08.01.2019

Nový prodejní partner v Izraeli

STILL posiluje pozici na Blízkém a Středním východě

Hamburk, 8. ledna 2019 – Společnost STILL jmenovala pro posílení své pozice na Blízkém a Středním východě k 1. listopadu nového obchodního zástupce v Izraeli – společnost Eagle Forklift and Logistics Ltd. se sídlem v Tel Avivu. STILL tak má aktuálně na izraelském trhu dva silné partnery.

Společnost STILL jmenovala společnost Eagle Forklift and Logistics novým obchodním zástupcem v Izraeli. Společnost specializující se na vysokozdvižné vozíky a logistiku v současnosti buduje novou centrálu v průmyslové zóně Shoham a uzavřením partnerství dále upevňuje svou pozici na trhu.

Společnost Eagle založili v roce 2011 Yoram Mazuz a Aviv Eitani a na trhu s vysokozdvižnými vozíky si s různými značkami vybudovali velmi solidní pozici. Společnost STILL je již mnoho let v Izraeli nejúspěšnější v prodeji elektrických vysokozdvižných vozíků s protizávažím a nabízí široké produktové portfolio, do nějž patří i nový vozík RX20, vyhlášený mezinárodní porotou IFOY za nejlepší vysokozdvižný vozík roku 2018. Společnost Eagle bude prodávat kompletní produktový program STILL. Vedle všech tříd vysokozdvižných vozíků a strojů skladové techniky bude nabízet i veškeré díly příslušenství, náhradní díly, servisní služby a digitální produkty. V roce 2019 se společnost Eagle přestěhuje do nově zřízené centrály v průmyslové zóně Shoham s rozlohou 15 000 m2. Eagle nabízí s přibližně 60 zaměstnanci profesionální prodej s poradenstvím a péčí o zákazníka a zajišťuje rychlý servis v rámci Izraele a palestinských území.

"Ve spolupráci se společností Eagle dále posílíme naši vedoucí pozici na izraelském trhu a budeme rozvíjet obchody se zákazníky na Blízkém a Středním východě," vysvětlil jednatel společnosti STILL, Thomas A. Fischer, při podpisu smlouvy s CEO společnosti Eagle, Yoramem Mazuzem, v Izraeli.