Regálové systémy Policové regály

Pro speciální požadavky

  • Nastavitelné podle vašich požadavků: flexibilně rozšiřitelný systém
  • Velký prostor při nízkých nákladech: atraktivní poměr cena/výkon
  • Přizpůsobitelný všem druhům zboží: rozsáhlá nabídka příslušenství
  • Rychlé nastavení: snadná instalace
  • Pohodlné ukládání ve výšce: integrované schůdky

Hledáte flexibilní řešení pro ukládání krabic a drobných předmětů? Pak se seznamte s policovými regály STILL. Tohoto chytré řešení regálů se vyznačuje jednoduchou konstrukcí a flexibilní rozšiřitelností a přizpůsobivostí. Policové regály STILL s flexibilní výškou a modulární konstrukcí policových součástí a s bohatým příslušenstvím lze přesně přizpůsobit vašim požadavkům. Potřebujete speciální řešení? Obraťte se na nás! Lze splnit celou řadu speciálních požadavků. Například: šikmé police, průhledné police, regály pro pneumatiky a ráfky a regály pro bezpečné skladování nebezpečných kapalin a jiných nebezpečných materiálů. Jsou vaše stávající skladovací prostory příliš malé? Žádný problém, můžeme realizovat víceúrovňové systémy až do výšky 8 metrů a optimalizovat stávající skladové prostory bez nutnosti rozšíření dané podlahové plochy.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

+420 602 489 383

Požadavek na: Policové regály

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Policové regály - konstrukce

Díky různým dílům nebo součástem lze policový regál navrhnout individuálně a v souladu s jakoukoliv poptávkou. Rám regálu lze individuálně doplnit příčnými nosníky, uzavřenými bočními stěnami nebo síťovými stěnami. Policový regál má police v několika patrech v různých šířkách a provedeních. Technické provedení umožňuje zatížení až 3 500 kg.


Policové regály - součásti

Nosný hák

Nosné háky jsou pozinkované profily ve tvaru T. Díky otvorům v rámech v pravidelných odstupech 25 mm lze vytvořit libovolnou konstrukci regálu umístěním nosných háků v požadovaných výškách.

Vedení nákladu

Hloubka regálu je určena vedením nákladu, které se vkládá mezi dvě podpěry. Pokud je regál více než pětkrát vyšší, než je jeho hloubka, musí být zajištěn proti převrácení. Toho lze snadno provést upevněním ke stěně nebo k podlaze.

Regálová pole

Regálová pole mohou být vybavena ocelovými policemi, panely, dřezy či mřížkovými policemi. Ocelové police mají nosnost až 150 kg, 250 kg nebo 350 kg. Panely (dřevěné desky) mají nosnost až 250 kg nebo 350 kg.


Policové regály - hlavní příslušenství

Zadní a boční stěny

Zadní stěny dostatečně chrání zboží před pádem z regálu. Zadní stěny nabízejí další výhodu: mohou sloužit jako dělící stěny. Boční stěny chrání zboží před pádem z boku regálu. Zadní a boční stěny jsou volitelně k dispozici jako mřížové nebo plechové stěny.

Síťové koše

Síťové koše umožňují ekonomické a dobře organizované skladování malých předmětů.

Nastavitelné regálové přepážky

Nastavitelné regálové přepážky udržují regál uspořádaný a umožňují dobrý přehled o malých dílech. S jejich pomocí se rozděluje prostor na polici.


Nákup policových regálů

Plánovaný efektivní sklad zaručuje vysokou ekonomickou výhodnost. Využívejte možnosti odborných konzultací s našimi kvalifikovanými pracovníky společnosti STILL již od začátku plánování skladu. Než učiníte rozhodnutí o nákupu, pomůžeme vám ve všech jednotlivých aspektech, tj. od kontroly návrhu vašeho skladu až po diskusi o plánovaných pracovních postupech. Existuje mnoho důvodů, proč byste se měli při nákupu policového regálu rozhodnout pro výrobky STILL:

  • mnoho let zkušeností: jsme nablízku svým zákazníkům už více než 100 let.
  • partnerství, na které se můžete spolehnout.
  • špičková holistická koncepce - od poradenství po servis.
  • vždy jsme vám nablízku: pouze v Německu máme 14 poboček, 37 půjčoven a 800 servisních techniků.
  • vyškolený montážní tým zaručuje správnou montáž vašich policových regálů.