Regály STILL

Skladování se systémem

Elementárním prvkem efektivní intralogistiky jsou regálové systémy STILL. Kdo chce dosáhnout vysoké hospodárnosti, dokáže to díky efektivně konstruovanému skladu. STILL Vám pomáhá profesionálním plánováním regálového systému, přičemž Vám rádi poskytneme naše zkušenosti při poradenství a servisu. Optimální plánování zajišťuje ve Vašem skladu lepší průběh pracovních procesů a zkrácení dob průtoku zboží skladem. V kombinaci s příslušnou manipulační technikou a dalšími komponenty, např. MMSi (systém řízení materiálových toků) nebo automatizací, Vám regálové systémy STILL zajistí optimální využití prostoru a efektivní tok zboží.

Ať se jedná o drive-in sklad, sklad s vysokými regály pro VNA vozíky nebo zařízení Pallet-Runner – STILL díky svým dlouholetým zkušenostem z praxe disponuje právě tím know-how, které je potřeba pro kompletní vyčerpání potenciálů skladu zajištěním těsné souhry jednotlivých procesů. Sklad lze konstruovat velmi efektivně zejména ve spojení s příslušnou manipulační technikou, vedením vysokozdvižných vozíků (mechanickým nebo indukčním) a perfektním propojením komponent, jako jsou MMSi a automatizace. Vysokou kvalitu zajišťují nejmodernější výrobní technologie a osvědčený management jakosti STILL ve všech výrobních krocích. Dále k tomu patří flexibilita dosahovaná rychlou a jednoduchou montáží. Systém završuje libovolná možnost kombinací a široké spektrum příslušenství regálů, speciálních výšek, laků a bezpečnostních zařízení.

Regály STILL
Regály STILL

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.