21.09.2020

Kompetentní poradenství jako faktor ekonomické úspěšnosti

Oceněný výkon ve vychystávání

Šťastní vítězové: Společnost STILL získala s vozíkem OPX iGo neo letošní Telematik Award v kategorii „Automatizovaná/autonomní jízda“.

Hamburk, 21. září 2020 – Více než 190 přihlášek, 33 nominací a deset kategorií – tak vypadá bilance letošních cen Telematik Award. Společnost STILL se prosadila v kategorii „Automatizovaná/autonomní jízda“ a přesvědčila autonomním vychystávacím vozíkem OPX iGo neo.

Napětí bylo až do vyhlášení vítězů obrovské: Která společnost je ve které kategorii nominovaná a kdo z nominací vzejde jako vítěz, se ocenění letos dozvěděli jen několik týdnů před předáváním cen Telematik Award, které proběhlo online. Vítězové jednotlivých kategorií byli vyhlášeni od 21. do 25. září online v rámci digitální akce. Nejdříve nominovaní museli podstoupit hodnocení odborné poroty složené z novinářů, uživatelů a zákazníků z oblasti ekonomiky a vědy. Každé dva roky jsou oceňovány nejvýraznější výkony ve vývoji a řešení v oblasti telematiky a trendů budoucnosti na základě best practice.

Volker Viereck, Head of intelligent autonomous software development, KION mobile automation, je na to, že vozík STILL iGo neo získal ve své vítězné kategorii nejlepší známky a zajistil si tak trofej Telematik Award, velmi hrdý: „Ocenění Telematik Award je krásným úspěchem. Mě jako vývojáře robotických řešení velmi těší, že se nám s vozíkem OPX iGo neo podařilo vyvinout autonomní vychystávací vozík využívající umělou inteligenci (KI), který splňuje zdánlivě protichůdné požadavky: za prvé se vyznačuje výrazným zvýšením výkonnosti a za druhé zvýšením produktivity a zlepšením ergonomie. Pracovníci tak profitují z usnadnění pracovního procesu a současně mají k dispozici výkonný vozík.“

Kompetentní poradenství jako faktor ekonomické úspěšnosti

Ergonomicky optimální vozík OPX iGo neo nadchne vysokým výkonem díky intuitivnímu ovládání a moderním designem zaměřeným na maximální bezpečnost. Umělá inteligence, kterou je vozík vybaven, neustále přizpůsobuje trasu a rychlost vozíku příslušným okolním podmínkám. Samostatně pracující vozík OPX iGo neo autonomně následuje obsluhu a vždy zastaví v optimální pozici pro vychystávání. Díky samostatnému zastavování asistenta na optimální pozici pro vychystávání seažo75procent zkracuje čas pro fyzicky náročné nastupování a vystupování a výrazně se zkracuje délka chůze s břemenem. Komplexní koncepce, která přesvědčila i porotu jubilejního desátého ročníku Telematik Awards a společnosti STILL přinesla vítězství v jubilejním 100. roce své historie.

Vozík OPX iGo neo je již druhou generací autonomního vychystávacího vozíku – a vývoj pokračuje. Historie autonomních vozíků od společnosti STILL je historií úspěšnou.