Vysokozdvižný paletový vozík EXV 14-20

Výkon a inovace

  • Optimální využití skladového místa: vysoké zhuštění skladu díky vysokým zbytkovým nosnostem
  • Vše stále pod dohledem: barevný displej s mnoha srozumitelnými symboly zobrazuje všechny důležité funkce na první pohled
  • Kdykoli k dispozici: kapacity baterie až 375 Ah a Li-Ion umožňují dlouhou dobu nasazení
NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: EXV 14-20

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Silnější a inteligentnější než všichni ostatní – to je ručně vedený vysokozdvižný vozík EXV 14‑20 od společnosti STILL. Boduje mimo jiné enormní zbytkovou nosností a chytrým barevným displejem. Ten řidiči neustále poskytuje základní informace o stavu vozíku nebo nabití baterie a práci mu usnadňují srozumitelné symboly. Chytrý a extrémně obratný pomocník ve skladu přepraví rychle, bezpečně a spolehlivě palety o hmotnosti až 2 000 kg. Díky silnému a na údržbu nenáročnému motoru a citlivým ovládacím prvkům vhodným pro praváky i leváky dosáhnete nadprůměrného výkonu překládky.

Písmena EGV jsou synonymem nejen pro rychlou, ale i bezpečnou přepravu zboží. Ukazatel nosnosti a Dynamic Load Control dodávané na přání informují o tom, co je možné. Zalomený tvar ovládací oje a citlivý bezpečnostní vypínač chrání obsluhu a při uvolnění ovládací oje se vozík EXV automaticky zastaví – i na rampách. Ovládací oj OptiSpeed přizpůsobí rychlost vozíku EXV automaticky podle jeho vzdálenosti od obsluhy a systém Curve Speed Control reguluje rychlost jízdy v zatáčkách. Se silným a kompaktním vysokozdvižným vozíkem máte materiálový tok od přepravy břemen do zásobování skladu až po obsluhu regálů vždy bezpečně a pevně v rukou.