Dvojité stohovací vozíky EXD-SF 20

Dvojnásobný náklad – poloviční doba

  • Vysoký výkon překládky díky velmi vysoké rychlosti jízdy až 10 km/h a maximální nosnosti až 2 000 kg
  • Pneumaticky odpružená plošina pro stojícího řidiče s inte- grovaným kompresorem zajišťuje komfortní a neunavující práci
  • Na rampách jako doma: hydraulicky odpružená opěrná kola poskytují maximální trakci
NOVÝ
Nezávazná nabídka
PRONÁJEM
Nezávazná nabídka pronájmu
POUŽITÝ
Naše nabídka použitých vozíků

Požadavek na: EXD-SF 20

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Hledáte ideálního a dvojnásob výkonného partnera pro horizontální přepravu na střední a dlouhé vzdálenosti? V podobě vozíku EXD-SF jste ho našli. Díky funkci současné práce ve dvou úrovních přepravíte hned dvě palety, každou o hmotnosti až 1 000 kg, naráz – perfektní řešení pro přepravu břemen citlivých na tlak, například ovoce nebo zeleniny. Alternativně můžete přepravovat jednotlivou paletu o hmotnosti až 2 000 kg. Aby vám na dlouhých trasách nedošel dech, nabízí EXD-SF výklopnou, pneumaticky odpruženou plošinu pro řidiče. Bezpečnou jízdu rychlostí až 10 km/h zaručí rovněž výklopná, výškově nastavitelná boční ramena.

STILL Dynamic Drive Control dynamicky přizpůsobí rychlost aktuálním okolnostem a za každé situace zaručuje optimální a bezpečnou překládku. Kromě toho je možné vozík EXD-SF ovládat jednou rukou a hydraulicky odpružená opěrná kola přinášejí excelentní přilnavost k podlaze a maximální komfort jízdy – i na rampách a při nakládání a vykládání nákladních automobilů.