/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Parts_R__Quality/images/STILL_Service_Ersatzteile.jpg

STILL Original Parts®

Bezpečnost začíná s originálními náhradními díly

STILL se vyznačuje nejen vysokou dostupností, kvalitou a výkonem průmyslových vozíků, ale také skutečností, že náhradní díly odpovídají stejným náročným standardům.

Proč zvolit Original Parts®?

Bezpečnost.

Pouze použití originálních náhradních dílů vám může zaručit, že vaše díly splňují náročné standardy kvality STILL a při jejich výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály, které zaručují nejvyšší úroveň bezpečnosti pro vás a vaše vozíky. Padělání produktů a značky je extrémně škodlivé pro ty, kdo kupují imitace produktů. Padělané produkty se vyrábějí ve sporných výrobních podmínkách a často představují vážná rizika pro zdraví a bezpečnost v důsledku nízké kvality.

Spolehlivost.

STILL Original Parts® jsou certifikovány a procházejí intenzivními kontrolami kvality. Zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a kvalitu „Made in Germany“. Díky dlouhé životnosti a zaručené minimální době dostupnosti 12 let zajišťují dlouhodobý provoz vašeho vozového parku, pomáhají udržet hodnotu vašich vozíků a předcházet nákladným prostojům. Skutečnost, že tyto imitace jsou o tolik levnější, je způsobena chybějícími kontrolami kvality a používáním nekvalitních materiálů. Neexistuje způsob, jak určit následné náklady vzniklé následkem zakoupení těchto imitací.

Rychlost.

Pouze STILL Original Parts® mohou zaručit rychlé opravy s kvalitou OEM. Můžeme dodat více než 51.000 náhradních dílů v nejkratší možné době.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Vidlice se speciálním protiskluzovým povrchem*

Při jízdě na nerovném povrchu, přepravě mřížkových boxů nebo při prudkém brzdění se vidlice někdy mohou nechtěně pohybovat. Dodatečné vybavení hrotů protiskluzovým povrchem má mnoho výhod:

 • snadné dodatečné vybavení na místě (pro všechny typy vozíků a hrotů)
 • chrání proti klouzání břemene a zvyšuje tak bezpečnost práce
 • vyšší bezpečnost díky barevné signalizaci
 • omezuje poškození zboží
 • omezuje emise hluku díky tlumení při vyzvedávání zboží
 • zvyšuje odolnost hrotů proti oděru a díky tomu prodlužuje životnost
 • barevné signály: lepší viditelnost snižuje riziko nehodu
 • dostupná je také elektricky vodivá verze

* Patent čeká na registraci v Německu. Ochrana užitného vzoru v Německu

 

Originální superelastická kola

Superelastická kola jsou pevné pneumatiky vyrobené z více vrstev. Jsou celé vyrobeny ze speciální pryžové směsi; jsou mimořádně robustní a nejsou plněny vzduchem. To omezuje rozsah absorbování nárazů a vibrací.

Díky své konstrukci jsou superelastická kola zcela odolné proti propíchnutí a nevyžadují proto žádný servis. Nabízejí velmi vysoký stupeň stability, nízký valivý odpor a flexibilní možnosti manipulace, protože je lze namontovat také na ráfky pneumatik.

Originální superelastická kola jsou vhodné pro použití uvnitř i venku.

Originální pevná polyuretanová kola STILL

Pevná polyuretanová kola STILL jsou vyrobena z vysoce odolné pryžové směsi, nejsou plněna vzduchem a mají velmi malý průměr. Pevná polyuretanová kola nefungují jako tlumiče nárazů.

Originální pevná polyuretanová kola STILL jsou zcela odolná proti propíchnutí a nevyžadují žádný servis. Jsou ideální pro přepravu velmi těžkých břemen nebo pro použití v případech vyžadujících obzvláště přesnou manipulaci.

Originální pevná polyuretanová kola STILL jsou určena pro použití uvnitř.

Originální pneumatiky STILL

Pneumatiky STILL jsou plněné vzduchem a vyrobené ze speciální pryžové směsi. Jejich konstrukce nabízí vynikající jízdní komfort a vysoký stupeň trakce a jsou také vhodné pro jízdu na nerovném povrchu.

Pneumatiky STILL poskytují nejlepší možné tlumení nárazů, čímž pomáhají chránit vozík, řidiče a náklad. I při přepravě mimořádně těžkých nákladů a navigování v rozích nabízejí velkou boční stabilitu a nízký valivý odpor.

Originální pneumatiky STILL jsou určeny pro použití ve venkovním prostředí.

 

Palivové filtry

Částečky nečistot v palivu mohou zvyšovat stupeň opotřebení spalovacích motorů. Naše originální palivové filtry STILL odstraňují částečky nečistot z paliva a pomáhají tak prodlužovat životnost našich pohonných jednotek.

V dieselových motorech může znečištěné palivo poškodit vstřikovací čerpadlo a vstřikovací trysky. Originální palivové filtry STILL odstraňují částečky nečistot z vaší nafty, včetně prachu či rzi a zajišťují tak, že komponenty déle fungují na vysoké úrovni.

Při výrobě originálních palivových filtrů STILL se používají pouze pečlivě vybírané, vysoce kvalitní materiály. Stejně jako u všech produktů STILL jsou palivové filtry vyráběné na zakázku, což chrání naše jednotky STILL před únikem paliva. Předcházíme tak znečištění životního prostředí a poškození vozidla.

Vaše výhody

 • Částečky nečistot jsou filtrovány z paliva
 • Prodloužená životnost jednotek
 • Předchází se znečištění životního prostředí a poškození vozidla

Vzduchové filtry

Naše spalovací jednotky STILL mohou fungovat na plnou kapacitu pouze při optimální kombinaci paliva a vzduchu. Díky jejich optimalizovanému odporu průtoku zajišťují originální palivové filtry STILL konzistentně vysokou účinnost s velmi malou spotřebou paliva.

Naše originální palivové filtry STILL oddělují nečistoty, jako je prach, písek a saze od vzduchu, který je nasáván. To pomáhá zajišťovat optimální spalování s nízkými emisemi škodlivin.

Naše filtry také chrání spalovací komoru před nečistotami, které mohou způsobovat vytváření karbonu a v důsledku toho opotřebení motoru.

Vaše výhody

 • Optimalizovaný odpor průtoku
 • Optimální spalování s nízkými emisemi škodlivin
 • Ochrana před nečistotami

Olejové filtry

Moderní, efektivní motory vyžadují náležité dodávání motorového oleje do mazacích bodů, jako jsou písty, pístní kroužky a vložky válců. Naše originální olejové filtry STILL zajišťují optimální dodávání oleje, zabraňují snižování výkonu a chrání motor před poškozením.

Motorový olej v jednotce je neustále kontaminován zbytky spalování, prachem, uhlíky a sazemi. Originální olejové filtry STILL čistí mazací okruh a zabraňují předčasnému opotřebení motoru.

Pokud jsou dodržovány stanovené intervaly výměn, zajišťují naše originální olejové filtry STILL vysoký výkon motoru.

Vaše výhody

 • Optimální dodávání oleje
 • Čištění mazacího okruhu
 • Trvale vysoký výkon motoru

Filtry hydraulického oleje

Ke klíčovým funkcím vašeho vozového parku STILL patří vysoká dostupnost strojů, stejně jako výkonné válce pro zdvihání, sklápění a řízení. Účelem našich originálních filtrů hydraulického oleje STILL je ochrana našich moderních hydraulický systémů před opotřebením.

K nejčastějším nečistotám v hydraulických systémech patří vedle vody a vzduchových bublin pevné částečky, které se zde vyskytují v důsledku oděrů a obrušování hran. Při využití našich originálních filtrů hydraulického oleje STILL jsou tyto nečistoty účinně odfiltrovány. Originální filtry hydraulického oleje STILL pomáhají zajišťovat výkonnost a vysokou spolehlivost strojů.

Vaše výhody

 • Vysoká spolehlivost
 • Zásadní prevence před rychlým opotřebením
 • Vysoká výkonnost strojů
 

Další informace

Originální sedadla řidičů STILL jsou navržena v souladu s ergonomickými zásadami a nabízejí proto vysokou úroveň pohodlí, stejně jako bezpečné a snadné ovládání.

Originální sedadla řidičů STILL jsou k dispozici v různých verzích a s četnými možnostmi vybavení – podle vašich specifických požadavků.

 

Další informace

Většinu z těchto vysoce citlivých komponent vyvinula přímo společnost STILL a všechny vyhovují nejpřísnějším požadavkům na bezpečnost. To znamená, že všechny elektronické komponenty STILL jsou dokonale vhodné pro vozíky STILL a zaručují nejlepší výkon, dostupnost a bezpečnost.

 

Další informace

Vysokozdvižné vozíky vyžadují pravidelný servis, pokud mají zůstat dlouhodobě provozuschopné a plně funkční. Originální servisní sady STILL udržují vaše vozíky v dobrém stavu a pomáhají předcházet nepředvídaným následným nákladům. Díky servisní sadě STILL máte neustálý přístup ke všem komponentám nezbytným pro servis, což znamená, že vaše vozíky budou za krátkou dobu zpět v provozu.

Naše originální servisní sady STILL usnadňují, zrychlují a zefektivňují servis průmyslových vozíků STILL oproti nákupu každé servisní komponenty samostatně.


Ke stažení

 

Kontaktujte nás

Naši odborníci jsou vám vždy k dispozici a zodpoví vaše dotazy k našemu portfoliu

Vyplňte formulář

Kontaktujeme vás co nejdříve.

Zavolejte poradci

Vaše přímá linka na naše odborníky

Oslovení*
Ochrana osobnich udaju*
This site is protected by FriendlyCaptcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Doplňkové služby

Řada služeb perfektně přizpůsobených vašim činnostem a procesům – od oprav po smlouvy o plném servisu.