Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 2,5 – 3,5 t

Pro opravdu těžkou práci

  • Nosnost 3500 kg
  • Jmenovitý zdvih 7390 mm
  • Rychlost 20 km/h

Experience your RX 60 seconds

Využijte svůj čas naplno. Nový vozík STILL RX 60.

Uvelebte se v novém vysokozdvižném vozíku STILL RX 60 a nechte se okamžitě nadchnout. V době, kdy je intralogistika procesů řízena v sekundovém taktu, vám náš efektivní pomocník přináší mnoho cenných sekund. Nechte se od první sekundy uchvátit jeho dokonalou souhrou síly, ergonomie, obratnosti a spotřeby energie. Výkon vozíku RX 60-25/35 je více než vysoký, je nejvyšší: s nejlepším elektrickým vysokozdvižným vozíkem ve své třídě přemístíte 285 tun za pouhých 3 600 sekund. Užijte si nejdelší dojezd na jedno nabití baterie, kdy manipulujete s paletami 32 400 sekund v kuse bez nutnosti dobíjet. Uvelebte se na nejlepším pracovišti, jaké si dovedete představit: dokonale uspořádané ovládací prvky, maximální prostor pro nohy, optimální výhled do všech stran a jedinečný palubní počítač STILL Easy Control! Díky němu vám pro vaše oblíbené funkce stačí jen jedno kliknutí a máte okamžitě přehled o veškerých relevantních údajích. Je čas nastavit nová měřítka. Experience your RX 60 seconds.

NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: RX 60 2,5 – 3,5 t

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Enormní výkonnost: nejvyšší výkon překládky ve své třídě

Máte hodně práce? Tak do toho: s žádným jiným vysokozdvižným vozíkem nepřemístíte více zboží za kratší dobu. Nový vozík RX 60 se pyšní nejvyšším výkonem překládky ve své třídě. Vysoko, daleko nebo obojí najednou – s každou přepravenou paletou ušetříte s naším šampionem mezi vozíky cenné sekundy. Jeho dokonale kontrolovatelná výkonnost vám pomůže dostat zboží ve skvělém čase tam, kam je třeba. Vyvinutý a zkonstruovaný pro úkoly, při nichž se zbytečně nemluví, ale dělá.

258 tun za 3 600 sekund →
7,4 metru za 11 sekund →
Výkon překládky →

258 tun za 3 600 sekund

Za 3 600 sekund přemístíte 258 tun do vzdálenosti 200 metrů. Zažijte nejvyšší výkon překládky v této třídě vysokozdvižných vozíků.

7,4 metru za 11 sekund

Za 11 sekund zvedněte náklad do výšky 7,4 metru. Pociťte precizní výkonnost na nejvyšší úrovni.

Výkon překládky

Máte hodně práce? Tak do toho: s žádným jiným vysokozdvižným vozíkem nepřemístíte více zboží za kratší dobu. Nový vozík RX 60 se pyšní nejvyšším výkonem