05.03.2024

STILL ČR získal další ocenění v soutěži Impuls Logistika

Praha, 15. února 2024 – Společnost STILL ČR, dodavatel manipulační techniky a intralogistických řešení pro potřeby všech druhů skladových provozů, i letos zabodovala v soutěži Impuls Logistika. Ocenění získal automatizovaný vysokozdvižný vozík STILL EXV iGo systems. 

Společnost STILL ČR, expert na intralogistiku, navázala v soutěži Impuls Logistika, kterou každoročně vyhlašuje časopis Logistika, na úspěchy z předchozích let. V šestém ročníku bodoval její plně automatizovaný vysokozdvižný paletový vozík EXV iGo systems, který se v kategorii Top logistický produkt umístil na třetím místě.

Automatizace je v intralogistice v posledních letech jedním z nejžhavějších témat. Není proto překvapením, že se skloňovala i v letošním ročníku soutěže Impuls Logistika, a to v souvislosti s oceňovanými produkty a projekty na předních příčkách.

Vozík EXV iGo systems je ideální a velmi efektivní volbou pro smíšené provozy. Dokáže totiž spolupracovat s manuální i automatizovanou částí skladu. Skvěle se hodí jak pro automatické zaskladňování a vyskladňování, tak pro horizontální přepravu zboží. Díky pokročilému způsobu řízení a automatizace je navíc tento stroj schopen ukládat nejen do paletových regálů a na dopravníky, ale i do vjezdových regálů.

„EXV iGo systems patří mezi nejvšestrannější automatické vozíky u nás ve STILL. Máme velkou radost, že jeho přednosti ocenila i porota, která mu udělila krásné třetí místo. Vozíky iGo systems jsou pro své vlastnosti často součástí automatizovaných intralogistických řešení, která pro naše klienty navrhujeme,“ popisuje Josef Murgaš, vedoucí oddělení intralogistických řešení a automatizace ze společnosti STILL ČR.