Dále nabízíme

Čtyřcestné boční vysokozdvižné vozíky a boční vysokozdvižné vozíky


Boční vysokozdvižné vozíky

Boční vysokozdvižné vozíky

Boční vysokozdvižné vozíky se dodávají v provedení AKU, LPG popřípadě DIESEL. Slouží zejména pro manipulaci s dlouhými profily tyčovitého materiálu, balíky s dřevěnými deskami apod. Vozíky jsou vhodné i pro ty nejnáročnější provozy díky velmi robustní konstrukci a vysokým výkonům pojezdových i zdvihových motorů. Boční vozíky Baumann mají vysokou provozní spolehlivost, zatížitelnost a přitom jsou ještě velmi hospodárné.

Navíc nabízejí boční vozíky Baumann maximální pracovní bezpečnost, komfort pro obsluhu a funkčnost. U vozíku lze například individuálně nastavit chování stroje v závislosti na daných podmínkách konkrétního provozu. Lze je tedy velmi citlivě přizpůsobit všem přáním a požadavkům našich zákazníků.

Všechny vozíky jsou dodávány s kompletně uzavřenou a vytápěnou kabinou řidiče.


Čtyřcestné boční vysokozdvižné vozíky

Čtyřcestné boční vysokozdvižné vozíky se dodávají v provedení AKU, LPG popřípadě DIESEL. Slouží zejména pro manipulaci s dlouhými profily tyčovitého materiálu a hlavní výhodou proti běžně dodávaným vozíkům je jejich výborná manévrovatelnost a značná úspora místa ve skladu. Díky čtyřcestnému vozíku je možno mnohem lépe využít kapacitu skladu. Manévrovatelnost a snadné zakládání materiálu je dosaženo zejména díky inteligentnímu systému řízení všech kol s možností uzamčení daných pozic pro každou operaci. U vozíku lze například individuálně nastavit chování stroje v závislosti na daných podmínkách konkrétního provozu. Lze je tedy velmi citlivě přizpůsobit všem přáním a požadavkům našich zákazníků.

Všechny vozíky jsou dodávány s kompletně uzavřenou a vytápěnou kabinou řidiče.

Čtyřcestné boční vysokozdvižné vozíky

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

+420 602 489 383

Požadavek na: Čtyřcestné a Boční vysokozdvižné vozíky.

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.