Elektrické vysokozdvižné vozíky

Elektrizující!
Rodina STILL RX.

Buďte elektrizováni! Zrychlení, ergonomie a bezpečnost v dokonalé souhře s inteligentními asistenčními systémy - to je rodina RX by STILL. Nejefektivnější a nejčistší způsob řešení přepravních úkolů v logistice v podniku. Bez ohledu na to, zda chcete přepravit jednu tunu nebo osm tun:

Od 24 do 80 V, s olověnou nebo moderní lithium-iontovou technologií, s širokou škálou možností ovládání a inteligentních asistenčních systémů – přizpůsobte si osobní zkušenosti s vozíky RX svým individuálním potřebám. Modely jsou standardně vybaveny pohodlným pracovištěm řidiče, intuitivní koncepcí ovládání a inteligentním palubním počítačem STILL Easy Control. Takto funguje chytrá efektivita!

Prostě dělá svou práci. Tečka.

Nový RCE 25-35

 • 6810 mm
 • 1600 kg
 • 12 km/h
 • 7930 mm
 • 2000 kg
 • 20 km/h
 • 7390 mm
 • 3500 kg
 • 20 km/h
 • 7180 mm
 • 5000 kg
 • 20 km/h
 • 8670 mm
 • 8000 kg
 • 5380 mm
 • 1000 kg
 • 12 km/h
Základní jednotka Tvrdost pouzdra Operační oblast
R Counterbalanced Rider Truck
C Classic Line
X Xcellence Line
E Indoor/Outdoor Electric Transport
20 48 V Indoor/Outdoor Electric Transport
60 80 V Indoor/Outdoor Electric Transport

Kvalitní elektrické vysokozdvižné vozíky

Šampioni v každé kategorii Elektrické vysokozdvižné vozíky STILL jsou všestranné, efektivní a ekologické vozíky pro přepravu materiálu. STILL nabízí elektrické vysokozdvižné vozíky s nosnostmi 1 až 8 tun. Díky inovativním technologiím dosahují elektrické vysokozdvižné výkonnosti, která v oblasti manipulace s materiálem nijak nezaostává za dieselovými vysokozdvižnými vozíky. Bezemisní elektrické vysokozdvižné vozíky STILL jsou v oboru považovány za velmi ekologické a tím poskytují jistotu do budoucna. Hned tři elektrické vozíky STILL získaly prestižní ocenění iFOY Award: Modely RX 20 s nosností až 2 t, RX 60-25 / 35 a RX 60-60 / 80 – profesionál pro efektivní přepravu těžkých břemen o hmotnosti až 8 t. Elektrický vysokozdvižný vozík RX 20 – Šampion v efektivitě Elektrický vysokozdvižný vozík řady STILL RX 20 získal v roce 2018 ocenění IFOY Award. Porota výběr odůvodnila slovy: „Tento elektrický vysokozdvižný vozík je neuvěřitelně tichý a příjemně se s ním jezdí. Poskytuje dobrý výhled do všech stran a je – navzdory kompaktním rozměrům – překvapivě prostorný. Díky dokonalé kombinaci energetické efektivity a produktivity nastavuje vozík RX 20 nová měřítka v segmentu vysokozdvižných vozíků s protizávažím do nosnosti 2,5 t.“

Toto hodnocení potvrdily nezávislé testy magazínu F+H, o kterých informovala mj. platforma Logistics Inside. „Testován byl Li-Ion vysokozdvižný vozík s nosností až 1,6 t. Ukázalo se, že v porovnání s průměrnými hodnotami pro elektrické vozíky v této nosnostní třídě je praktická doba provozu vozíku RX 20 o celých 80 až 133 procent delší. Spotřeba energie na 100 palet je o 29 až 38 procent nižší a počet palet přepravených za směnu (až 430 kusů) je 4 až 15 procent nad průměrem. Charakter vozíku RX 20 nás nadchl. Během našich testů reagoval vysokozdvižný vozík rychleji na pokyny obsluhy než jakýkoli jiný stroj, který jsme dosud testovali – jak při jízdě a zrychlování, tak při vykonávání pracovních funkcí,“ napsal magazín F+H. Elektrický vysokozdvižný vozík STILL RX 20 tedy plně odpovídá sloganu „elektrizující“.

Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60-25/35 – Šampion „střední váhové kategorie“

Oskara v logistice“ získal v kategorii „Counter Balanced Truck“ v roce 2020 vozík STILL RX 60-25 / 35. Porota vyzvedla především potenciál podpory bezemisní ekonomiky. V testu produktivity, ve kterém se prověřoval kombinovaný výkon ve zrychlení, jízdě a vertikální přepravě, vytvořil elektrický vysokozdvižný vozík s překládkou 363 palet za 8 hodin nový rekord v této třídě. V tomto ohledu je možné elektrický vysokozdvižný vozík STILL RX 60-25 / 35 porovnávat nejen s jinými elektrickými vozíky, ale i s dieselovými vozíky. Dle nezávislých testů magazínu F+H jsou jízdní výkony vozíku RX 60 v jeho vysoce výkonné verzi o 9 procent vyšší než u předních dieselových vozíků.

Skutečnost, že elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 získal ocenění IFOY Award, vysvětlil Henry Puhl, člen představenstva společnosti STILL GmbH, takto: „Vývoj vozíku RX 60-25 / 35 byl spojen s rozsáhlým výzkumem s využitím získaných zkušeností. Výsledkem je elektrický vysokozdvižný vozík, který ve všech srovnáních díky svému vynikajícímu výkonu a potenciálu předčil vozíky se spalovacím motorem. Mám radost, že se mezinárodní porota IFOY 2020 rozhodla naši práci ocenit.

Elektrický vysokozdvižný vozík STILL RX 60-60 / 80 – Elektrický paket síly

Paleta elektrických vysokozdvižných vozíků STILL zahrnuje od roku 2014 i modely s nosnostmi 6 až 8 tun. O vozíku STILL RX 60-60 / 80, který získal ocenění IFOY Award v roce 2015, porota řekla: „Vozík STILL RX 60-80 s nosností 8 tun je silný a stabilní a jezdí stejně dobře, jako vysokozdvižné vozíky s nosností 4–5 tun. S tímto vysokozdvižným vozíkem STILL dokazuje, že je elektrický pohon platnou a vhodnou alternativou pro firmy, které manipulují s těžkými břemeny.

Díky svému vysokému výkonu, preciznímu ovládání a vynikající ergonomii je vozík RX60-80, označovaný také jako „ekologický“ vysokozdvižný vozík, ideální pro použití v těžkém průmyslu, nápojovém průmyslu nebo pivovarech – prostě všude tam, kde se každodenně přepravují těžká břemena.

Informace ke stažení

 • Brožura produktu Elektrické vysokozdvižné vozíky PDF, 7 MB Stáhnout

Kontakt

Pro další informace kontaktujte naše konzultanty.

+420 602 489 383

Požadavek na: Elektrické vysokozdvižné vozíky

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.