Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 2,5 – 3,5 t

Efektivní stroj

  • Nosnost 3500 kg
  • Jmenovitý zdvih 7390 mm
  • Rychlost 20 km/h

Experience your RX 60 seconds

Využijte svůj čas naplno. Nový vozík STILL RX 60.

Uvelebte se v novém vysokozdvižném vozíku STILL RX 60 a nechte se okamžitě nadchnout. V době, kdy je intralogistika procesů řízena v sekundovém taktu, vám náš efektivní pomocník přináší mnoho cenných sekund. Nechte se od první sekundy uchvátit jeho dokonalou souhrou síly, ergonomie, obratnosti a spotřeby energie. Výkon vozíku RX 60-25/35 je více než vysoký, je nejvyšší: s nejlepším elektrickým vysokozdvižným vozíkem ve své třídě přemístíte 285 tun za pouhých 3 600 sekund. Užijte si nejdelší dojezd na jedno nabití baterie, kdy manipulujete s paletami 32 400 sekund v kuse bez nutnosti dobíjet. Uvelebte se na nejlepším pracovišti, jaké si dovedete představit: dokonale uspořádané ovládací prvky, maximální prostor pro nohy, optimální výhled do všech stran a jedinečný palubní počítač STILL Easy Control! Díky němu vám pro vaše oblíbené funkce stačí jen jedno kliknutí a máte okamžitě přehled o veškerých relevantních údajích. Je čas nastavit nová měřítka. Experience your RX 60 seconds.

NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: RX 60 2,5 – 3,5 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Enormní výkonnost: nejvyšší výkon překládky ve své třídě

Máte hodně práce? Tak do toho: s žádným jiným vysokozdvižným vozíkem nepřemístíte více zboží za kratší dobu. Nový vozík RX 60 se pyšní nejvyšším výkonem překládky ve své třídě. Vysoko, daleko nebo obojí najednou – s každou přepravenou paletou ušetříte s naším šampionem mezi vozíky cenné sekundy. Jeho dokonale kontrolovatelná výkonnost vám pomůže dostat zboží ve skvělém čase tam, kam je třeba. Vyvinutý a zkonstruovaný pro úkoly, při nichž se zbytečně nemluví, ale dělá.

258 tun za 3 600 sekund →
7,4 metru za 11 sekund →
Výkon překládky →

258 tun za 3 600 sekund

Za 3 600 sekund přemístíte 258 tun do vzdálenosti 200 metrů. Zažijte nejvyšší výkon překládky v této třídě vysokozdvižných vozíků.

7,4 metru za 11 sekund

Za 11 sekund zvedněte náklad do výšky 7,4 metru. Pociťte precizní výkonnost na nejvyšší úrovni.

Výkon překládky

Máte hodně práce? Tak do toho: s žádným jiným vysokozdvižným vozíkem nepřemístíte více zboží za kratší dobu. Nový vozík RX 60 se pyšní nejvyšším výkonem překládky ve své třídě. Vysoko, daleko nebo obojí najednou – s každou přepravenou paletou ušetříte s naším šampionem mezi vozíky cenné sekundy. Jeho dokonale kontrolovatelná výkonnost vám pomůže dostat zboží ve skvělém čase tam, kam je třeba. Vyvinutý a zkonstruovaný pro úkoly, při nichž se zbytečně nemluví, ale dělá.

Maximální disponibilita: maximální dojezd na jedno nabití baterie

Síla je hmotnost krát zrychlení. My k tomu přidáváme ještě výdrž! Protože výkon překládky, na který se můžete celou směnu spolehnout, je přesně to, co potřebujete. Posaďte se do nového vysokozdvižného vozíku RX 60 a pracujte osm hodin bez jediného dobíjení, a to díky nejdelšímu dojezdu na jedno nabití baterie v této třídě na světě. A abyste mohli hned začít, spustí se vozík v režimu rychlého startu již ve chvíli, kdy se v něm usazujete.

Příští zastávka na nabíjení? Za 32 400 sekund! →
Start za 0,5 sekund →
Nejvyšší dostupnost →

Příští zastávka na nabíjení? Za 32 400 sekund!

Vozík pracuje elektrizujících 32 400 sekund v trvalém provozu bez dobíjení. Pusťte se do práce s nejdelším dojezdem na jedno nabití baterie ve své třídě.

Start za 0,5 sekund

Je potřeba jedna elektrizující půl sekunda, než je nový vozík RX 60 připraven ke startu. Probuďte vozík k životu zatímco se v něm usazujete.

Nejvyšší dostupnost

Síla je hmotnost krát zrychlení. My k tomu přidáváme ještě výdrž! Protože výkon překládky, na který se můžete celou směnu spolehnout, je přesně to, co potřebujete. Posaďte se do nového vysokozdvižného vozíku RX 60 a pracujte osm hodin bez jediného dobíjení, a to díky celosvětově nejdelšímu dojezdu na jedno nabití baterie v této třídě. A abyste mohli hned začít, spustí se vozík v režimu rychlého startu již ve chvíli, kdy se v něm usazujete.

Nejlepší pracoviště: prostorná kabina řidiče s palubním počítačem STILL Easy Control

Nadpis je sám o sobě vypovídající, ale abyste to opravdu pochopili, musíte to zažít. Velký prostor pro nohy, dokonale uspořádané ovládací prvky a výhled do všech stran, jaký se jen tak nevidí: místo pro řidiče ve vozíku RX 60 je nejlepší, jaké si dokážete představit. A vždy je na vaší straně: STILL Easy Control – chytrý palubní počítač, kterého se již nebudete chtít nikdy vzdát.

Pohodlí od první sekundy →
Plná kontrola v KAŽDÉ sekundě. →
Nejlepší pracoviště. Tečka. →

Pohodlí od první sekundy

Po první elektrizující sekundě bude následovat nespočet dalších. Posaďte se na nejlepší pracoviště, jaké si dokážete představit.

Plná kontrola v KAŽDÉ sekundě.

Užijte si elektrizující sekundy s palubním počítačem STILL Easy Control. Zažijte plnou kontrolu: požadované výkonnostní funkce na jedno kliknutí, relevantní údaje o vozíku na jeden pohled.

Nejlepší pracoviště. Tečka.

Nadpis je sám o sobě vypovídající, ale abyste to opravdu pochopili, musíte to zažít. Velký prostor pro nohy, dokonale uspořádané ovládací prvky a výhled do všech stran, jaký se jen tak nevidí: místo pro řidiče ve vozíku RX 60 je nejlepší, jaké si dokážete představit. A vždy je na vaší straně: STILL Easy Control – chytrý palubní počítač, kterého se již nebudete chtít nikdy vzdát.


RX 60 2,5 – 3,5 t v detailu

Faktory „Simply Efficient“: výkonnostní atributy jako měřítko vysoké efektivity

Simply easy

Intuitivní ovládání:
jednotná koncepce ovládání celé konstrukční řady RX

Zvyšující výkonnost:
komfortní nastupování a velmi ergonomická kabina pro řidiče

Palubní počítač STILL Easy Control:
přehled relevantních informací, aktivace výkonnostních funkcí jedním kliknutím

V řádu sekund:
snadno proveditelná boční výměna baterie

Simply powerful

Intralogistická centrála:
nejvyšší výkon překládky ve své třídě

Zvýšení výkonnosti:
režim Sprint pro zvládání výkonnostních špiček aktivovatelný stiskem tlačítka

Optimální využití energie:

nejdelší dojezd na jedno nabití baterie

Ještě rychlejší rozjezdy a zvedání:
ve variantě High Performance s extra silnými pojezdovými a zdvihovými motory

Inteligentní podpora:
kontrola trakce a další asistenční funkce

Nepřetržitá připravenost k provozu:
na přání dodávaná lithium-iontová technologie STILL pro maximální disponibilitu

Simply safe

Precizní a bezpečná manipulace:
dokonale přesná hydraulika a agilní jízdní vlastnosti

Bezpečné nastupování:

velké madlo, protiskluzná gumová rohož a široká stupačka

Optimální výhled do všech stran:
úzký stožár a extra velká okna

Bezpečnost se systémem:
na přání dodávaná funkce Pre-Shift-Check na displeji podporuje při každodenní bezpečnostní kontrole

Bezpečnost při každém nasazení:
řada dalších možností vybavení – od ukazatele směru jízdy na displeji přes bezpečnostní osvětlení Safety Light 4Plus až po automatické snížení rychlosti v zatáčkách Curve Speed Control

Simply flexible

Flexibilní možnosti ovládání:
vícepákové ovládání, minipáky, dotykové ovládání nebo Joystick 4Plus

Přizpůsobitelná dynamika výkonu:
parametry jako rychlost pojezdu a zdvihu lze stiskem tlačítka přizpůsobit osobním preferencím

Individuální vybavení:
rozmanité možnosti vybavení pro každý profil nasazení

Simply connected

Optimální propojitelnost:
na přání dodávané rozhraní pro napojení do softwaru pro řízení flotil, jako je STILL neXXt fleet

Kontrolované používání:
na přání dodávaná kontrola přístupu chrání před nesprávnou obsluhou


Oblasti použití

Silný ve stoupání

Ve skladovací hale i na volném prostranství: všestranný talent se v každém místě nasazení osvědčuje jako ideální pomocník pro nejrůznější úkoly přepravy napříč obory. Díky vysokým kapacitám baterie a jejich boční výměně se vozík RX 60 výborně hodí pro vícesměnné provozy.

Jako doma uvnitř budov i venku

Plnou silou nahoru a dolů? Pro RX 60 hračka! Náš energický tahoun může například s břemenem 2 500 kg a při stoupání 10 % ujet dráhu 610 m 10krát za hodinu. Přitom si díky rafinované nové koncepci zvedacího zařízení stále zachováte dokonalý přehled.

Precizně až po hroty vidlic

Zaskladňování zboží probíhá s dokonalou přesností – umožňuje to vysloveně jemná hydraulika vozíku. Díky variantě High-Performance dokáže vozík RX 60-25/35 navíc zrychlovat a zvedat ještě rychleji.

Vždy v dobré společnosti

Nezáleží na tom, před jakou výzvou stojíte, konstrukční řada RX 60 má pro vás díky velké rozmanitosti variant vždy vhodné řešení. Máme model pro každou oblast nasazení – vyrobený na míru pro každý profil díky rozmanitým možnostem vybavení.

Zvenčí tvrďák, útulný zevnitř

Opřete se a uvolněte se hned od první sekundy. Pneumaticky odpružené komfortní sedadlo se spoustou dalších benefitů je skutečná ergonomická výhoda. V prostorné kabině řidiče máte k dispozici řadu odkládacích přihrádek. Palubní počítač Easy Control vám poskytuje přehled o všech relevantních informacích a veškeré výkonnostní funkce navolíte jedním kliknutím.

Mrštnost v těsném prostoru

Do ničeho nenarazí! Díky extrémně malému poloměru otáčení není problém, ani když je někdy těsno: kompaktní rozměry vozíku a extrémní obratnost v součtu umožňují malou šířku pracovních uliček.

Jeden stroj – mnoho mož

Od montážní plošiny před prodloužené vidlice a otoč až po pozicionér: každý z našich modelů RX 60 si můžete bez problémů dovybavit.

STILL Li-Ion Technology inside

Dokonale sladěný pohonný systém přinášející snížení provozních nákladů a zvýšení disponibility vozíků.

Více o technologii STILL Li-Ion

Požadavek na: RX 60 2,5 – 3,5 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Test vysokozdvižného vozíku

Test F&H: RX 60 25-35 proti

Nezávislý test vysokozdvižného vozíku F+H

"Překonání výkonnostních překážek"

"Společnost STILL zvítězila v testu vysokozdvižných vozíků, který vás skutečně zaujme."

Podívejte se na nezávislý test časopisu f+h zde

“STILL nastavuje nové standardy v segmentu elektrických vozíků s protizávažím s vysoce výkonným modelem řady RX60Nikdy dříve v naší dlouhé historii testování nebyl vysokozdvižný vozík s elektrickým pohonem tak produktivní.“

"Vysoce výkonný model v nové řadě STILL zrychluje, zdvihá a jezdí stejně výkonně jako dieselový vysokozdvižný vozík s protizávažím, avšak bez generování hluku a emisí typických pro spalovací motory."

"Podíváme-li se na jeho skutečnou provozní dobu, náš testovaný vysokozdvižný vozík vydrží pracovat téměř 1,5 pracovního dne na jedno nabití baterie. Doba provozu je teoreticky neomezená, pokud se baterie Li-ion rychle nabíjí v průběhu přestávek."

F&H
+14% obrat palet
obrat palet(8H)
363
Režim Sprint
318
Efektivní Režim
318
Průměr Testu
+38% rychlost
rychlost jízdy s břemenem o hmotnosti 1 700 KG (km/h)
22,8 km/h
Režim Sprint
19,5 km/h
Efektivní Režim
16,5 km/h
Průměr Testu
+36% rychlejší zvedání
rychlost zvedání s břemenem o hmotnosti 1 700 KG (cm/s)
64,7 cm/s
Režim Sprint
57,6 cm/s
Efektivní Režim
47,4 cm/s
Průměr Testu
+16% zrychlení
sprint na 27,2 M (s)
7,0 s
Režim Sprint
8,5 s
Efektivní Režim;'8,4 s
Průměr Testu
+121% dostupnost
doba provozu (h)
12,8 h
Režim Sprint
19,8 h
Efektivní Režim
8,0 h
Průměr Testu

Nezávislý test vysokozdvižného vozíku F+H

"Překonání výkonnostních překážek"

"Společnost STILL zvítězila v testu vysokozdvižných vozíků, který vás skutečně zaujme."

Podívejte se na nezávislý test časopisu f+h zde

“STILL nastavuje nové standardy v segmentu elektrických vozíků s protizávažím s vysoce výkonným modelem řady RX60Nikdy dříve v naší dlouhé historii testování nebyl vysokozdvižný vozík s elektrickým pohonem tak produktivní.“

"Vysoce výkonný model v nové řadě STILL zrychluje, zdvihá a jezdí stejně výkonně jako dieselový vysokozdvižný vozík s protizávažím, avšak bez generování hluku a emisí typických pro spalovací motory."

"Podíváme-li se na jeho skutečnou provozní dobu, náš testovaný vysokozdvižný vozík vydrží pracovat téměř 1,5 pracovního dne na jedno nabití baterie. Doba provozu je teoreticky neomezená, pokud se baterie Li-ion rychle nabíjí v průběhu přestávek."

F&H
+9% obrat palet
obrat palet(8H)
363
Režim Sprint
318
Efektivní Režim
333
Průměr Testu
+22% rychlost
rychlost jízdy s břemenem o hmotnosti 1 700 KG (km/h)
22,8 km/h
Režim Sprint
19,5 km/h
Efektivní Režim
18,1 km/h
Průměr Testu
+13% rychlejší zvedání
rychlost zvedání s břemenem o hmotnosti 1 700 KG (cm/s)
64,7 cm/s
Režim Sprint
57,6 cm/s
Efektivní Režim
57,1 cm/s
Průměr Testu
Elektrický vysokozdvižný vozíkjezdí rychle jako dieselový vysokozdvižný vozík!
sprint na 27,2 M (s)
7,0 s
Režim Sprint
8,5 s
Efektivní Režim;'7,0 s
Průměr Testu
Maximální dostupnost bez emisí!
doba provozu (h)
12,8 h
Režim Sprint
19,8 h
Efektivní Režim

Nezávislý test vysokozdvižného vozíku F+H

"Překonání výkonnostních překážek"

"Společnost STILL zvítězila v testu vysokozdvižných vozíků, který vás skutečně zaujme."

Podívejte se na nezávislý test časopisu f+h zde

“STILL nastavuje nové standardy v segmentu elektrických vozíků s protizávažím s vysoce výkonným modelem řady RX60Nikdy dříve v naší dlouhé historii testování nebyl vysokozdvižný vozík s elektrickým pohonem tak produktivní.“

"Vysoce výkonný model v nové řadě STILL zrychluje, zdvihá a jezdí stejně výkonně jako dieselový vysokozdvižný vozík s protizávažím, avšak bez generování hluku a emisí typických pro spalovací motory."

"Podíváme-li se na jeho skutečnou provozní dobu, náš testovaný vysokozdvižný vozík vydrží pracovat téměř 1,5 pracovního dne na jedno nabití baterie. Doba provozu je teoreticky neomezená, pokud se baterie Li-ion rychle nabíjí v průběhu přestávek."

F&H
+8% obrat palet
obrat palet(8H)
363
Režim Sprint
318
Efektivní Režim
335
Průměr Testu
+18% rychlost
rychlost jízdy s břemenem o hmotnosti 1 700 KG (km/h)
22,8 km/h
Režim Sprint
19,3 km/h
Efektivní Režim
18,1 km/h
Průměr Testu
+13% rychlejší zvedání
rychlost zvedání s břemenem o hmotnosti 1 700 KG (cm/s)
64,7 cm/s
Režim Sprint
57,1 cm/s
Efektivní Režim
57,1 cm/s
Průměr Testu
Elektrický vysokozdvižný vozíkjezdí rychle jako LPG vysokozdvižný vozík!
sprint na 27,2 M (s)
7,0 s
Režim Sprint
8,5 s
Efektivní Režim;'7,0 s
Průměr Testu
Maximální dostupnost bez emisí!
doba provozu (h)
12,8 h
Režim Sprint
19,8 h
Efektivní Režim

Uživatelské zprávy


Mediální centrum

{{ filteredVideos.length }} Videa

Přehled modelu

Model
Maximální nosnost (kg)
Maximální výška zvedání (mm)
Cestovní rychlost (km/h)
Napětí baterie (V)
RX 60-25 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25/600 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25L / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25L/600 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-30 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L/600 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-35L / Li-Ion 3.500 7.390 20 80

Informace ke stažení

  • Návod k používání RX 60 2,5 - 3,5 t PDF, 80 MB Stáhnout
  • Návod k používání RX 60 2,5 - 3,5 t Ochrana proti výbuchu (anglicky) PDF, 54 MB Stáhnout

Dokument ke stažení představuje aktuální verzi provozních instrukcí pro standardní vozík. Neobsahuje popisy zákaznických možností. Pro konkrétní vozík si ze servisního centra náhradních dílů STILL vyžádejte odpovídající příručku podle sériového čísla a roku výroby.


Kontakt

Vyplňte kontaktní formulář

K vaší poptávce vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Zavolejte odbornému poradci

Vaše přímá linka na naše odborníky.

Požadavek na: RX 60 2,5 – 3,5 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Více informací