Informace k výběrovému řízení

Jak se mám přihlásit a jaké podklady STILL potřebuje?

U každé publikované pozice naleznete kolonku: "Více". Kliknutím na "Více" budete propojeni do systému Nalgoo, který nám spravuje celý náborový proces a zároveň ošetřuje problematiku GDPR.

Zobrazí se vám detailní popis pracovní pozice. Úplně dole vidíte kolonku: "Odeslat CV". Zde vyplníte potřebné identifikační údaje a přiložíte životopis. Můžete nám odeslat neomezené množství dokumentů, včetně motivačního dopisu.

 

Mohu se iniciativně přihlásit, i když jsem právě nenašel vhodnou nabídku pracovního místa?

Samozřejmě. I s touto variantou počítáme. Váš životopis a případně motivační dopis nám můžete vložit prostřednictvím našeho online formuláře, který se skrývá pod kolonkou „Přihlášení se online“

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na telefonním čísle: +420 274 001 411 nebo e-mailu: personalistika@still.cz

 

Nabízíte také tréninkové programy?

U nás máte příležitost prokázat své kvality a zároveň se osobně a profesně rozvíjet. STILL podpoří vaše individuální potřeby ke zvýšení kvalifikace, od rozvoje odborných, osobních či jazykových dovedností. Od prvního dne jsou od vás očekávány pracovní výkony v závislosti na vaší kvalifikaci, tempu a zkušenostech. Společnost STILL vám poskytne metodickou podporu od vedoucích pracovníků a kolegů, kteří vám budou stát po boku s rozsáhlým odborným know-how.