Vysokozdvižný paletový vozík ECV 10

Pro snadné zvedání

  • Vysoký výkon: nosnost až 1000 kg a maximální výška zdvihu 3227 mm
  • Maximální dostupnost: vestavěná nabíječka umožňuje snadné nabíjení
  • Dobře ovladatelný a kompaktní: malé rozměry přední strany umožňují vynikající ovladatelnost a použití i v úzkých uličkách
STILL.shop
Objednávejte online. Doprava zdarma!
NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: ECV 10

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

K novým výškám: S pomocí ECV 10 můžete dosáhnout výšky zdvihu až 3,227 mm. S maximální nosností až 1 000 kg je vysokozdvižný paletový vozík ECV 10 ideálním prostředkem pro občasné stohování lehčích břemen. Kompaktní rozměry vozíku umožňují přepravu a stohování i v těsných pracovních prostorách a úzkých uličkách. Snadné nabíjení? Žádný problém - díky vestavěné nabíječce lze ECV 10 dobíjet v jakékoli běžné zásuvce.

Dva 12 V akumulátory mají kapacitu 125 ampérhodin. Na LED displeji se zobrazuje aktuální stav nabití akumulátoru a motohodiny, takže obsluha má trvalý přehled. ECV 10 vyniká i v oblasti bezpečnosti. Široký průhled mezi zvedacími profily umožňuje optimální výhled na hroty vidlic. Kromě toho snížená konstrukce rámu vozidla chrání nohy obsluhy a ostatních osob. ECV 10 je také vybaven automatickou redukcí rychlosti podle výšky zdvihu, aby byla zajištěna bezpečnost obsluhy při jízdě. Ovládání všech funkcí je přizpůsobeno pro praváky i leváky.