DIGITÁLNÍ ŘEŠENÍ OD FIRMY STILL

Jednoduše a chytře

 

Digitální transformace slibuje pro intralogistiku mnohé výhody. Od nových obchodních modelů přes průkopnické produkty a služby až po flexibilní automatizované procesy a komplexně propojené systémy.

Není sporu: tento roh hojnosti plný nových možností přináší i rostoucí požadavky prudce se měnícího trhu. V době stále rychlejšího pokroku vás ale STILL jako váš spolehlivý partner podpoří promyšleným know-how. Na cestě k přechodu na Logistiku 4.0 jdeme s vámi a pomáháme vám razit cestu.

STILL neXXT

Univerzální centrální digitální ekosystém

Jak to děláme? Například máme k dispozici STILL neXXt, náš univerzální centrální digitální ekosystém. Stručně řečeno, nabízíme vám generální klíč ke všem řešením týkajícím se produktů, služeb a řízení vaší intralogistiky.

Ve století digitalizace vám STILL nabízí nový jednoduchý přístup ke komplexním řešením zítřka. Získáte vše na jednom místě: inovativní hardware, uživatelsky příjemný software a prvotřídní servis, na který je vždy spolehnutí. Společně pak budeme pracovat na individuálních řešeních, kterými již dnes budete udávat zítřejší směr.


Management vozového parku

Informace stiskem tlačítka

Digitální management flotil vám umožňuje sledovat, analyzovat a optimalizovat celou flotilu v reálném čase. Nabízí vám komplexní přehled o všech relevantních údajích vozíku – kdykoli, odkudkoli a na jakémkoli koncovém zařízení.

Nalezení potenciálů úspor, řízení servisních termínů, přehled o dobách nasazení: veškeré důležité informace jsou se správnými softwarovými nástroji k dispozici stiskem tlačítka a díky vizualizaci poskytnou rychle přehled. Tímto způsobem vám digitální management flotil usnadňuje činit správná rozhodnutí.

Digitální management flotil

Naše řešení: STILL neXXt fleet
Snadný management flotil

STILL neXXt fleet je první částí našeho centrálního, digitálního ekosystému a naší odpovědí na otázku, co dokáže moderní digitální management flotil.  Se systémem STILL neXXt fleet využíváte potenciál aplikací, které lze flexibilně kombinovat dle vašich potřeb a s nimiž můžete řídit svou flotilu jednodušeji a efektivněji než kdy dříve.

Nejlepší na tom je, že stačí jediné přihlášení a máte nezávisle na místě nebo koncovém zařízení přístup k veškerým relevantním datům a funkcím.

Další informace o STILL neXXt fleet

Digitální asistenční systémy

Prostě jednodušší práce

Asistenční systémy řidiče jsou digitální pomocníci, kteří řidiče v určitých situacích podporují. Technologický pokrok posledních let otevřel řadu nových možností rozvoje takovýchto systémů, a proto se jejich využívání stále rozšiřuje.

Asistenční systémy shromažďují prostřednictvím různých senzorů relevantní data o vozíku. Na jedné straně poskytují uživateli na této bázi užitečné informace, na druhé straně kontrolují a rozšiřují funkce manipulační techniky. Vaše práce tak bude snazší, efektivnější a bezpečnější, což je důležitým klíčem k rychlé přepravě a bezpečným procesům.

Digitální asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy STILL

Asistenční systémy STILL jsou nervovým systémem digitální inteligence našich vozíků. Profitujte z vyšší efektivity, vyšší bezpečnosti a z citelného usnadnění práce.

Naše asistenční systémy řídí automaticky rychlost, brání vibracím stožáru, sledují výšku zdvihu v závislosti na zdviženém břemenu nebo vyrovnávají nerovnosti podlahy tím, že v řádu milisekund dynamicky přizpůsobují podvozek. A to je jen zlomek jejich schopností.


Automatizace

Procesní bezpečnost ruku v ruce s efektivitou

Automatizace dosud manuálně prováděné přepravy zboží slibuje řadu výhod. Patří sem například trvale bezpečné a efektivní procesy a v případě potřeby nepřetržitý a vysoký materiálový tok. Podle potřeb je možné automatizovat jednotlivé části procesů, dílčí oblasti nebo kompletní materiálový tok od příjmu zboží až po jeho expedici.

Technologický pokrok již umožňuje i první autonomní řešení. Další výhoda oproti automatizaci: do vozíků se již nemusí předem programovat konkrétní rozvržení skladu. Místo toho rozpoznají autonomní vozíky své okolí automaticky a dynamicky na něj reagují – i tehdy, když se změní.

Automatizace

Řešení automatizace STILL:
Jednoduše flexibilní, dvakrát efektivnější

Každý den pracují naši inženýři a vývojáři s plným nasazením na dalším posunování hranic možností automatizace. Jejich mise: ve výrobních provozech a logistických centrech našich zákazníků nastavujeme nová měřítka v oblastech snadné flexibility, maximální bezpečnosti a jedinečné efektivity.

Co dokážou profesní vášeň a dlouhá léta shromažďované know-how, ukazují inovace, jako je společností STILL kompletně automatizovaná inteligentní tažná souprava nebo vozík STILL iGo neo CX 20 – první autonomní vychystávací vozík na světě.

K řešením automatizace STILL

Příklady použití

 

Praktické využití digitálních řešení. Přesvědčte se v našich příbězích.

Bohužel pro toto odvětví zatím neexistují žádné ukázkové aplikace.

Zde najdete přehled všech našich referencí.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

+420 602 489 383

Požadavek na: Digitalizace

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.