Plošinové vozíky a tahače

Na plný plyn

Máte v úmyslu si pořídit nebo pronajmout tahač? Pak se podívejte na výkonné a inteligentní elektrické tahače a plošinové vozíky od společnosti STILL. Loděnice, výrobci letadel a automobilů i subdodavatelé těchto společností se již mnoho let mohou spolehnout na výhody tahačů a plošinových vozíků STILL. Stejně tak i celá řada mezinárodních vlakových stanic a letišť. Není divu: s přívěsnými vozíky i bez nich jsou tahače a plošinové vozíky ideální pro přepravu materiálu na střední a delší vzdálenosti. Ať už potřebujete táhnout až 25 tun nebo přepravovat až 3 tuny na plošině, brzy zjistíte, že jízdní vlastnosti, kapacita a efektivita těchto vozíků jsou prostě nenahraditelné. Inovativní prvky posunou vaši práci na zcela novou úroveň. Například STILL Ramp Indicator, který vás v reálném čase informuje o sklonu svahu, po kterém se aktuálně pohybujete. Plošinové vozíky a tahače STILL jsou navrženy tak, aby vaše práce byla co nesnadnější, nejhospodárnější a nebezpečnější.

 • 2000 kg
 • 8 km/h
 • 5000 kg
 • 8000 kg
 • 20 km/h
 • 35000 kg
 • 300 kg
 • 25 km/h
 • 6000 kg
 • 3000 kg
 • 23 km/h
 • 1754 mm
 • 5000 kg
 • 500 kg
Základní kamion Typ aplikace Speciální / Příloha Oblast použití
LT Lorry Tow Tractor
L Lorry Truck
C Classic Application
X X-cellence Application
FF Foldable Forks
T Towing Transport
W Platform Wagon Transport

 

Tahače STILL – Atraktivní alternativa k vysokozdvižným vozíkům

Protože roste tlak na rychlost vyřizování úkolů přepravy, roste také význam výhod použití speciálních vozíků, které jsou optimálně přizpůsobené příslušným pracovním podmínkám. Výsledkem tohoto procesu je rostoucí využívání řešení, jako jsou plošinové vozíky a tahače. Oproti vozíkům, které mají zvedat zboží na paletách do výšky, nemají elektrické tahače žádné vidlice nebo zvedací zařízení. Používají se pro efektivní horizontální přepravu břemen všeho druhu – i s vysokou hmotností a nestandardizovanými rozměry.

Díky nízkému těžišti se vyznačují vysokou stabilitou a jejich kompaktní konstrukce přináší vynikající výhled do všech stran. Tím jsou elektrické tahače ideální pro intenzivní přepravu z místa A do místa B, pro zásobování výrobních linek a pro přepravu v rozlehlých areálech jako jsou letiště.

Výběr a přizpůsobení elektrického tahače specifickým potřebám příslušné firmy usnadňuje velká rozmanitost řešení v portfoliu společnosti STILL, dostupnost vozíků s tažným zatížením až 25 tun a individuální, doplňující přívěsy, rámy a pojízdné vozíky.

 

LTX – Elektrický tahač s mnoha funkcemi a v mnoha variantách

Řada LTX obsahuje multifunkční tahače s maximální tažnou silou od 2 do 7 tun. Díky kompaktní konstrukci a malým rozměrům jsou ideální pro nasazení v těsných prostorách. Konstrukční řada zahrnuje jak běžné elektrické tahače a plošinové vozíky, tak jedinečný model LTX-FF – kombinaci elektrického tahače a nízkozdvižného vozíku s tažným zatížením 5 tun a výškou zdvihu 1750 mm pro břemena o hmotnosti 1 t.

Tajemstvím vozíku LTX-FF je jeho patentovaný mechanismus sklápění vidlic, který umožňuje plynulý přechod mezi oběma funkcemi. U všech elektrických tahačů STILL konstrukční řady LTX je zaručena optimální bezpečnost. Zajišťují to uzavřená konstrukce motoru, která vylučuje jeho výpadky v důsledku znečištění, zesílené obutí a použití výkonných LED pro světla pro denní svícení a ukazatele směru.

Navíc je každý tahač této řady vybaven brzdovým systémem se třemi režimy. Ten se skládá z rekuperační brzdy, automatické brzdy aktivované při zastavení a rekuperačního brzdového systému. Komfort řidiče při ovládání elektrického tahače rodiny LTX zajišťuje ergonomická, nastavitelná opěrka zad.

 

Informace ke stažení

 • Brožura Plošinové vozíky a tahače (Anglicky) PDF, 5 MB Stáhnout

Kontakt

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 602 489 383

Požadavek na: Plošinové vozíky a tahače

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.