Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: RX 70 2,0-3,5 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*

Plnou parou vpřed: s průmyslovým motorem s výkonem zvýšeným
o více než 20 % doveze vozík RX 70-20/35 ještě více zboží ještě rychleji do cíle – a zůstává přitom neuvěřitelně úsporný! Umožňuje to STILL Performance System: dokonale vzájemně sladěné komponenty kombinují silný a efektivní pohon s precizním a jemným ovládáním. Každý vozík RX 70-20/35 je konstruován tak, aby sloužil dlouhá léta: robustní materiály a kompaktní konstrukce zajišťují výkonnostní dynamiku, která je daleko před ostatními.

Vysoce výkonný vozík má řadu silných stránek, které se díky intuitivně umístěným ovládacím prvkům v každé situaci efektivně uplatní. Komfortní kabina řidiče je rovněž důkladně promyšlena do posledního detailu, od velkého prostoru pro nohy až po nízkou přístrojovou desku umožňující vynikající výhled. Chytrým srdcem kabiny je STILL Easy Control. Palubní počítač nabízí přímý přístup k volitelným výkonnostním funkcím a zobrazuje všechny relevantní funkce. Reverzace v těsných prostorách, časté výjezdy na rampy, střídající se podmínky nasazení – s vozíkem RX 70-20/35 zvládnete manipulaci s břemeny i v náročných situacích. Vyzkoušejte skutečnou inteligentní výkonnost! 


RX 70 2,0-3,5 t v detailu

Simply easy

 • Intuitivní ovládání: jednotná, jasná koncepce ovládání celé konstrukční řady RX
 • Nastoupit, posadit se, vyrazit: prostorná kabina řidiče s nastavitelným sloupkem řízení
 • Stačí pohled nebo kliknutí: palubní počítač STILL Easy Control aktivuje výkonnostní funkce stiskem tlačítka a zobrazuje přehled relevantních informací
 • Snazší práce: rozmanité asistenční funkce usnadňují práci a zvyšují bezpečnost

Simply safe

 • Vynikající výhled do všech stran: velká okna, i v ochranné stříšce řidiče
 • Věrnost stopě a stabilita: vynikající stabilita při projíždění zatáček a nízké těžiště vozíku
 • Vedená bezpečnostní kontrola: vozík je možné uvést do provozu až po kontrole funkčnosti prostřednictvím displeje
 • Bezpečné nastupování a vystupování: velké, neklouzavé a i shora viditelné stupačky a madla na ochranné stříšce řidiče
 • Stálá hnací síla: každé hnací kolo je poháněno samostatně a udržuje vozík neustále ve stopě

Simply connected

 • Digitální zvýšení kontroly: na přání dodávané rozhraní pro napojení do softwaru pro řízení flotil, jako je STILL neXXt fleet
 • Možnost flexibilního propojení: díky přípravě MMS lze vozík bez problémů integrovat do jakéhokoli systému řízení materiálových toků

Simply powerful

 • Vysoký výkon: silný pohon ve spojení s jemným ovládáním ■ Efektivní výkon překládky: rychlost jízdy až 21 km/h

 • Svižná výkonnost: paralelní provoz umožňuje současné řízení a zvedání nebo naklánění
 • Flexibilně dávkovatelná síla: elektricky regulované čerpadlohydrauliky
 • Nový STILL Performance System nabízí vzájemně sladěný komplexní systém všech komponent pohonu a funkcí ovládání
 • Silné a tiché dieselelektrické pohony s hybridní technologií zajišťují vysoký výkon překládky při současně nízké spotřebě s nízkými emisemi hluku a minimálně tak zatěžují životní prostředí 

Simply flexible

 • Flexibilní možnosti ovládání: minipáky, dotykové ovládání nebo joystick 4Plus
 • Bezpečnost a komfort v každé situaci: flexibilně nastavitelné vlastnosti pojezdu a zdvihu
 • Přizpůsobení každé situaci: široké možnosti vybavení zajišťují maximální výkon při každém profilu nasazení

Asistenční systémy a funkce

Safety Assist

STILL Kontrola před změnou

Bezpečnost na prvním místě: digitálně vedená kontrola před změnou

Prostřednictvím funkce Pre-Shift Check v palubním počítači STILL Easy Control STILL dosahuje novou úroveň bezpečnosti pro řidiče a vysokozdvižný vozík: před začátkem každé změny anebo v uživatelem stanovených intervalech musí řidič potvrdit funkčnost pomocí palubního počítače před uvedením vozidla do provozu se všemi jeho funkcemi.

Zákazník si může zvolit kritéria bezpečnostní kontroly. Kromě standardního dotazu je možné na displej palubního počítače uložit několik jednotlivých dotazů. A pokud je odpověď negativní Zákazník má všechny možnosti.

Například může v systému definovat, že výkon vozidla je automaticky omezený, pokud dotaz ukáže negativní výsledek testu.

Další informace

Výstražné světlo STILL

Ideální doplněk ke STILL SafetyLight

Výstražné světlo STILL promítá dva luminiscenční pruhy vlevo a vpravo od vysokozdvižného vozíku. Toto volitelné vybavení slouží jako vizuální varování pro chodce a ostatní řidiče v blízkosti díky promítání luminiscenčních pruhů na podlahu haly po stranách vysokozdvižného vozíku. Výstražné světlo STILL proto skvěle doplňuje STILL SafetyLight, které promítá modrý kužel světla před vozík ve směru jízdy.

Další informace

Kontrola zapnutí bezpečnostního pásu

Jste připoutaní? Pokud ne, kontrola zapnutí bezpečnostního pásu zajistí automatické snížení rychlosti jízdy. Ve vozících s kabinou se systém zapojuje pouze v případě, že jsou otevřené dveře kabiny.

Další informace

Zadní opěra

Udržení zboží na místě: zadní opěra stabilizuje přepravované zboží na nosiči vidlic, takže může být bezpečně přepraveno z místa A do místa B.

Další informace

Výstražné světlo

Výstražné světlo zvyšuje bezpečnost ve skladu a upozorňuje ostatní zaměstnance pracující ve skladu na vysokozdvižný vozík pomocí blikajícího žlutého světla.

Další informace

STILL SafetyLight 4plus

Vizuální výstražný systém pro snížení počtu nehod

Modré výstražné světlo STILL SafetyLight 4plus podstatně zvyšuje bezpečnost práce v oblastech, které jsou nepřehledné nebo plné zatáček. Modré světelné body se promítají asi 5 m před a za vozíkem a varují osoby o blížícím se vozíku, čímž se předchází hrozícím kolizím.

Další informace

FleetManager

Kdo je oprávněn používat které vozíky a v jaké oblasti? Jaká je kapacita vozíku? Kdy došlo k nárazu? Věci, které lze poměrně snadno řídit, pokud je vozíků jen pár, ale s jejich narůstajícím počtem ve vozovém parku je to stále složitější. Náš chytrý systém FleetManager nabízí řešení. Prostřednictvím tohoto inovativního softwaru budete moci řídit svůj vozový park efektivněji a účinněji než kdy dříve.

FleetManager se skládá z několika modulů:

 • Oprávnění k přístupu
 • Přehled provozních údajů propojený s ovladačem vozíku
 • Detekce nehod s reakcí vozíku (např. pomalá rychlost)
 • Rozpoznání nákladu pomocí tlakového senzoru v hydraulickém systému zdvihu bez indikace hmotnosti na displeji a se dvěma datovými kartami
 • Detekce nárazu ve spojení se systémem FleetManager: vysokozdvižný vozík detekuje potenciální kolizi a přepne se na pomalý pohyb, vydá signál nebo se zcela vypne
 • Možnost konfigurace podle přání zákazníka

Čtečka karty FleetManager je snadno přístupná vlevo vedle sloupku řízení. Přístup k systému FleetManager vyžaduje zvláštní oprávnění.

Další informace

Drive Assist

Snížení rychlosti při zdvižení vidlic

Pro bezpečnou přepravu zboží: při jízdě se zdviženými vidlicemi existuje riziko převržení naložených palet a poškození zboží. Aby se tomu předešlo, snižuje se rychlost jízdy automaticky v závislosti na výšce zdvihu.

Další informace

Řízení rychlosti při zatáčení

Automatická změna rychlosti v zatáčkách

Omezovač rychlosti řízený úhlem natočení kol snižuje riziko poškození zboží z důvodu nevhodné rychlosti v zatáčce. Tato asistenční funkce je k dispozici pro různé vysokozdvižné vozíky a technologická skladová zařízení a automaticky reguluje rychlost jízdy podle úhlu natočení kol. Jinými slovy, řidič se při zatáčení nemusí starat o rychlost. Vozík automaticky zpomalí na přesnou rychlost potřebnou pro bezpečný průjezd zatáčkou.

Další informace

Load Assist

Měření nákladu

Systém detekuje náklad od 5% jmenovitého zatížení vysokozdvižného vozíku a zobrazuje informaci pracovníkovi obsluhy na displeji.

Další informace

Zobrazování výšky zdvihu

Standardně integrovaný LED senzor výšky zdvihu zajišťuje nejvyšší míru přesnosti od prvního milimetru. Systém funguje s opakovanou přesností pod +/- 5 mm. Řidič na displeji stále vidí výšku zdvihu. Vždy tak zná výšku špičky vidlic a je schopen s jistotou zajistit, aby se při zvedání palety nedotkly regálu.

Další informace

Mediální centrum

{{ filteredVideos.length }} Videa

Informace ke stažení

Dokument ke stažení představuje aktuální verzi provozních instrukcí pro standardní vozík. Neobsahuje popisy zákaznických možností. Pro konkrétní vozík si ze servisního centra náhradních dílů STILL vyžádejte odpovídající příručku podle sériového čísla a roku výroby.


Přehled modelu

Model
Maximální nosnost (kg)
Maximální výška zvedání (mm)
Cestovní rychlost (km/h)
RX 70-20/600 2.000 7.390 21
RX 70-20/600 T 2.000 7.390 21
RX 70-25 2.500 7.390 21
RX 70-25/600 2.500 7.390 21
RX 70-25T 2.500 7.390 21
RX 70-25T/600 2.500 7.390 21
RX 70-30 3.000 7.390 21
RX 70-30/600 3.000 7.390 21
RX 70-30T 3.000 7.390 21
RX 70-30T/600 3.000 7.390 21
RX 70-35 3.500 7.390 21
RX 70-35T 3.500 7.390 21