11.06.2019

Posuvný systém Modern-Expo pro STILL

První systém svého druhu v Hustopečích

Mezinárodní společnost Modern-Expo, přední výrobce a dodavatel maloobchodních řešení, završila svou práci na dalším projektu. Tentokrát v České republice.

STILL je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a nejmodernějších intralogistických systémů. S více než 8 000 zaměstnanci, 4 výrobními závody, 14 pobočkami v Německu, 20 dceřinými společnostmi v zahraničí a sítí 246 dealerů po celém světě působí STILL úspěšně v mezinárodním měřítku.

V Hustopečích společnost Modern-Expo vyrobila posuvný systém pro 1 300 paletových pozic. Vznikly tři posuvné systémy ISAT 1012 s plochou přes 300 m2. Tento posuvný systém se stal prvním svého druhu v Hustopečích. Předtím firma nepoužívala v tomto městě podobné skladové řešení s vysokými regály.

Společnost Modern-Expo rovněž zajistila technické parametry a dodávku a instalaci dalšího vybavení. Spolupráce společností Modern-Expo a STILL se stala dalším příkladem úspěšného úsilí a vytvořila vynikající příležitosti pro budoucí projekty.

First Modern-Expo Shuttle System for STILL
Firma STILL nabízí řešení vnitropodnikové logistiky a inteligentní kombinace vysokozdvižných vozíků, skladové techniky, softwaru, služeb a servisu. Aktivity zakladatele firmy Hanse Stilla, který se v roce 1920 pustil do podnikání s obrovskou mírou kreativity, podnikatelského nadšení a kvality, rychle přerostlo v celosvětově známou a silnou značku.