10.08.2020

Společnost STILL přivítala v jubilejním roce více než 50 nových talentů

Vítejte v týmu STILL

Hamburk, 3. srpna 2020 – V rámci tradičního "Welcome Day" společnost STILL přivítala 52 nových učňů a duálních studentů, kteří zahájí své vzdělávání ve 14 pobočkách po celém Německu. Předseda představenstva, Dr. Henry Puhl, budoucí členy týmu STILL osobně přivítal v centrále společnosti v Hamburku. "To, že i v tak složité době, jako je tato, kdy je hledání mladých kvalifikovaných sil stále obtížnější, je zájem o vzdělání ve společnosti STILL tak velký, je pro nás a naše vzdělávací standardy milým komplimentem," řekl Henry Puhl.

Po přivítání získali nováčci podrobné informace o společnosti, jejích produktech a filozofii. V následujících dnech se budou v malých skupinkách konat další seznamovací akce, školení o aktuálních bezpečnostních a preventivních standardech, prohlídky výrobního závodu a první informační schůzky o různém obsahu vzdělávacích programů učňů a duálních studentů.

36 nových učňů a duálních studentů pro STILL v Hamburku

V samotném sídle firmy v Hamburku zahájí výuku 29 učňů v různých oborech – patří mezi ně obory mechatronik, mechanik průmyslových zařízení, odborník na skladovou logistiku a také ekonomické obory. Dále v Hamburku nastupuje sedm nových studentů do duálního studia oborů jako je podniková ekonomika, ekonomie, strojírenství, elektrotechnika a informatika.
Celkem bude společnost STILL se začátkem školního roku 2020 vzdělávat v celém Německu 201 mladých talentů ve 14 pobočkách a v deseti různých oborech. Kompletní nabídka vzdělávání je k dispozici na www.still.de/karriere. Jsou zde již zveřejněny i nabídky pro školní rok 2021.

Vynikající vzdělání a excelentní zaměstnavatel

"Dnes vzděláváme tvůrce inovací budoucnosti," zdůraznil Henry Puhl. "Tuto zodpovědnost, ale i obrovskou příležitost pro nás i celý obor si ve společnosti STILL uvědomujeme již více než 100 let. S velkým zápalem investujeme každodenně do nastupující generace – a jsme odměňováni velkým nadšením, kreativitou a dobrými výkony našich učňů a studentů." Za vynikající vzdělávací program byla společnost STILL v minulých letech již mnohokrát oceněna. Rok 2020 je sedmým rokem, ve kterém společnost STILL získala v rámci certifikace „Nejlepší firmy poskytující vzdělání v Hamburku“ nejvyšší hodnocení 5 hvězdiček. Ocenění "Top Employer Deutschlands" (špičkový německý zaměstnavatel) od renomovaného Top Employers Institutu získala společnost STILL letos dokonce již podeváté v řadě.