DIGITÁLNÍ ŘEŠENÍ

OD FIRMY STILL

Keep it simple and smart

Digitální transformace slibuje pro intralogistiku mnohé výhody. Od nových obchodních modelů přes průkopnické produkty a služby až po flexibilní automatizované procesy a komplexně propojené systémy.

Není sporu: tento roh hojnosti plný nových možností přináší i rostoucí požadavky prudce se měnícího trhu. V době stále rychlejšího pokroku vás ale STILL jako váš spolehlivý partner podpoří promyšleným know-how. Na cestě k přechodu na Logistiku 4.0 jdeme s vámi a pomáháme vám razit cestu.

STILL neXXt
Univerzální centrální digitální ekosystém

Jak to děláme? Například máme k dispozici STILL neXXt, náš univerzální centrální digitální ekosystém. Stručně řečeno, nabízíme vám generální klíč ke všem řešením týkajícím se produktů, služeb a řízení vaší intralogistiky.

Ve století digitalizace vám STILL nabízí nový jednoduchý přístup ke komplexním řešením zítřka. Získáte vše na jednom místě: inovativní hardware, uživatelsky příjemný software a prvotřídní servis, na který je vždy spolehnutí. Společně pak budeme pracovat na individuálních řešeních, kterými již dnes budete udávat zítřejší směr.


Diagnostika: webová a kooperativní

Díky webovému nástroji "kooperativní diagnostika" budou mít servisní technici společnosti STILL v budoucnu k dispozici koncentrované znalosti oddělení výzkumu a vývoje - ať už se nacházejí kdekoli na světě.

Pouze sdílené znalosti jsou efektivní - zejména pokud jde o kvalitu servisu a inovativní elektronické systémy řízení vozidel. V případě nehody má všech 3 500 servisních techniků STILL po celém světě k dispozici celou řadu potřebných znalostí. V případě potřeby mají servisní technici již k dispozici specifické odborné znalosti prostřednictvím sdílení obrazovky.

Nová funkce kooperativní diagnostiky představuje rozhodující krok vpřed: odborník v pozadí sdílí data aktuálního diagnostického procesu. To poskytuje koncentrované servisní znalosti pro efektivní odstranění konkrétního problému s vozidlem a umožňuje zásahy do systému vozidla (k nimž jsou vyžadována rozšířená práva). V budoucnu se budou využívat také metody rozšířené reality, tj. datové brýle, které umožní technikovi vstoupit do dialogu s týmem podpory na pozadí.

Diagnosis


Digitální Řízení flotily

Digital fleetmanagement

Informace stiskem tlačítka

Digitální management flotil vám umožňuje ledovat, analyzovat a optimalizovat celou flotilu v reálném čase. Nabízí vám komplexní přehled o všech relevantních údajích vozíku – kdykoli, odkudkoli a na jakémkoli koncovém zařízení.

Nalezení potenciálů úspor, řízení servisních termínů, přehled o dobách nasazení: veškeré důležité informace jsou se správnými softwarovými nástroji k dispozici stiskem tlačítka a díky vizualizaci poskytnou rychle přehled. Tímto způsobem vám digitální management flotil usnadňuje činit správná rozhodnutí.

Naše řešení: STILL neXXt fleet
Snadný management flotil

FSTILL neXXt fleet je první částí našeho centrálního, digitálního ekosystému a naší odpovědí na otázku, co dokáže moderní digitální management flotil. Se systémem STILL neXXt fleet využíváte potenciál aplikací, které lze flexibilně kombinovat dle vašich potřeb a s nimiž můžete řídit svou flotilu jednodušeji a efektivněji než kdy dříve.

Nejlepší na tom je, že stačí jediné přihlášení a máte nezávisle na místě nebo koncovém zařízení přístup k veškerým relevantním datům a funkcím.

Další informace o STILL neXXt fleet


Digitální asistenční systémy

FAS

Prostě jednodušší práce

Asistenční systémy řidiče jsou digitální pomocníci, kteří řidiče v určitých situacích podporují. Technologický pokrok posledních let otevřel řadu nových možností rozvoje takovýchto systémů, a proto se jejich využívání stále rozšiřuje.

Naše asistenční systémy automaticky regulují rychlost, zastavují kmitání stožáru, sledují výšku zdvihu v závislosti na zvedaném břemenu nebo vyrovnávají nerovnosti terénu dynamickým nastavením podvozku v řádu milisekund. A to je jen zlomek jejich schopností.

 

Inteligentní asistenční systémy STILL

Asistenční systémy STILL jsou nervovým systémem digitální inteligence našich vozíků. Profitujte z vyšší efektivity, vyšší bezpečnosti a z citelného usnadnění práce.

Naše asistenční systémy řídí automaticky rychlost, brání vibracím stožáru, sledují výšku zdvihu v závislosti na zdviženém břemenu nebo vyrovnávají nerovnosti podlahy tím, že v řádu milisekund dynamicky přizpůsobují podvozek. A to je jen zlomek jejich schopností.

Objevte další asistenční systémy pro řidiče od společnosti STILL


Automatizace

Automation

Spolehlivost procesů se setkává s efektivitou

Automatizace dříve manuální přepravy zboží slibuje několik výhod. Patří mezi ně například trvale bezpečné a efektivní procesy a v případě potřeby i nepřetržitý tok zboží. V závislosti na požadavcích lze automatizovat jednotlivé úseky procesu, dílčí úseky nebo celý tok materiálu od příjmu zboží až po jeho výdej.

Technologický pokrok nyní umožňuje i první autonomní řešení. Jejich další výhodou oproti automatizaci je, že průmyslové vozíky již není třeba předem učit konkrétní uspořádání skladu. Místo toho autonomní vozidla samostatně rozpoznávají své okolí a dynamicky na něj reagují - i když se mění.

Řešení automatizace STILL:
Jednoduše flexibilní, dvakrát efektivnější

Každý den pracují naši inženýři a vývojáři s plným nasazením na dalším posunování hranic možností automatizace. Jejich mise: ve výrobních provozech a logistických centrech našich zákazníků nastavujeme nová měřítka v oblastech snadné flexibility, maximální bezpečnosti a jedinečné efektivity.

Co dokážou profesní vášeň a dlouhá léta shromažďované know-how, ukazují inovace, jako je společností STILL kompletně automatizovaná inteligentní tažná souprava nebo vozík STILL iGo neo CX 20 – první autonomní vychystávací vozík na světě.

K řešením automatizace STILL

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

+420 602 489 383

Požadavek na: Digitalizace

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.