/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Parts_R__Quality/images/STILL_Service_Ersatzteile.jpg

STILL Original Parts®

Bezpečnost začíná s originálními náhradními díly

STILL se vyznačuje nejen vysokou dostupností, kvalitou a výkonem průmyslových vozíků, ale také skutečností, že náhradní díly odpovídají stejným náročným standardům.

Proč zvolit Original Parts®?

Bezpečnost.

Pouze použití originálních náhradních dílů vám může zaručit, že vaše díly splňují náročné standardy kvality STILL a při jejich výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály, které zaručují nejvyšší úroveň bezpečnosti pro vás a vaše vozíky. Padělání produktů a značky je extrémně škodlivé pro ty, kdo kupují imitace produktů. Padělané produkty se vyrábějí ve sporných výrobních podmínkách a často představují vážná rizika pro zdraví a bezpečnost v důsledku nízké kvality.

Spolehlivost.

STILL Original Parts® jsou certifikovány a procházejí intenzivními kontrolami kvality. Zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a kvalitu „Made in Germany“. Díky dlouhé životnosti a zaručené minimální době dostupnosti 12 let zajišťují dlouhodobý provoz vašeho vozového parku, pomáhají udržet hodnotu vašich vozíků a předcházet nákladným prostojům. Skutečnost, že tyto imitace jsou o tolik levnější, je způsobena chybějícími kontrolami kvality a používáním nekvalitních materiálů. Neexistuje způsob, jak určit následné náklady vzniklé následkem zakoupení těchto imitací.

Rychlost.

Pouze STILL Original Parts® mohou zaručit rychlé opravy s kvalitou OEM. Můžeme dodat více než 51.000 náhradních dílů v nejkratší možné době.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
 

Vidlice se speciálním protiskluzovým povrchem*

Při jízdě na nerovném povrchu, přepravě mřížkových boxů nebo při prudkém brzdění se vidlice někdy mohou nechtěně pohybovat. Dodatečné vybavení hrotů protiskluzovým povrchem má mnoho výhod:

  • snadné dodatečné vybavení na místě (pro všechny typy vozíků a hrotů)
  • chrání proti klouzání břemene a zvyšuje tak bezpečnost práce
  • vyšší bezpečnost díky barevné signalizaci
  • omezuje poškození zboží
  • omezuje emise hluku díky tlumení při vyzvedávání zboží
  • zvyšuje odolnost hrotů proti oděru a díky tomu prodlužuje životnost
  • barevné signály: lepší viditelnost snižuje riziko nehodu
  • dostupná je také elektricky vodivá verze

* Patent čeká na registraci v Německu. Ochrana užitného vzoru v Německu

 

Originální superelastická kola

Superelastická kola jsou pevné pneumatiky vyrobené z více vrstev. Jsou celé vyrobeny ze speciální pryžové směsi; jsou mimořádně robustní a nejsou plněny vzduchem. To omezuje rozsah absorbování nárazů a vibrací.

Díky své konstrukci jsou superelastická kola zcela odolné proti propíchnutí a nevyžadují proto žádný servis. Nabízejí velmi vysoký stupeň stability, nízký valivý odpor a flexibilní možnosti manipulace, protože je lze namontovat také na ráfky pneumatik.

Originální superelastická kola jsou vhodné pro použití uvnitř i venku.

Originální pevná polyuretanová kola STILL

Pevná polyuretanová kola STILL jsou vyrobena z vysoce odolné pryžové směsi, nejsou plněna vzduchem a mají velmi malý průměr. Pevná polyuretanová kola nefungují jako tlumiče nárazů.

Originální pevná polyuretanová kola STILL jsou zcela odolná proti propíchnutí a nevyžadují žádný servis. Jsou ideální pro přepravu velmi těžkých břemen nebo pro použití v případech vyžadujících obzvláště přesnou manipulaci.

Originální pevná polyuretanová kola STILL jsou určena pro použití uvnitř.

Originální pneumatiky STILL

Pneumatiky STILL jsou plněné vzduchem a vyrobené ze speciální pryžové směsi. Jejich konstrukce nabízí vynikající jízdní komfort a vysoký stupeň trakce a jsou také vhodné pro jízdu na nerovném povrchu.

Pneumatiky STILL poskytují nejlepší možné tlumení nárazů, čímž pomáhají chránit vozík, řidiče a náklad. I při přepravě mimořádně těžkých nákladů a navigování v rozích nabízejí velkou boční stabilitu a nízký valivý odpor.

Originální pneumatiky STILL jsou určeny pro použití ve venkovním prostředí.