Informace k výběrovému řízení

Jak se mám přihlásit a jaké podklady STILL potřebuje?

Všechny volné pracovní pozice máme uveřejněné na našem webu. Po rozkliknutí dané pozice budete převedeni na karierní stránku koncernu KION. Zde najdete podrobný popis dané pozice, jako jsou naše požadavky a co nabízíme.

Přes kolonku „Ucházet se o zaměstnání“ budete vyzváni k vytvoření Vašeho profilu na karierních stránkách. Do profilu lze nahrát Vaše CV, motivační dopis a další podklady k výběrovému řízení.

Veškeré nahrané podklady a Vámi sdílené osobní údaje jsou ošetřeny dle GDPR.

 

Mohu se iniciativně přihlásit, i když jsem právě nenašel vhodnou nabídku pracovního místa?

Samozřejmě. I s touto variantou počítáme. Váš životopis a případně motivační dopis nám můžete vložit prostřednictvím našeho online formuláře, který se skrývá pod kolonkou „Přihlášení se online“.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle: +420 274 001 411 nebo e-mailu: kariera@still.cz

 

Nabízíte také tréninkové programy?

U nás máte příležitost prokázat své kvality a zároveň se osobně a profesně rozvíjet. STILL podpoří Vaše individuální potřeby ke zvýšení kvalifikace, od rozvoje odborných, osobních či jazykových dovedností. Od prvního dne jsou od Vás očekávány pracovní výkony v závislosti na Vaší kvalifikaci, tempu a zkušenostech. Společnost STILL Vám poskytne metodickou podporu od vedoucích pracovníků a kolegů, kteří Vám budou stát po boku s rozsáhlým odborným know-how.