Elektrický vysokozdvižný vozík RXE 10 – 16C

Kompaktní balení

  • Nosnost 1600 kg
  • Jmenovitý zdvih 6810 mm
  • Rychlost 12 km/h

Největší na minimálním prostoru

Můžete s ním otáčet a manipulovat, jak chcete: RXE 10–16C se prostě vejde všude. Vždy. Nejmladší a současně nejmenší člen rodiny elektrických vysokozdvižných vozíků RX patří výkonnostně k těm největším: Náš kompaktní paket se pyšní dokonalým poměrem jízdního komfortu, obratnosti a bezpečnosti – a to i tam, kde je skutečně těsno. Bez ohledu na to, zda v nákladních automobilech, kontejnerech nebo v úzkých pracovních uličkách, vozík RXE 10–16C je díky kompaktním rozměrům a jemnému řízení v malém prostoru nepřekonatelně efektivní a pohyblivý. A právě proto je tak všestranně použitelný.

Ať v potravinářském průmyslu, v logistických společnostech, při zásobování výroby nebo v centrálních skladech velkých obchodních společností – kompaktní tříkolový vysokozdvižný vozík s protizávažím je efektivním pomocníkem při nakládání a vykládání nákladních automobilů nebo kontejnerů i při přepravě palet ve skladu. S maximální rychlostí jízdy 12,5 km/h zvládne velmi rychle dlouhé trasy. A aby se přitom z bezpečnostních důvodů nepřišlo ani o jediný moment jeho elektrizující dynamiky, je sériově vybaven osvědčeným systémem Curve Speed Control. Vždy tak zůstáváte bezpečně ve stopě – i v ostřeji řezaných zatáčkách. Pokud je tedy potřeba přepravit s nízkými nároky na prostor břemena o hmotnosti 1,0 až 1,6 tuny, je vozík RXE 10–16C tou nejlepší volbou! S rozmanitými možnostmi vybavení a asistenčními systémy představuje navíc atraktivní přechod z vysokozdvižného vozíku – s lepším komfortem a vyšší bezpečností. To vše z něj dělá perfektního nástupce legendárního vozíku STILL RX 50, nejprodávanějšího elektrického vysokozdvižného vozíku ve své třídě. A dokazuje: Vozík RXE 10–16C se vejde všude. Vždy.

NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: RXE 10 – 16C

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nehodí se – neexistuje.

To, co dělá naše malé kompaktní balení tak skvělým pro vás, jsou jeho senzačně štíhlé rozměry. S výškou necelé 2 metry a šířkou 1 metr se možná nevejde do každé kapsy, ale určitě se vejde do každých dveří. Díky tomu je obzvláště cenný všude tam, kde je málo místa. Ať už v nákladních automobilech, kontejnerech nebo úzkých pracovních uličkách, díky mimořádně citlivému ovládání lze s RXE 10–16C manévrovat přesně a bezpečně kdekoli - i když plně využijete jeho maximální výšku zdvihu téměř 7 metrů. RXE 10–16C se hodí pro. Vždy.

Dokonalost ve stísněných prostorách: →

Dokonalost ve stísněných prostorách:

kompaktní rozměry vozíku a extrémně vysoká manévrovatelnost umožňují práci v úzkých uličkách.

Bezpečně na vrchol. Aniž by se vidličkou pohnul.

RXE 10–16C zvedne půl tuny do výšky téměř 7 metrů. To je na malý vozík této velikosti docela výkon. Je to možné díky mimořádně nízkému těžišti vozidla a mimořádně tuhé konstrukci stožáru. Ty zajišťují stabilitu a bezpečnost vozíku v každé situaci. Totéž by samozřejmě mělo platit i pro vás: Abyste při práci vždy dobře a bezpečně obstáli, můžete si pro svůj RXE vybrat z široké nabídky chytrých asistenčních systémů a funkcí pro řidiče. V práci vás může podpořit například dobře viditelný systém výstražných světel, časově úsporná předvolba výšky zdvihu nebo spolehlivé měření přetížení. Jakmile si jednou vyzkoušíte, jak elektrizujícím způsobem snadné je jeho ovládání, už si ho nikdy nebudete chtít nechat ujít.RXE 10–16C se hodí. Určitě.

Dynamika na trati. Bezpečný v zatáčce. →
Rodina. Je hezké se navzájem znát. →

Dynamika na trati. Bezpečný v zatáčce.

I když je cesta trochu delší, s RXE 10–16C dorazíte do cíle během okamžiku. Ať už ve výrobních zásobách, nebo na cestě do kamionu: S maximální rychlostí 12,5 km/h toho stihnete hodně za krátkou dobu. Užijte si elektrizující dynamiku svého RXE 10–16C naplno, protože naše kompaktní balení je standardně vybaveno osvědčenou regulací rychlosti v zatáčkách. Ta vás udrží bezpečně na trati za všech okolností - i v ostřejších zatáčkách.Model RXE 10–16C se hodí. Dokonce i tehdy, když se situace zdynamizuje.